Skocz do zawartości

Recommended Posts

Imię: Grey Scientist

Płeć: klacz

Wiek: 19 (na ludzkie)

Kucyk: ziemny 

CM i jego znaczenie: Grzybek z wybuchu atomowego pokazuje zarówno zafascynowanie fizyką i wszelką nauką, jak i samą siłą, jaką posiada w swoich kopytach młoda klaczka.

Charakter: Grey jest bardzo pewną siebie klaczką, lecz to często doprowadza ją do zguby. Zdaje się nie zauważać swoich wad. Jest raczej typem samotniczki, chociaż zawsze uszanuje drugą osobę i chętnie porozmawia. Ma spore poczucie honoru, uwielbia toczyć walki, używając swojej niemałej siły fizycznej, którą osiągnęła dzięki wielu treningom. Oprócz duszy wojownika jest także... naukowcem, przez co potrafi się skupić kiedy potrzebuje, a zagłębiając się w różne nauki sama sobie stworzyła silne rogi i zmutowała ogon by był twardy, chociaż nie posiada na nim włosa, jedynie futro.

 

 

 

A tutaj macie dwa arty przedstawiającą mojego OCka:

grey_scientist___my_first_official_pony_

coloured_grey_scientist_by_pervkapitan-d

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodka jest~ <3 

Jedna z niewielu...mieszańców, że tak brzydko powiem, która ma jakieś sensowne wytłumaczenie na swoje zmiany. Zna się na nauce, lubi eksperymentować, więc przeprowadziła pewne eksperymenty na sobie. Wydaje mi się to logiczne. 

Wygląd już komentowałam na dA więc sobie podaruję ^^ Czekam niecierpliwie na historię. Mam nadzieję, że będzie pełna akcja i w ogóle~! Nie no, mam nadzieję, że wymyślisz po prostu coś co ma sens xD 

 

Ale opis jej charakteru wydaje mi się trochę...krótki. W porządku jest. Siła i wiedza wydają się być OP, ale skoro klacz działa pochopnie to zapewne nie raz poniesie klęskę. Brakuje mi jednak czegoś zwyczajnego. Co ją smuci, co cieszy i takie tam duperele. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...