Skocz do zawartości

A może zwiedzimy festyn ;)


DarkKlownPL

Recommended Posts

A więc zaczynając od skromnego posta na powitanie.

Witam całą sketę społeczność My Litle Pony.

Zastanawiałem się dość długo nad przyłączeniem ale kłutnie z samym sobą uważam z góry za przegrane.

W końcu podstawa to zgodność z samym sobą :) Przystompiłem do społecznośći głównie z ciekawości.

Liczyłem na cukierkowe wyroby jednak miło się zaskoczyłem że twórczość nie kończy się na oglondaniu animacji.

Muzyka, filmy, gry oraz ksiązki napisanie przez resztę fanów. Postaram się urozmaicać forum przez napisanie kilku

kilkunastu stron z opowiadami są pomysły brak chęci :)

Na początek tych kilka słów powinno wystarczeć, tak myślę.

Jestem dostępny na steam nick ten sam i wyłacznie w nocy na gg.

Więc jak ktoś nie może spac zapraszam na pogawętki.

Jeśli chcielibyście dowiedziec się czegoś więcej możecie śmiało pytać odpowiem na KAŻDE* pytanie :)

*z wyłączeniem zadań szkolnych ;)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt cię jeszcze biedaku nie powitał? A cóż to się stało?  :fluttersad:

W każdym razie ja witam Cię bardzo serdecznie na naszym forum~ Mam nadzieję, że odnajdziesz się tutaj, będziesz się z nami dzielił swoimi pomysłami i opiniami i oczywiście dobrze bawił! 

 

Pytanka zadaję zawsze także i tym razem je zadam. 

1. Ulubiony kucyk? 

2. Ulubiony background? 

3. Ulubiona zła postać z MLP? 

4. Lubisz sowy? 

5. Czytasz książki? 

6. Zbierasz gadżety? 

7. Oglądasz jakąś bajkę poza kucykami? ^^

8. Grywasz w gry komputerowe?

9. A planszowe? 

 

I to na razie tyle  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Stanowczo Pinkie pie jest złą ale dobrą postacią ( wiadomo druga strona jej oblicza)
2 Mieszka w Everfree forest i zwie się Zecora <Jak to w świecie magi bywa alchemia istnieje>
3 Celestia <Tak sobie myślałem i wyszło mi że nic w tym świecie nie dzieje się przypadkowo.
A kto stoi za wszelką władzą nad dniem może stać za zdarzeniami które pojawiają się na drodzę mane6. Co więcej co jeśli tak naprawde night marre była tą dobrą która sprzeciwiła się ingerencji w życie innych za co została wygnana i uwięziona na skruszene ciała i duszy. A potem pokonana przez oddział celesti mane6 uwierzyła że nie ma szans i musi wstąpić do spisku z siostrą i pomóc jej w dalszym niszczeniu stworzeń które nie przejdą na jej strone. Udając słabą i podkładając się mane6 jest nadal w duchu że czynnią dobro i sprawiedliwość. Hym to tak w skrócie>
4 Nie mam nic do nich od zawsze 1 mieszkaja w stodole. Najgorzej w pełnie bo wtedy zdarza 
się za bardzo ,,rozgadywać ''.Ps. Co się stało z sową T.Sparkle ?
5 I tak i nie zależy kto pyta. Szkoła zrujnowała mi stosunki do mile spędzonego czasu z książką i nie czytaniem tego na co miałem ochote sam przymus. Obecnie czytam tylko fanfiki tak do poduszki. Zamierzam zabrać się za napisanie jakiegoś, ale na początku chcę dokończyć kilka kriminałów lub książek przygodowych albo w stateczności dramatów. 

Wiekszość książek które udało mie się przeczytać to książki mocne dość zaskakująca brutalność.

6 Zbieram tylko przedmioty które mają same w sobie wartość (wspomnienia zwązane lub przypisane do rzeczy ale musi to być cośorginqlnego) A co do figurek akcji (MLP) to wstrzymję się przed kupnem czegoś dobrze odwzorowanego z serialu.  I oczywiście kupie jakiś bohaterów związanych z muzyką lub/i alchemią bez mane6.

7 Coż a więc oglondam wiele różnych seriali, w życiu trzeba wszystkiego spróbować. 

Kilka z nich to Futorama, Famili guy, Gra o tron,Simpsons, Phineas i Ferb, Metalocalipse, Shouth park, Happy three frends, Sherlock holmes, Awerenges, tak skromnie które pamiętam. Nie jestem pewny co do pisowni poszczególnych seriali.

8 Prawdopodobnie wszystkie jakie były przetłunaczone na język polski, zaczełem od 2004 roku na pegazusie potem ps i komputer oraz ps3 obecnie zatrzymałem się na grach multiplayer rywalizacja

nie jest szkodliwa. A i gry wspomagają pamięć i koncentracje, nie ma tego złego co na dobre nie wyszło. Ulubione to kolejny długi temat do rozmowy bo przy karzdej mam coś do powiedzenia.

9 Planszówki i karciane takie jak scrable, monopoly,  lub tarot, magick duel (karcianka) tylko takie posiadam ale leżą i czekają na gości bo samemu nie ogram 

 

1 Ulubiony gatunek gier to surviwal horror jednak nie okrojony jak slenderman nie można się bronić i zamiast straszyć denerwuje mnie ale co do amnesti, five nights at fredys i outlast wyszło niźle.

Wraz z tematem wiecznie nieumarlych . Nie gardzę też przygodówkami i grami akcji.

Gry które najbardziej lubie kupuje w wersjach pudełkowych.

2 Nie przeadam za warzywam tylko za potrawami mięsnymi  krwiste pół krwiste 

można powiedzieć że jestem fanem koniny oraz wieprzowiny.

A ulubione danie to żeberka w sosie grzybowym z młodymi wiejskimi ziemnaczkami okraszone szczypiorkiem i skwarkami z cydrem  i surówką wiosenną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ulubione danie to żeberka w sosie grzybowym z młodymi wiejskimi ziemnaczkami okraszone szczypiorkiem i skwarkami z cydrem  i surówką wiosenną.

Brzmi bardzo smakowicie *-* 

 

A lubisz próbować nowych rzeczy? Zjadłbyś np. ślimaka czy mrówki (nie takie małe)?

I czy oprócz tego że lubisz jeść to czy lubisz sam gotować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niemiałbym nic przeciwko spróbować czegoś nowego.

Nie czuje obrzydzenia do czegoś nad czym poświęcono czas do przygotowania.

Cóż dobre podanie to chołd za życie 

Owszem gotuje sam z przepsami i bez zdarza mi się czarować i stawiać wyzwania i experymentować. Jednak osobistych rekordów co do gotowania nie posiadam.

Mi to smakuje i jestem zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...