Skocz do zawartości

[Zabawa] Projektowanie sceny koncertowej


Discordia

Recommended Posts

octavia___rock_on__by_mysteriouskaos-d5r

Witajcie moi drodzy!

Mam pewien problem - nie jestem bowiem zawodową projektantką scen koncertowych, a moja asystentka pracująca w tym zawodzie odeszła. Jak to jednak u muzyków bywa, gram tak wiele koncertów, że nie jestem w stanie nadążyć z własnokopytnym, jako takim zaprojektowaniem miejsca występu. Pomyślałam o was.

Proszę was o pomoc w wymyśleniu sceny. Podam wam miejsce koncertu, wy zaś zajmiecie się opisaniem mi wyglądu - od mojej kreacji zaczynając, kończąc na rozstawieniu świateł. Najlepsze opisy nagrodzę punktami - reputacji oraz w magicznym spoilerze. A i kto wie - za aktywność mamy przecież nagrodę, nieprawdaż Discordia?

Tia, ale dopiero po ogólnym udzielaniu się w dziale można ją otrzymać.

Gra może pomóc tym i tak aktywnym u nas użytkownikom. Nie jest przecież trudna a i da wam okazję do rozpisania się. A więc, zapraszam do rozgrywki. Pierwsze wyzwanie:

Manehattan, wielka hala koncertowa.

Nie lubię tego miasta, jego mieszkańcy nie żywią do mnie ciepłego uczucia. Muszę ich olśnić. Jakieś pomysły?

Edytowano przez Discordia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam to, co opisałaś, Seluno. I powiem tak - Manehattańczyków zamurowało. Nowy klimat, jakiego jeszcze nie widzieli sprawił, że milczeli a na koniec nagrodzili mnie niesamowitymi oklaskami. Miałam łzy w oczach.

A więc dostajesz punkt ode mnie i serdeczne podziękowania. Powróciłam do łask tych kucyków a i sama odkryłam coś nowego.

Czas na coś nietypowego - kolejny punkt mojej trasy to:

Gryphonia

Nie możemy doczekać się waszych pomysłów.

Seluna - 1pkt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...