Skocz do zawartości

Recommended Posts

Matko, nagle wstydzę się, że jestem w Twoim wieku.

.

.

.

.

 

Nie, dobra, to było niemiłe. Co do samego OC'ka. 

Imię - Szczęśliwy Kot. Radziłabym Ci imiona dobierać trochę inaczej, niż łączenie przypadkowych wyrazów z angielskiego i uważanie tego za ,,słodkim'', czy też powszechnego w XXI wieku określenia ,,fajnego''. Poza tym, nie zapominajmy, że to nie koty, a kucyki. No, w każdym przypadku narazie to kucyki. *Kto wie, co tam ekipa MLPFiM szykuje?*

Płeć - No, tu się raczej do niczego nie przyczepię.

Rasa - Alicorn. Gdyby wszystkie OC'ki przenieść do serialu, to wszyscy byli by Alicornami. Było zrobić pegaza, albo jednorożca. Albo lepiej - kucyka ziemskiego! One są chyba najukochańsze.

Miejsce zamieszkania - Okay, Ponyville. Nie mam nic przeciwko, jednakże mogłaś wymyśleć inne miasto, naprawdę.

Rodzina - Dlaczego 3/6 OC'ków ma w Swoim imieniu ,,Dash", ,,Pinkie'', ,,Sunset'' itd. Naprawdę, nic innego nie można wymyśleć?

Znaczek - Dobra, znaczek każdy wymyśla, jaki chce.

Talent - Chyba każdy umie opiekować się kotami, prawda?

BFF - Przyjaciele z Mane 6, skąd ja to znam? No, ale dobra, nie będę się już czepiać.. Aż tak bardzo.

Ciekawostki -

 - Zostać Alicornem przez takie błahostki? Serio?

- Okey, może lubić, może lubić.

- Dla mnie spoko.

- Kay, niech nie lubi.

- Wow! Czemu ja nie jestem Twoją siostrą?! A tak naprawdę, patrz punkt 1.

Marzenia - 

- Niech będzie szybka.

- Niech Sobie dołącza.

- A moją siostrą jest Derpy, wiesz? *Nie no, świetnie by było, ale nie.*

 

Rozwijaj Swój talent i proszę, nie rób tyle Alicornów.

 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

~ Setco

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.01.2016 at 15:53 Setco napisał:

Matko, nagle wstydzę się, że jestem w Twoim wieku.

.

.

.

.

 

Nie, dobra, to było niemiłe. Co do samego OC'ka. 

Imię - Szczęśliwy Kot. Radziłabym Ci imiona dobierać trochę inaczej, niż łączenie przypadkowych wyrazów z angielskiego i uważanie tego za ,,słodkim'', czy też powszechnego w XXI wieku określenia ,,fajnego''. Poza tym, nie zapominajmy, że to nie koty, a kucyki. No, w każdym przypadku narazie to kucyki. *Kto wie, co tam ekipa MLPFiM szykuje?*

Płeć - No, tu się raczej do niczego nie przyczepię.

Rasa - Alicorn. Gdyby wszystkie OC'ki przenieść do serialu, to wszyscy byli by Alicornami. Było zrobić pegaza, albo jednorożca. Albo lepiej - kucyka ziemskiego! One są chyba najukochańsze.

Miejsce zamieszkania - Okay, Ponyville. Nie mam nic przeciwko, jednakże mogłaś wymyśleć inne miasto, naprawdę.

Rodzina - Dlaczego 3/6 OC'ków ma w Swoim imieniu ,,Dash", ,,Pinkie'', ,,Sunset'' itd. Naprawdę, nic innego nie można wymyśleć?

Znaczek - Dobra, znaczek każdy wymyśla, jaki chce.

Talent - Chyba każdy umie opiekować się kotami, prawda?

BFF - Przyjaciele z Mane 6, skąd ja to znam? No, ale dobra, nie będę się już czepiać.. Aż tak bardzo.

Ciekawostki -

 - Zostać Alicornem przez takie błahostki? Serio?

- Okey, może lubić, może lubić.

- Dla mnie spoko.

- Kay, niech nie lubi.

- Wow! Czemu ja nie jestem Twoją siostrą?! A tak naprawdę, patrz punkt 1.

Marzenia - 

- Niech będzie szybka.

- Niech Sobie dołącza.

- A moją siostrą jest Derpy, wiesz? *Nie no, świetnie by było, ale nie.*

 

Rozwijaj Swój talent i proszę, nie rób tyle Alicornów.

 

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 

~ Setco

Ziemskiego nigdy nie wymyślę, bo ich nie lubię. No ogólnie sorry ale nie cierpię koni... ale kocham MLP :P Mam teraz inną ponysonę. Ona również jest alikornem, ale przemyślam nad tym, czy nie zrobić z niej jednorożca. Imienia nie mogłam innego wymyślić... Ale teraz moja ponysona ma na imię Crystal (Melody Midnight) Dash :P Jej talentem jest rysowanie i rozmawianie z kotami, ale tylko z nimi. Moje WSZYSTKIE BFF mówią, że nie mam robić innego kuca niż alkorna; wszystkie tak jak ja kochają alikorny. No tak naprawde MI nie chodzi o to żeby moja OC była księżniczką, nawet tego niezbyt chcę, ale chcę żeby umiała latać i czarować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
21 godziny temu Uszatka Derpatka napisał:

Niech będzie jednorożcem, który wyczarował sobie takie skrzydła jak miała Rarity. Będzie wtedy umiała latać i czarować :squee:

To jest dobry pomysł. Słuchaj się Uszatki, bo to zacna osoba!

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

W każdym razie wszyscy mają racje, że może latać jak Starlight, ale może też mieć takie skrzydła o których wspomniała Uszatka. W każdym bądź razie ćwicz, bo będziesz dzięki temu tylko lepsza. I pamiętaj, że człowiek się uczy na błędach, czyli wyciąga z tych błędów wnioski, dzięki czemu będziesz miała później świetne Ponysony. Ja zachęcam cię do zrobienia fanfika z tymi twoimi Ponysonami. Jeżeli sama nie dasz rady, ale mi się wydaje, że dasz, to kogoś poproś, żeby zrobił fanfika z twoimi ponysonami.

Pozdro  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Też (na razie) mam 10 lat i doskonale Cię rozumiem. Szkoła (wiadomo) czasem przytłacza, podobnie życie domowe, i się wymyśla alikorny na OCki. Wprawdzie trochę za dużo masz OCków z kotami, ale odpuszczę, sama je lubię :yay:. Postać.. nie jest ideałem, ale da się żyć.

Tak dalej!

 

21 czerwca 2015 at 13:45 Uszatka napisał:

Nie przejmuj się tymi ślepymi durniami powyżej, którzy nie widzą, że masz dopiero 10 lat i wymagają od ciebie nie wiadomo czego. Powinni cię wesprzeć w tworzeniu postaci i cieszyć się, że dziecko w twoim wieku zechciało wysilić swoją fantazję zamiast oglądać durnowate kreskówki albo grać w mało twórcze gierki komputerowe. 

Też tak myślę.

Edytowano przez Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.03.2016 at 16:25 Sparkle napisał:

Też (na razie) mam 10 lat i doskonale Cię rozumiem. Szkoła (wiadomo) czasem przytłacza, podobnie życie domowe, i się wymyśla alikorny na OCki. Wprawdzie trochę za dużo masz OCków z kotami, ale odpuszczę, sama je lubię :yay:. Postać.. nie jest ideałem, ale da się żyć.

Tak dalej!

 

Też tak myślę.

:) Teraz moja ponysona jest już jednorożcem... a co do szkoły, w 4 klasie (gdy wymyśliłam Happy), miałam bardzo dużo nauki, chyba nawet więcej niz teraz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...