Skocz do zawartości

Żużel ogólnie


Thorig

Recommended Posts

Cześć, przeglądałem to forum i nie zauważyłem żadnego tematu o tym pięknym sporcie, więc postanowiłem taki założyć.

Są tu jacyś żużlozapaleńcy? Chodzicie na mecze, a może oglądacie w telewizji? Ulubieni żużlowcy i drużyny którym kibicujecie?

 

Ja osobiście zacząłem przygodę z tym sportem oglądając w 2007 roku finał SWC, od tamtego czasu bardzo wciągnąłem się w ten sport. Regularnie lub mniej regularnie staram się uczęszczać na trybunach pewnego zielonogórskiego klubu  :pinkiep: czasem coś obejrzę z ligi szwedzkiej i tyle :) Zapraszam do dyskusji :P

Edytowano przez Thorig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Nigdy jakimś wielkim zapaleńcem nie byłem, ale swego czasu oglądałem ligę angielską i kibicowałem Coventry Bees. Do dzisiaj pamiętam jak z ostatniego miejsca w tabeli (1 zwycięstwo na 9 porażek, jeżeli dobrze pamiętam) wybili się i zdobyli tytuł mistrzów.
Z czasem jednak straciłem zainteresowanie tym sportem i bardzo okazjonalnie obejrzę jakieś spotkanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Ziemowit

Cześć, przeglądałem to forum i nie zauważyłem żadnego tematu o tym pięknym sporcie, więc postanowiłem taki założyć.

Są tu jacyś żużlozapaleńcy? Chodzicie na mecze, a może oglądacie w telewizji? Ulubieni żużlowcy i drużyny którym kibicujecie?

 

Ja osobiście zacząłem przygodę z tym sportem oglądając w 2007 roku finał SWC, od tamtego czasu bardzo wciągnąłem się w ten sport. Regularnie lub mniej regularnie staram się uczęszczać na trybunach pewnego zielonogórskiego klubu  :pinkiep: czasem coś obejrzę z ligi szwedzkiej i tyle :) Zapraszam do dyskusji :P

Cześć! Ja także interesuje się żużlem. Ostatnio byłem dwa razy pod rząd na meczach KS Toruń. Właśnie im kibicuje bowiem mieszkam w Toruniu i nie wypada bym kibicował np. takim żużlowcom z Leszna. Nie nawidzę Nickiego Pedersena, jestem fanem Pawła Przedpełskiego, Adriana Miedzińskiego i Chrisa Holdera. 

 

Nie lubię Zielonej Góry i wszystkich drużyn z Lubuskiego, Polonii Bydgoszcz i Unii Tarnów. 

 

W tym sezonie trzy razy na żużlu w Toruniu.

Na SBP, Toruń-Leszno (drugi mecz), i przedwczoraj na meczu Toruń-Tarnów.

Oglądam każdy mecz KS-u Toruń.

Jak chcesz to z chęcią w tym dziale porozmawiam o speedwayu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...