Skocz do zawartości

Recommended Posts

Imię: Aranea
Rasa: Ziemski (mutant)
Płeć: Klacz
Wiek: W wieku mane6

Opis: Aranea była niegdyś klaczą o pomarańczowej sierści i błękitnej grzywie oraz ciemnoniebieskich oczach. Zmieniła się na skutek mutacji, którą przeżyła będąc młodą klaczką (wiek Cutie Mark Crusaders). Była trochę podobna do tych trzech rozrabiaków, równie ambitna i nieustraszona. Chciała się przejść do lasu Everfree, ku przygodzie, jednak spotkał ją brutalny los. Znikąd pojawił się pająk wielkości jej samej, który skoczył na młodą klacz, obezwładniając ją. Wkłuł swe kły w jej szyję, paraliżując ją i niemal powodując utratę jej przytomności. Wydawało się, że to są ostatnie chwile młodej Aranei, jednak znikąd pojawiła się księżniczka Celestia, która przegoniła pająka. Mała bohaterka natychmiastowo została przeniesiona do szpitala, gdzie trafiła na ostry dyżur. Udało się ją uratować, mimo krytycznego stanu. O mało nie umarła, ale zaczęła zdrowieć. Nikt nie spodziewał się jednak tego, że w jej ciele siedzi coś, co zmieni jej życie na zawsze. Gdy pewnego dnia spacerowała po parku, gdy nagle przyszył ją okropny ból. Nikogo nie było niestety w pobliżu, a Aranea przeżywała okropne chwilę. Zaczęła się przemieniać i wtedy zrozumiała co się z nią dzieje. Jej futerko zmieniło kolor, wyrosły jej czułki oraz podwoiła się liczba oczu. To przeżycie pozwoliło jej zdobyć swój uroczy znaczek. Spanikowała, zaczęła biec przed siebie, bojąc się tego, co nastąpiła. Bała się też tego, że wszyscy ją odrzucą z powodu przemiany. Chciała nawet uciec z Ponyville, ale zmieniła szybko zdanie, biegnąc do zamku księżniczki. Mała klacz bała się o przyszłość, ale mądra i dobra księżniczka pocieszyła ją słowami "Nie ważne jak wygląda Twoje ciało, liczy się to, jak wygląda serce". Słysząc to, Aranea uśmiechnęła się i odzyskała nadzieję. W końcu dorosła i nikt nigdy jej nie nękał, a jej obawy okazały się niepotrzebne.

Jest miła i zawsze pomocna. Lubi przygody i niebezpieczeństwo. Nie boi się niczego. Jest silna jak ziemski kucyk, ale z jakiegoś powodu czułki na jej głowie pozwalają jej używać magii. Czasem pomaga Celestii.


Link do dA: tutaj

kuc_final_3_by_shinydratini-d6kn2z6.png

 

Powiem szczerze, że nigdy nie byłem fanem robienia OCów z istniejących uniwersów. Zrobiłem ją właściwie tylko dlatego, że bawiłem się generatorem, nagle odkryłem pewną rzecz, co mnie zainspirowało do zrobienia takiego kuca, edytowałem trochę w GIMPie i wyszła z tego Aranea. Ogółem moje OCe to głównie stworzenia fantastyczne, nie nawiązujące do żadnego uniwersum - tylko do mojego własnego. W sensie, chodzi mi o to, że jak robię OCa, to wolę zrobić coś swojego, niż z istniejącego świata :)

Znaczy, nie mam nic przeciwko fancharacterom, ale nie traktuję ich jako moich oficjalnych postaci. Mają niższą rangę niż moje własne postacie :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy oceniałam Ci go na dA, ale ocenię więc tutaj.
Bardzo fajny OCek, oryginalny. Historia spoko. Taki Spiderman w świecie kucyków :v Podoba mi się koniec tej historii i podsumowanie Celestii, bardzo pasuje do MLP ^^
Wygląd też ładny, bo mało kto takich kolorków raczej używa, a są ładne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, spiderman chyba pasuje xD Tylko zamiast dostać pajęczy zmysł i te zdolności, to ma magiczne czułki xD A wpadłem przypadkowo robiąc jakąś randomową postać w generatorze :) Kolory takie ciemne, kojarzące się z pająkami :D
Dzięki :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...