Skocz do zawartości

Knife game!


Simplistic

Recommended Posts

https://youtu.be/fI-2VZoxYnQ

Witam!

Jest to miejsce do dyskusji/chwalenia się / pytań i odpowiedzi /szukania sensu / rad(??? ) dot. Tej nietypowej odmiany ,,sportu"

Zachęcam do udzielania się i waszych opinii. Może ja coś powiem?

Zakaz umieszczania treści ,,nieodpowiednich" (tj. Obraźliwych, drastycznych, zabronionych w regulaminie forum )

Na początek:

Jaki macie do tego stosunek?

Może macie jakiegoś znajomego/sami gracie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w podstawówce rozwaliłem sobie palec długopisem :fluttersad: ale i tak czasem (może z nudów) tak robie. Ostatni raz tak robiłem jak bylem na kreglach z kolegą i koleżanką. Zamówiliśmy pizze, ich wzrok - bezcenny :D 

Edytowano przez mac
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię to regularnie, kilka minut dziennie nie zaszkodzi... Od niedawna ,,ostro" wziąłem się za trening (? )

najlepiej idzie to do muzyki, tak jak pokazał to pan na filmie w pierwszym poście.

Czy warto???

To osobista opinia ale wydaje mi się, że niezbyt. A jaki sens ma granie w LoLa? Odpowiedź oczywista: dla rozrywki, dla satysfakcji, z nudów.

Jak we wszystkim trening czyni mistrza, a miny kolegów, są niezapomniane.

Bezpieczeństwo?

Wszystko zależy od tempa... Jeśli jedziesz wolniej mniej boli jak walniesz (prawie jak samochodem :) ) bo nie musisz takiej siły wkładać w ruchy dłoni.

Co prawda na początku nie narzucaj sobie olbrzymiego tempa, lepiej przymierzyć się co do chwytu noża (wydaje mi się, że chwyt ,,długopisowy" jest łatwiejszy ale wolniejszy ) sam nóż też ma znaczenie (powinien dobrze leżeć w dłoni, ja używam folderu a'la Tanto )

rozstawu palców, ( niekoniecznie proporcjonalne, zobaczysz jak uderzasz i sam to znajdziesz )

Podłoże (nie powinno się ślizgać ) i wiara w swoje umiejętności ma tu duże znaczenie.

Ta zabawa uczy na błędach... Oj tak...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Swego czasu trochę się interesowałem tematem. Widziałem parę filmów na YT. Podobały mi się zwłaszcza dziewczęta, które się tym chwaliły.

Sam myślałem, aby zacząć się w to bawić. Skończyło się jak zwykle: lenistwo, przez które nawet nie zacząłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...