Skocz do zawartości

Bright Spotlight


Recommended Posts

Imię: Bright Spotlight
Rasa: Pegaz
Płeć: Ogier
Wiek: 16 lat
Wygląd: Wysoki, lekko bufiasty,ciemno-niebieska sierść, ciemno-żółta grzywa,okulary
Umiejętności:

  • Rapuje

Znaczek: mikrofon w złotej gwieździe

Cechy charakteru:

pewny siebie, wygadany, towarzyski, leniwy, naiwny

Historia:

Urodził się w Ponyville, mieszkał z rodzicami w małej chatce, niedaleko domu Vinyl Scratch. Szkolny outsider: nikt go nie lubił z powodu tego, że ciągle robił z siebie idiotę. W liceum zaczął rapować, przeniósł się więc z Ponyville do szkoły dla utalentowanych kucyków Ponyland w Manehattanie. Rap zmienił jego życie: stał się pewny siebie, wyzbył się kompleksów i zrozumiał, że jest inny sposób, by zdobyć sympatię innych.

Co dalej?:

Szczerze. to nie wiem... Jego cechy charakteru, to self-shot, więc Bright wydał mi się fajną, oryginalną postacią. Kucykowego rapera chyba jeszcze nie było, a przynajmniej ja  nie słyszałem o takim OC.... Napisałem o nim fanfica i hip-hopowy utwór muzyczny... Obie produkcje poszły do kosza. Dlaczego? Fanfic był one-shotem, wyszedł mi tragicznie, a "nutka" cierpiała na straszne niedociągnięcia w obróbce muzycznej. Udoskonaliłem więc nieco historię Brighta (czyniąc z niego nastolatka, nie źrebaka jak to było wcześniej) i przeniosłem ją z Ponyville do Manehattanu. Fanficów o nim raczej nie będzie: historię Brighta opowiem tylko i wyłącznie poprzez muzykę :D.

Obrazek

Cytuj

kkkkk.thumb.png.fc21aa6a980020c458f6682f

Fajny?^^ Bo mi się podoba xD Dzięki, @sevedie! ^^

 

Edytowano przez Mates
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny OC'ek, typowa historia, nic specjalnego... w ostatnich czasach jest to cenione. 

 

Tylko proszę o jedno :_: Zmień to zdjęcie. Kuce z ponygeneratora wyglądają żałośnie ( jeśli nie gorzej ._.) i na pewno nie są traktowane na poważnie ( zwłaszcza jak używasz wbudowanego tła... wbudowanej pozycji... wbudowanych akcesoriów... wbudowanego wszystkiego). ;-;

 

Jak nie potrafisz narysować sam możesz zawsze skorzystać z jakiejś ciekawej bazy :3

 

Rozwinięcie historii też by się przydało. Możesz spróbować.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Mate$_92 napisał:

Wiem, że mogę, ale tak jak już to pisałem wcześniej- zrobię to przez muzykę, tego nie muszę się uczyć na nowo i wyjdzie lepiej :D Może mi ktoś go narysuje, jak ładnie poproszę ^^

 

http://mlp-bases.deviantart.com/

 

Polecam. 100 razy lepsze od Pony Generatora na start i można zrobić samemu bez doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.12.2015 at 16:53 FirstChoice napisał:

 

 

Tylko proszę o jedno :_: Zmień to zdjęcie. Kuce z ponygeneratora wyglądają żałośnie

 

Poczyniłem już kroki w tym temacie... Zobaczymy co z tego wyjdzie!

Pzdr :D

EDIT: Dodano obrazek

Edytowano przez Mates
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...