Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

1stChoice

Brony
 • Content Count

  1,118
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

1stChoice last won the day on April 24 2017

1stChoice had the most liked content!

Community Reputation

1,333 Canterlocki Skryba

About 1stChoice

 • Rank
  Nikt
 • Birthday 10/15/1995

Informacje profilowe

 • Gender
  Neko
 • Zainteresowania

 • Ulubiona postać
  Starlight Glimmer, Flitter, Marble Pie, Octavia

Recent Profile Visitors

79,639 profile views
 1. 1stChoice

  Witaj.
 2. Uwaga, temat zawiera spoilery. 10 sezon MLP:FIM został zapowiedziany. Nie w takiej formie jak dotychczas, ale będzie i bardzo to doceniam. Premiera 10 sezonu ma mieć miejsce w kwietniu przyszłego roku. Szczerze nie wiem jakie pomysły posiadają twórcy odnośnie 10 sezonu- dużo wątków już zostało zamkniętych, Twilight włada Equestrią, a jej przyjaciółki są stare. Jest szansa na przedstawienie dalszych losów Luster Dawn i ona mogła by być jego główną bohaterką. Ewentualnie twórcy olali by epilog i cofnęli się z powrotem te kilkadziesiąt lat wstecz zanim Twi zaczęła wyglądać jak Celestia, chwilę po zakończeniu walki z przedostatniego odcinka i od tego momentu kontynuować fabułę? Jak będzie według Was?
 3. Napiszę to samo co napisałem w swoim statusie... serio z końcem serialu czuję się bardzo źle, jest mi wstyd za samego siebie, że tak to przeżywam, czuje się jakbym stracił jakiś ważny sens w życiu z powodu końca jakiejś bajki. Niecałe 8 ostatnich lat w moim życiu było bardzo zależne od tego serialu. On mnie zawsze wyciągał mnie z deprechy jak wracałem ze szkoły, dzięki niemu znalazłem pierwszych przyjaciół na dłużej, znalazłem pierwszą miłość swojego życia. Przeżyłem wiele przygód, podróżowałem w wiele miejsc na ponymeety i odwiedzając znajomych. Jako piwniczak w końcu mogłem poznać trochę więcej świata niż własna piwnica. Działalność w fandomie pozwoliła mi rozwijać moje umiejętności i czułem się dobrze będąc redaktorem na blogu i wypowiadając się na tym forum, kiedy jeszcze żył pełnią życia. Czasami było dobrze, czasami było źle- tak czy inaczej nie mogę narzekać, że moje życie było nudne- a było zanim poznałem ten serial. Smutno mi, że to przeminęło. Przyjaciele się rozeszli, serial się skończył, na meety nie jeżdżę raz z braku czasu, raz z braku pieniędzy, czuje ogromną pustkę i smutek. Ktoś powiedział kiedyś, że nie należy być smutnym jeśli coś się skończyło, tylko cieszyć, że w ogóle miało miejsce. Próbuje tak się czuć, jednak to jest silniejsze ode mnie. Żegnam się z moimi ulubionymi postaciami i ukochanym serialem. Czuje się jakbym powrócił do szarej rzeczywistości.
 4. A więc obejrzałem kuce do końca. I czuje się z tym okropnie.

   

  Niecałe 8 ostatnich lat w moim życiu było bardzo zależne od tego serialu. On mnie zawsze wyciągał mnie z deprechy jak wracałem ze szkoły, dzięki niemu znalazłem pierwszych przyjaciół na dłużej, znalazłem pierwszą miłość swojego życia. Przeżyłem wiele przygód, podróżowałem w wiele miejsc na ponymeety i odwiedzając znajomych. Jako piwniczak w końcu mogłem poznać trochę więcej świata niż własna piwnica. Działalność w fandomie pozwoliła mi rozwijać moje umiejętności i czułem się dobrze będąc redaktorem na blogu i wypowiadając się na tym forum, kiedy jeszcze żył pełnią życia. Czasami było dobrze, czasami było źle- tak czy inaczej nie mogę narzekać, że moje życie było nudne- a było zanim poznałem ten serial. Smutno mi, że to przeminęło. Przyjaciele się rozeszli, serial się skończył, na meety nie jeżdżę raz z braku czasu, raz z braku pieniędzy, czuje ogromną pustkę i smutek.

  Ktoś powiedział kiedyś, że nie należy być smutnym jeśli coś się skończyło, tylko cieszyć, że w ogóle miało miejsce. Próbuje tak się czuć, jednak to jest silniejsze ode mnie.

   

  Żegnam się z moimi ulubionymi postaciami i ukochanym serialem. Czuje się jakbym powrócił do szarej rzeczywistości. 

  Jeśli ktoś to przeczytał, z osób które tu zostały- dziękuje bardzo za poświęcenie swojego czasu.

  spacer.png

  1. Show previous comments  9 more
  2. Natuszka

   Natuszka

        Ależ to jeszcze nie koniec. Skończył się serial, fakt. Fandom przycichł, też fakt. Ale nadal są tutaj ludzie, którzy się angażują. Forum może i nie jest aż tak żywe jak kilka lat temu, ale żywe jest. Tworzymy nowe dyskusje, zabawy, niedawno dołączyło kilku nowych opiekunów :3 
        No i są komiksy. Fabuła komiksów często jest lepsza niż zwyczajnych odcinków, a to ze względu na fakt, że autorzy nie są aż tak mocno ściskani przez wymagania Hasbro. Jeśli nie komiksy to przecież wszyscy czekamy na nową generację. Jestem pewna, że generacja piąta będzie równie świetna! 

  3. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   Bla bla bla serial się skończył i mam depresje i ogólnie życie nie ma sensu... :rainpriest: Rozumiem, co czujesz, ale jest dużo jeszcze do podziałania na forum czy nawet jeśli chodzi o fanfiki lub jakichś gier rpg w świecie kucyków gdzie nadal możesz się dobrze bawić i koniec serialu nie oznacza automatycznie końca kucyków, bo... właśnie masz coś, co jest najlepszą bronią na ten czas, czyli wyobraźnie i z niej trzeba korzystać, by świat kucyków nie umarł. Poza tym ja jestem już po trzecim zaliczeniu serialu i na pewno do niego wrócę... kiedy? Nie wiem, ale jest nieźle i choć historię się zna, to jednak poszczególnych odcinków nie i mogą nadal bawić. :NjdaT: A najprzyjemniej ogląda się ulubione postacie i słucha ulubionych piosenek. :rd9:

    

  4. Lemi

   Lemi

   Mi aż szkoda kończyć dlatego nie oglądam do końca, zatrzymałem się chyba na 12 odcinku tego ostatniego sezonu, teoretycznie dla mnie serial nadal trwa xD

 5. Zimno.

  1. Triste Cordis

   Triste Cordis

   I dobrze. Upałom mówimy stanowcze "nie" :hmpf:

  2. Zira
  3. Decaded

   Decaded

   Ciepłe kakao rozwiązuje wszystkie problemy

 6. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:kuph:

 7. Hej, strasznie długo mnie tu nie było, miło widzieć, że żyjecie. ;) 

  1. Show previous comments  4 more
  2. Wonsz

   Wonsz

   Szkoda, że w tym samym czasie fandom właśnie zdycha xD Also, miło widzieć, że wróciłeś :D

  3. 1stChoice

   1stChoice

   @Wonszah, fandom już tyle lat zdycha i jakoś zdechnąć nie może. :p 

  4. MLPFan1984

   MLPFan1984

   I niech mi się nie waży zdechnąć, bo kopytka z zadeczku powyrywam:P

 8. Właśnie przypomniałem sobie o istnieniu tego forum... ktoś coś? Żyjecie? ;)

 9. 1stChoice

  > sierpień 2018 > twórz serwer pod 1.12.2 > ???? > no profit.
 10. 1stChoice

  Nie, wonsz rzeczny.
 11. 1stChoice

  Od 15 lat nosze słuchawki. Może i więcej? Codziennie. Po kilka godzin ( kiedy pracuje i nie mogę) do kilkunastu. Nie żartuje. Praktycznie tylko zakaz słuchania muzyki w pracy i sen mnie powstrzymuje od słuchania muzyki 24/7. Jadąc autem oczywiście słuchawek nie mam, ale od czego ma się system audio? Od starego walkmana na CD, po "empetrójki", przez Sony Ericssony i aktualnie na smartphonie. Jakoś sobie nie wyobrażam bez niej życia. Nawet teraz jak pisze tego posta, mimo, że nawet muzyka z nich nie leci. Dla komfortu psychicznego. Są ludzie co palą, są ludzie co piją, moim uzależnieniem jest muzyka. Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie bez niej życie. Gatunki? Eurobeat, lata '80, lata '90, pop, rock... w sumie to wszystko co potrafi wzbudzić jakiekolwiek emocje. Pozytywne oczywiście.
 12. 1stChoice

  Serwer zostaje zamknięty permanentnie. Serwer niestety został usunięty, razem z całą zawartością. Zmartwił mnie bardzo ten fakt, gdyż był budowany od listopada i miałem znacznie bardziej przyszłościowe plany na niego. Pisząc do supportu 30 czerwca odpisali mi, że serwer przestał istnieć, bo minęło 14 dni od daty nieopłacenia. Wytłumaczyłem to, że nie 14 dni tylko 10 i poprosiłem jeszcze raz o możliwość opłacenia serwera ( serwer został wyłączony rzeczywiście 20 czerwca, nawet wtedy pisałem posta tutaj). Okazało się, że mieli jakieś "opóźnienia z powiadomieniami" czy coś i może po prostu serwer zamknął się później niż powinien i czas zaczął się odliczać wcześniej. Co jest bzdurą, bo miałem zaznaczoną datę opłacenia do 20 czerwca. Niestety na nic były dalsze kłótnie. Przepraszam wszystkich i dziękuje za wspólną grę i budowanie serwera. Mam nadzieje, że niektórzy wyniosą trochę dobrych wspomnień z niego i nie będziecie na mnie zbyt bardzo źli. Proszę o zamknięcie tematu
 13. 1stChoice

  Serwer pozostaje dalej zamknięty. Próbowałem dziś opłacić serwer jednak tym razem wystąpił problem po stronie usługodawcy. Po zalogowaniu na konto serwer nie pokazuje się na liście i nie mam go jak opłacić ( a jeszcze wczoraj sprawdzałem i był jako "Nieopłacony"). Problem został zgłoszony już do supportu. Przepraszam i proszę o cierpliwość.
 14. Remont Mazdy Astiny z lat 80 w toku. Kiedy pracujesz za granicą i dalej jesteś biedny, bo połowa idzie na spłaty kredytu a druga połowa na Twoje chore hobby zajmowania się autami dużo starszymi niż ty sam. xD Jak się podoba?

   

  yAPzSL.jpg

   

  Projekt do ukończenia do wiosny 2019 roku, przeszedł już dużo zmian zewnętrznych ( odświeżony lakier itp.) ale też i mechanicznych ( nowe części z 2018 w tym- nowe mocne sprzęgło, nowe elementy zawieszenia, remont układu hamulcowego i ogarnięcie komory silnika. I pomyśleć, że to tylko może 10-20% prac. :_; )

  1. Show previous comments  8 more
  2. Socks Chaser

   Socks Chaser

   Chodzi mi bardziej o takie "zwykłe" rzeczy jak ubezpieczenia dla samochodów, jakieś naprawy które będą wynikać z użytkowania samochodu, paliwo. Przy jednym samochodzie to chyba aż tak dużo nie kosztuje, ale jeśli masz tych samochodów np. 3 to chyba już zaboli po kieszeni?

  3. Major

   Major

   Znam to, moje hobby też chłonie hajs, kupno roweru wyczynowego za 8 tyś to dopiero początek wydatków, teraz go utrzymać xD  Trzeba kombinować by było na jakąś część xd 

  4. 1stChoice

   1stChoice

   @Orsiro nie rozumiem dlaczego mówisz, że marnotrawie pieniądze. To moje hobby i sprawia mi przyjemność więc to trochę niemiłe jak tak mówisz. ;/

    

   @Socks Chaser to zależy jak długo jesteś kierowcą. Bo za ubezpieczenie możesz zapłacić 300 zł albo nawet 5000 jak jesteś nowym kierowcą. Paliwo to też kwestia auta, niektóre piją bardzo skromnie, niektóre wręcz przeciwnie. I nie wiem jakim budżetem dysponujesz więc też nie mogę Ci powiedzieć ze szczegółami. :P 

×
×
 • Create New...