Skocz do zawartości

Kucykowy rap- Projekt Equestria (re-post)


Mates

Recommended Posts

Siemanko!

Część z was o mnie słyszała, część nie, więc do rzeczy:

Postanowiłem pójść ścieżką, którą wytyczył kiedyś (dobrze znany większości z was) Dzyogas i stworzyłem hip-hopową inicjatywę MLP, o nazwie Projekt Equestria!

Uznałem, że zamieszczanie tutaj linków do wszystkich moich produkcji, jest pozbawione sensu, dlatego poniżej link do mojego kanału na YT:

https://www.youtube.com/channel/UCkQla4XYyXsnPffw0WaMtTA

I jeszcze najnowsza produkcja, (z której jestem najbardziej dumny) ale nie powstałaby bez paru osób (w tym z tego forum), którym podziękowałem w opisie do tej nutki!:

Założyłem też stronę na fb, jeśli ktoś byłby zainteresowany, to zapraszam do polubienia :D:

https://www.facebook.com/Projekt-Equestria-968081206594730/?ref=hl

Pozdrawiam i zapraszam na kanał i do odsłuchu! :D

Edytowano przez Mate$_92
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pyknie, ładnie, ale nie wiem czemu zdecydowałeś się na to, żeby słowa były na środku obrazka. + są jeszcze oczojebne (przynajmniej dla mnie). Radziłbym ci następnym razem dać napis "Projekt Equestria" na góre, a słowa na dół ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Zexel ! napisał:

Wszystko pyknie, ładnie, ale nie wiem czemu zdecydowałeś się na to, żeby słowa były na środku obrazka. + są jeszcze oczojebne (przynajmniej dla mnie). Radziłbym ci następnym razem dać napis "Projekt Equestria" na góre, a słowa na dół ;) 

To się wszystko wypracuje, a kolor wybrałem oczojebny, bo moja wersja Sony Vegas Movie Studio Platinium nie oferuje za wielu kolorów xD Ale tekst jest czytelny bardziej, niż pozostałe warianty, które rozważałem, uwierz mi :D

Edytowano przez Mate$_92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...