Wonsz

Brony
 • Content Count

  432
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

425 Wzorowa

About Wonsz

 • Rank
  Największy swagger w Equestrii / Papa Słeg
 • Birthday June 11

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Toruń
 • Zainteresowania
  Hip-Hop (najbardziej Rap), Historia, Polityka, Geografia, WOS, Psychologia, lubię też wszelkiego rodzaju wykresy :D

  W fandomie zajmuję się obecnie administrowaniem największym polskim blogiem o MLP - For Glorious Equestria, jestem moderatorem fanpejdża MLP:FiM Bronies Polska (nie mylić z grupą!) i sporadycznie piszę artykuły do Equestria Times. W przeszłości byłem redaktorem nieistniejącego już Radia Yay oraz członkiem ekipy Pony.fm, największego serwisu z muzyką fandomową. W wolnym czasie jeżdżę na ponymeety i konwenty, w tym również te zagraniczne.
 • Ulubiona postać
  Kiedyś zdecydowanie Rainbow Dash, dziś każdą z Mane6 lubię tak samo, a Rainbow ma tytuł "primus inter pares"

Recent Profile Visitors

28,019 profile views
 1. Wonsz

  Jeśli chodzi o większe i duże meety to te organizowane są jedynie w Warszawie, Gdańsku i sporadycznie w Krakowie. Pozostałe miasta mają swoje lokalne, kilkuosobowe spotkania od czasu do czasu.
 2. Wonsz

  Przy dobrych wiatrach będę mógł zaprezentować pierwszy trailer jeszcze przed finałem serialu. Mam już wybraną muzykę, ogólny zamysł, muszę sobie rozpisać nieco dokładniej co i jak, do tego przejrzeć moje archiwa w poszukiwaniu wybranych materiałów, nakręcić kilka scen specjalnie pod zwiastun no i to tyle. Jedynym co mnie w tej chwili ogranicza są pieniądze, których nie mam, bo wyjazd na BronyCon mnie wyczyścił z kasy totalnie :/
 3. Ale jesteś już stary. Najlepszego! :D

 4. Tegoroczny BronyCon był najlepszym konwentem na jakim kiedykolwiek byłem

  1. Kredke

   Kredke

   Zgadzam się. Począwszy od skali imprezy po genialną atmosferę. Aż szkoda, że ostatni (sugerowanie, ze byłoby mnie stać na wyjazd na kolejny xD)

    

 5. Wonsz

  Materiał został uzupełniony o nagrania z Kucykonu. Będę miał również kamerę na GalaConie i BronyConie, więc jakieś fajne nagrania na pewno z tych wydarzeń też będą
 6. Wonsz

  until

  Proponuję napisać w poście w dziale z meetami, tutaj z kalendarza chyba mało kto korzysta a najlepiej napisać na wydarzeniu na facebooku
 7. Wonsz

  Otrzymałem właśnie od Forest Rain pełny instrumental do pierwszego utworu. Wysłałem go już do pisarki tekstów, a potem poleci do wokalistki. Chciałbym bardzo na Kucykonie zaprezentować gotowy utwór, ale może mi się to nie udać.
 8. Wonsz

  Ze względu na duże problemy finansowe w moim życiu premiera na pewno nie odbędzie się w tym roku. Jednak do końca tego roku powinienem dysponować co najmniej jednym zwiastunem.
 9. Wonsz

  Postaram się, żeby poskładany utwór pojawił się tam, jeśli uda mi się znaleźć pliki. A co do meeta to zapraszam na Kucykon 2019
 10. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!:vinylhug:

 11. Najlepszego Panie Wonszu z okazji urodzin:kuph::raritylick:

 12. Wonsz

  Niczego nie obiecujemy, ale postaramy się znaleźć jakieś rozwiązanie.
 13. Wonsz

  Przy okazji filmu powstanie soundtrack. Nie wiem jeszcze ile będzie zawierał utworów, prawdopodobnie będzie to mniej niż 10. Jednak co ważniejsze, będzie zawierał polskie covery 3 kultowych fandomowych utworów, które zaśpiewają Pokemonka i Niepełnosprytna, a reprodukcją instrumentali zajęła się sama Forest Rain!
 14. Tak naprawdę to ja jestem MEGAWONSZ9

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Nie. Ty jesteś tylko Wonsz. Brakuje Ci trochę do MEGAWENSZA9

 15. Wonsz

  Wszystko zależy do tego jak potoczą się rozmowy.