Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Wonsz

Brony
 • Content Count

  434
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Wonsz last won the day on June 27 2019

Wonsz had the most liked content!

Community Reputation

424 Wzorowa

About Wonsz

 • Rank
  Największy swagger w Equestrii / Papa Słeg
 • Birthday June 11

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Toruń
 • Zainteresowania
  Hip-Hop (najbardziej Rap), Historia, Polityka, Geografia, WOS, Psychologia, lubię też wszelkiego rodzaju wykresy :D

  W fandomie zajmuję się obecnie administrowaniem największym polskim blogiem o MLP - For Glorious Equestria, jestem moderatorem fanpejdża MLP:FiM Bronies Polska (nie mylić z grupą!) i sporadycznie piszę artykuły do Equestria Times. W przeszłości byłem redaktorem nieistniejącego już Radia Yay oraz członkiem ekipy Pony.fm, największego serwisu z muzyką fandomową. W wolnym czasie jeżdżę na ponymeety i konwenty, w tym również te zagraniczne.
 • Ulubiona postać
  Kiedyś zdecydowanie Rainbow Dash, dziś każdą z Mane6 lubię tak samo, a Rainbow ma tytuł "primus inter pares"

Recent Profile Visitors

42066 profile views
 1. Podszedłem do tego z otwartą głową i jestem całkiem zadowolony, choć ogólnie mnie łatwo zadowolić, bo nie należę do wymagających odbiorców. Jako wprowadzenie do świata i jego historii raczej nierówno jest poprowadzony ten film, ale już aspekty czysto techniczne jak animacja czy praca kamery są świetnie zrobione. Nawiązania do popkultury i humor też fajne, czekam na serial.
 2. Wonsz

  Rozpoczynam powoli nieco bardziej zakrojoną akcję promocyjną. W tym miesiącu zaprezentuję pierwszy zwiastun filmu, przy tej okazji prawdopodobnie odpalę zbiórkę na odpalprojekt.pl żeby zebrać nieco dodatkowych funduszy na zrealizowanie ostatnich kilkunastu wywiadów, które są dość kluczowe. Po tym film wejdzie już na dobre w fazę montażu, która powinna potrwać do późnej jesieni.
 3. Wonsz

  2 tygodnie temu w Krakowie odbył się kolejny ponymeet, więc skorzystałem z okazji i przeprowadziłem wywiad z Sz6stym, starym fandomowym wyjadaczem, który był jeszcze do niedawna był zaangażowany w życie fandomu w Krakowie i Polsce, zaczynał w odległym 2011 roku, w międzyczasie dając nam wiele ponymeetów w Krakowie czy konwenty My Little Konwent i Pony Congress. Jego rolą w filmie będzie głównie przybliżyć pierwsze lata istnienia fandomu z jego perspektywy, ponieważ w latach 2012-2013 polski fandom był dość mocno skoncentrowany wokół Krakowa, wiele aktywnych Broniaczy pochodziło z tamtych okolic, Kraków jako pierwszy zaczął organizować meety w formie jaką my znamy (czyli z wynajętą placówką, identami itd.), tam też odbyły się pierwsze aukcje charytatywne, powstała pierwsza formalna organizacja Bronies (Fundacja Canterlot) a także to własnie w Krakowie odbyły się pierwsze konwenty spod znaku MLK i PCG. Dużo ciekawych historii, jestem bardzo zadowolony z tego wywiadu, aż szkoda, że z ponad godziny będę musiał wykorzystać zaledwie kilkanaście minut.
 4. Wonsz

  W ostatnim czasie przeprowadziłem wywiad z Lemurem z poznańskiego fandomu oraz z Altiusem Volantisem, który zajmuje się produkcją muzyki fandomowej i miał nawet koncerty na dwóch ponymeetach w tym roku.
 5. Wonsz

  Jeśli chodzi o większe i duże meety to te organizowane są jedynie w Warszawie, Gdańsku i sporadycznie w Krakowie. Pozostałe miasta mają swoje lokalne, kilkuosobowe spotkania od czasu do czasu.
 6. Wonsz

  Przy dobrych wiatrach będę mógł zaprezentować pierwszy trailer jeszcze przed finałem serialu. Mam już wybraną muzykę, ogólny zamysł, muszę sobie rozpisać nieco dokładniej co i jak, do tego przejrzeć moje archiwa w poszukiwaniu wybranych materiałów, nakręcić kilka scen specjalnie pod zwiastun no i to tyle. Jedynym co mnie w tej chwili ogranicza są pieniądze, których nie mam, bo wyjazd na BronyCon mnie wyczyścił z kasy totalnie :/
 7. Ale jesteś już stary. Najlepszego! :D

 8. Tegoroczny BronyCon był najlepszym konwentem na jakim kiedykolwiek byłem

  1. Kredke

   Kredke

   Zgadzam się. Począwszy od skali imprezy po genialną atmosferę. Aż szkoda, że ostatni (sugerowanie, ze byłoby mnie stać na wyjazd na kolejny xD)

    

 9. Wonsz

  Materiał został uzupełniony o nagrania z Kucykonu. Będę miał również kamerę na GalaConie i BronyConie, więc jakieś fajne nagrania na pewno z tych wydarzeń też będą
 10. Wonsz

  until

  Proponuję napisać w poście w dziale z meetami, tutaj z kalendarza chyba mało kto korzysta a najlepiej napisać na wydarzeniu na facebooku
 11. Wonsz

  Otrzymałem właśnie od Forest Rain pełny instrumental do pierwszego utworu. Wysłałem go już do pisarki tekstów, a potem poleci do wokalistki. Chciałbym bardzo na Kucykonie zaprezentować gotowy utwór, ale może mi się to nie udać.
 12. Wonsz

  Ze względu na duże problemy finansowe w moim życiu premiera na pewno nie odbędzie się w tym roku. Jednak do końca tego roku powinienem dysponować co najmniej jednym zwiastunem.
 13. Wonsz

  Postaram się, żeby poskładany utwór pojawił się tam, jeśli uda mi się znaleźć pliki. A co do meeta to zapraszam na Kucykon 2019
 14. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!:vinylhug:

 15. Najlepszego Panie Wonszu z okazji urodzin:kuph::raritylick:

×
×
 • Create New...