Wonsz

Brony
 • Dodanych treści

  351
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Reputacja społeczności

300 Wzorowa

Informacje o Wonsz

 • Ranga
  Największy swagger w Equestrii / Papa Słeg
 • Data urodzenia June 11

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Toruń
 • Zainteresowania
  Hip-Hop (najbardziej Rap), Historia, Polityka, Geografia, WOS, Psychologia, lubię też wszelkiego rodzaju wykresy :D
 • Coś o sobie
  W fandomie od października 2011 roku.

  Aktualnie jestem administratorem For Glorious Equestria, moderatorem strony Bronies Polska na Facebooku, a także jestem członkiem ekipy Pony.fm - serwisu z muzyką fandomową. Byłem również redaktorem w nieistniejącym już Radiu Yay.
 • Ulubiona postać
  Kiedyś zdecydowanie Rainbow Dash, dziś każdą z Mane6 lubię tak samo, a Rainbow ma tytuł "primus inter pares"

Ostatnie wyświetlenia profilu

17357 wyświetleń profilu
 1. Zawiniło zrozumienie treści przez kogoś. Jeśli pamiętam dobrze, to planowy meet był o 13 pod Halą nr 15, a ktoś przyszedł o 15 pod Halę 13 (Iglica) i zaczęli się tam gromadzić ludzie, którzy też źle zrozumieli ogłoszenie albo nawet nie wiedzieli o meecie.
 2. Mam nadzieję, że nie będzie jak w zeszłym roku, że będą dwa meety, bo ludzie niezrozumieli się kiedy i hdzie ma się odbywać spotkanie.
 3. Jednak w fandomie jeszcze powstaje dobra muzyka. 

   

  1. Mielcar

   Mielcar

   powstawała, powstaje, i będzie powstawać...

 4. Na fanpejdżu MLK 1 kwietnia pojawił się post, że PCG odbędzie się w lipcu, czyli tak, jak ma być. Myślę, że gdyby impreza miałaby zostać anulowana, to już byśmy dawno o tym zostali poinformowani. Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie.
 5. Lokalizacja a placówka/miejscówka to dwie różne rzeczy, których nie należy mylić ze sobą. Zarówno szkoła w Żywcu, jak i hala sportowa w Elblągu były dobrymi obiektami (choć w Elblągu planowana na początku szkoła muzyczna chyba byłaby lepsza), to nie zmienia to faktu, że położenie geograficzne Żywca i Elbląga jest mało korzystne dla tego typu imprez.
 6. Mamy polskie logo i podtytuł filmu. http://www.fge.com.pl/2017/03/news-polski-tytu-filmu-i-polskie-logo.html
 7. DuoCartoonist odchodzą z fandomu i anulowali "Choices" :/

  http://www.fge.com.pl/2017/03/projekt-choices-anulowany.html

  1. Hi, I'm Uzi, Wanna Play?

   Hi, I'm Uzi, Wanna Play?

   Nie wiem o pochodzi ale ciężkie z nich łby 

    

    Powód? Ogrom pracy jaką wymagał ten, jakże ambitny zresztą projekt, był zbyt wielki i twórcy uznali ten projekt za niemożliwy do ukończenia

    

    

   W takim razie po co się za to zabierali xD

  2. Nightmare Xeno

   Nightmare Xeno

   Nie wierzę, skończyła się pewna epoka, to naprawdę cios dla fandomu i dla nas. Nic musimy się jakoś z tym pogodzić choć to będzie trudne.

 8. Bo wydarzenie nie jest globalne, tylko dla grupy Bronies Wrocław.
 9. Jechałem dziś za ciężarówką z reklamą firmy o nazwie Pony Auto.

  1. Twister.

   Twister.

   Chętnie vym od nich jakiś samochód kupił.

  2. Wonsz

   Wonsz

   Może znajdziesz coś dla siebie: http://www.pony.com.pl/

  3. Twister.

   Twister.

   Kupiłbym, ale nie stać mnie.

 10. Nostalgłem i to mocno

   

  1. Mielcar

   Mielcar

   Nigdy tego nie słyszałem :fluttercry2: Piękne!

  2. Wonsz

   Wonsz

   Pamiętam, że jak to wyszło to był wysyp utworów z tym logo, zastanawiałem się co to jest, dopiero potem odkryłem, że to logo pierwszego Balloon Party. To były świetne czasy dla fandomu. Dziś mamy jedynie namiastkę tego, co było kiedyś. :(

 11. 5 L/100 km? Mało trochę, ale no nic, pozazdrościć tylko oszczędnego auta. Trasę ustaliłem na podstawie posta Silvera na Facebooku i twojego komentarza z aktualizacją z opcją krakowską. Łącznie wyszło 1500 km (1491, by być dokładnym) w jedną stronę. Poniżej masz koszt według scenariusza, w którym dla uproszczenia całą trasę trzymasz te 5 L/100 km, w obu krajach ON jest po średniej cenie polskiej czyli ok. 4,60 zł za litr (w Niemczech jest to ok. 5.11 zł), oraz dzielicie się kosztami jakbyście obaj jechali z tego samego miejsca i wracali dokładnie tą samą trasą do końca, czyli do Inowrocławia. 1500 x 2 = 3000 km 3000:100 = 30 30 x 5 L = 150 L 4.60 zł / L x 150 L = 690 zł <--- całkowity koszt przejazdu 690:2 = 345 zł <--- koszt na głowę przy dwóch osobach Jak więc pisałem wcześniej, autokar wychodzi porównywalnie, przy dwóch osobach w aucie
 12. Podaj ile pali i na co jeździ, to też policzę, żebyś miał pewność
 13. Sindbad z Wrocławia do Stuttgartu to 320 zł za osobę w dwie strony. Polecam Wrocław, bo to dobra baza startowa do wyjazdu na Niemcy. Odjeżdża stamtąd wielu różnych przewoźników, w tym wielu tańszych. Ja wybrałem Sindbada bo mają autokary w dobrym standardzie i możliwość kupienia biletów przez internet. Wielu mniejszych przewoźników prowadzi sprzedaż telefoniczną, dlatego trzeba trochę podzwonić, żeby znaleźć coś trochę poniżej 300 zł w dwie strony. Nie wiem ile pali auto Zbysia i czy ma instalację LPG, ale śmiem stwierdzić, że we dwóch autem wyjdzie was podobnie, może nawet trochę drożej, biorąc pod uwagę fakt, że Zbysio musi z Inowrocławia przebić się do Ciebie, a potem przez cały Śląsk aż do Saksonii. Znacznie taniej dojedziecie do Wrocławia pociągami regio, zwłaszcza, że masz ulgę studencką, nie wiem jak Zbysio. Musicie sobie wszystko skalkulować i podjąć decyzję. Ja jadę autem, ale łącznie będzie nas jechało 5, w tym co najmniej 3 kierowców, więc w takiej konfiguracji się opłaca, bo koszt niski i czas dojazdu krótki, bo zamiast robić przerwy będziemy zmieniać kierowców
 14. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby zapytać na jednej z grup Bronies Polska na Facebooku, czy ktoś się nie wybiera. Jest tam sporo ludzi, może ktoś się trafi. Auto jest opłacalnym środkiem transportu pod warunkiem, że zapełni się wszystkie miejsca. W przeciwnym razie autokar wychodzi porównywalnie.
 15. Mam zamiar pojechać, jednak auto już załatwione mam. Radzę rozglądać się za hotelem już teraz, bo ceny strzeliły w górę o 30% do nawet 100% w stosunku do zeszłego roku jak byłem na poprzedniej edycji. Ewentualnie jeśli będzie auto zawsze można rozważyć coś taniego w Stuttgarcie i codziennie dojeżdżać na miejsce. Pociągiem jest to 20 minut jazdy, więc autem wliczając światła do 30 minut powinno zająć.