Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja nowa ponysona! Mam nadzieję że się podoba :flutterblush:

Imię: Crystal Dash

Płeć: Klacz 

Rasa: Alikorn (dawniej pegaz)

Wiek: Wiek Mane 6 (ile mają lat?)

Rodzina: 

Mama - Fast Dash (pegaz)

Tata - Blue Sky (pegaz)

sióstr nie będę przedstawiać, bo będą hejty, a tej rodziny mimo wszystko nie zmienię!!!

Miejsce zamieszkania: Cloudsdale

Znaczek: kredka, która rysuję łapę

Talent: Rozmawianie z kotami, i opiekowanie się nimi, rysowanie

BFF: My Mane 6, Mane 6 z serialu

Ciekawostki:

- Bycie alikornem to było jej przeznaczenie, ale mimo tego urodziła się jako pegaz

- Z Mane 6 najbardziej lubi Fluttershy i Rainbow Dash

- Urodziła się w Canterlocie

- nie lubi sportu, ale kocha latać

Marzenia:

- Być taka szybka jak RD

- Dołączyć do Wonderbolts

Obrazki: (rysowane z base, bez tylko ta która puszcza oczko)

Crystal5.png

Crystal pegasus.png

Crystal and Rainbow Dash.PNG

Crystal3.PNG

Crystal!.png

Crystal i Fast.PNG

p1.png

Crystal's new mane.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

Znowu zapominasz o bardzo ważnej rzeczy. Chodzi o historie. Moim zdaniem to nie jest problem tworzenie historii. Mogłabyś napisać np. jak stała się a, jaką rolę odgrywa w Equestrii, jak wyglądało jej dzieciństwo, co wydarzyło się w jej życiu, jak wyglądały jej trudne chwilę i takie tam. Już jest lepiej, ale czekam na twoją Ponysone, która nie będzie Alicornem. Mogłabyś napisać jak wyglądają relacje z rodzicami no wiesz. Ja dam opinie 7/10. A i nie bój się hejtu. Tak już będzie... Nie zwracaj na hejt uwagi. Tylko ćwicz pisanie Ponyson (tak to się odmienia?). Moim zdaniem z twoimi Ponysonami powstały by fajne ficki. Tylko ćwicz i wymyślaj nowe kucyki. I będzie lepiej.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest progress.

Rozumiem twój podziw do alikornów,  też miałam tę fazę. Ale wyobraźni sobie, że każdy kucyk w ponyville jest alicornem. Przestaje być wyjątkowo, a robi się tandetnie. To nie jest hejt, rozumiem twoje podejście, ale Przemyśl to jeszcze.

HISTORIA!!!

Warto by coś napisać, bo niestety, na razie ciężko cokolwiek o niej myśleć.

Myślę, że seluna ma rację co do kolorów ^^

Znaczek- popieram. Co prawda podwójny, ale jest prosty i przejrzysty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.01.2016 at 17:44 Ziemovit Dash napisał:

Znowu zapominasz o bardzo ważnej rzeczy. Chodzi o historie. Moim zdaniem to nie jest problem tworzenie historii. Mogłabyś napisać np. jak stała się a, jaką rolę odgrywa w Equestrii, jak wyglądało jej dzieciństwo, co wydarzyło się w jej życiu, jak wyglądały jej trudne chwilę i takie tam. Już jest lepiej, ale czekam na twoją Ponysone, która nie będzie Alicornem. Mogłabyś napisać jak wyglądają relacje z rodzicami no wiesz. Ja dam opinie 7/10. A i nie bój się hejtu. Tak już będzie... Nie zwracaj na hejt uwagi. Tylko ćwicz pisanie Ponyson (tak to się odmienia?). Moim zdaniem z twoimi Ponysonami powstały by fajne ficki. Tylko ćwicz i wymyślaj nowe kucyki. I będzie lepiej.

 

Pozdrawiam

Mam jej historię, ale mi się nie chcę pisać :P Może jak będę miała czas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz FlutterDash1006 napisał:

Mam jej historię, ale mi się nie chcę pisać :P Może jak będę miała czas :)

Ponysone pisze się tylko, gdy ma się czas, taka rada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.01.2016 at 17:47 Seluna Weatherwax napisał:

Jak już kiedyś mówiłam, kolorki wydają mi się nieco zbyt jaskrawe. Nie lepiej było by tak?

 

  Ukryj zawartość

tpfc0wn.png

 

Przydałaby się historia alikornizacji, a to temat szeroki i głęboki. No i wspomniałaś, że to twoja ponysona - czy alikornizacja odnosi się jakoś do wydarzenia z twojego życia?

 

Drobna uwaga - nie polecam "podwójnych znaczków". Pomyśl, jaki twój talent bardziej się u ciebie wyróżnia. Tu dodam - mnóstwo ponyson ma znaczki rysownicze, takie zwiazane z kotami spotyka rzadko. No i korzystanie z baz nie świadczy zbyt dobrze o rysownictwie ;) .

 

Zobaczę jak tu się projekt rozwinie. Pozdrawiam.

Historię - jak pisałam powyżej - napiszę jak będę miała czas :) I ok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godziny temu WildyRock napisał:

Jest progress.

Rozumiem twój podziw do alikornów,  też miałam tę fazę. Ale wyobraźni sobie, że każdy kucyk w ponyville jest alicornem. Przestaje być wyjątkowo, a robi się tandetnie. To nie jest hejt, rozumiem twoje podejście, ale Przemyśl to jeszcze.

HISTORIA!!!

Warto by coś napisać, bo niestety, na razie ciężko cokolwiek o niej myśleć.

Myślę, że seluna ma rację co do kolorów ^^

Znaczek- popieram. Co prawda podwójny, ale jest prosty i przejrzysty.

O historii pisałam powyżej :) A co do alikorna - Moje obie BFF mają alikorńskie OC, więc ja też chcę... (jedna nawet jest córką Celestii...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu FlutterDash1006 napisał:

O historii pisałam powyżej :) A co do alikorna - Moje obie BFF mają alikorńskie OC, więc ja też chcę... (jedna nawet jest córką Celestii...)

Bez urazy, ale:

- bycie  córką celestii nie jest dowodem  jaki to OC jest wyjątkowy, tylko jak niedowartościowany czuje się twórca,

- nie dla alikornizacji equestrii!

Przemyśl, jak mówiłam (;

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu FlutterDash1006 napisał:

O historii pisałam powyżej :) A co do alikorna - Moje obie BFF mają alikorńskie OC, więc ja też chcę... (jedna nawet jest córką Celestii...)

To że twoje przyjaciółeczki mają alikorny za ponysony nie oznacza, że ty też musisz zachowywać się jak one. Jeśli chcesz zyskać uznanie w oczach fandomu, stwórz zwykłego kucyka o ciekawym charakterze, niebanalnym (ale nie kłującym w oczy :P) wyglądzie i szczegółowej historii :) Bądź ponad ludzi w twoim otoczeniu :3

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...