Skocz do zawartości

Cloud Kicker - Opis


Cloud Kicker

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich niezaglądających tutaj :lyra2: . No dobra, wiem, że niektórzy lubią poczytać o zapomnianych drugoplanowych postaciach, a więc zakładam ten wątek na rzecz opisu mojego ulubionego kucyka . :pinkie2:

Cloud Kicker - Zacznijmy od tego, że jest to płeć żeńska i jest Pegazem o lawendowym kolorze. Grzywa jej jest koloru takiego cytrynowego, no nawet napisałbym, że złotego .

Kolor oczu podchodzi pod kolor Storczyków ( Orchidea ), jest bardzo ładny :bonbon2:

Jej cutie mark to obłok obejmujący słońce . Styl swojej grzywy ma taki sam jak Marry May i często jak widzieliście zabawki z kucykami mają taki właśnie styl .

Kiedy widzimy pegaza w tle zwykle jest podekscytowana bądź wesoła :D

Pamiętacie imprezę dla Pinkie ? Właśnie tam krzyczy ,, Suprise ! '' .

W mieście jest często widziana, nawet stała za stoiskiem z warzywami obok Derpy i Marry May są tam pytane przez Pinkie czy nie widziały Rainbow Dash, następnie w tym samym odcinku pojawiła się koło kącika Pinkie . Wiecie ta historia z Gildą i Fluttershy .

W odcinku Winter Wrap Up jest ona częścią grupy Rainbow, która ma za zadanie polecieć po te całe ptaki i widać ją w scenie kiedy Rainbowshine przylatuje poinformować Dash o tym, że Ditzy Doo poleciała w złą stronę . Bierze jeszcze udział w Wyścigu Liści, ma numerek 5 na sobie, a i jest jeszcze na Zawodach z numerkiem 3 tam gdzie potem Rainbow Dash robi Sonic Rainboom !

W odcinku kiedy Fluttershy była potrzebna do wywołania trąby powietrznej ona też pomaga tego dokonać . Nawet chyba przelatuje blisko ekranu, ale nie pamiętam tego :aj:

Tutaj jeszcze zdjęcie mojej ulubienicy i jej Cutie Mark z bliska .

Dzięki Wam którzy mieli chęci i czas na przeczytanie tego ! \m/

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...