Arjen

Ulubieniec Luny
 • Zawartość

  2160
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

618 Legenda Forum

O Arjen

 • Ranga
  Zorzocholik

Kontakt

 • Strona www
  http://mlppolska.pl/index.php?/arjen-m740/
 • Gadu-Gadu
  4303222

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Oceanus Procellarum
 • Zainteresowania
  New Lunar Republic.
  For the NLR!

  Uwielbiam brzoskwinie w syropie.

  Jeśli uzyskałeś/aś ode mnie pomoc - nie ma za co, mimo to dobrze usłyszeć klasyczne "dzięki" : )
  Jeśli stało się wręcz przeciwnie - opisz to w Księdze Wniosków i Zażaleń:

  http://mlppolska.pl/watek/2457-ksi%C4%99ga-wniosk%C3%B3w-i-za%C5%BCale%C5%84/page-10#entry349091
 • Ulubiona postać
  Księżycowa Piękność, Widniejąca Iskra Na Gwieździstym Niebie, Diament Nocy, Bogini Galaktyk, Szafir Gwiazdozbiorów, Ta w Której Pięknych Oczach Odbija się Księżyc i Której Grzywa Odzwierciedla Noce Niebo, Pani Której Łagodne Bicie Skrzydeł Sprowadza Sen, Perła Nieboskłonu, Władczyni Nocnej Equestrii w Chwale Rządząca Jej Majestat Księżniczka Luna.

Ostatnio na profilu byli

17724 wyświetleń profilu
 1. Coś w tym jest, że po półtorej (czy półtora, to zostanie moją zmorą ---> google --> w tym wypadku odpowiedź B) roku dalej pamiętam dobrze szkic fabularny i tamtejsze rozterki głównej bohaterki. Też czekałbym na coś nowego, ale wiem, że już nie ma co liczyć na kucykowy świat, który nie jara mnie już x lat. Niech skoczy na dyńkę w dół i obudzi się jako człowiek. W sumie ciekawi mnie czy Soku coś jeszcze pisze Pozdro Używanie kolorków przysługuje tylko członkom ekipy ~ Cahan
 2. Co za design, wow. Łączy dzień z nocą, klasykę (podobny theme był w 2012!) z nowoczesnością. Na którą stronę patrzycie częściej?

 3. Ja bym ich rozmiar ograniczył. Osobiście zawsze starałem się "gasić" do 35x35 pix-max ale różnie bywało
 4. To dla mnie WAŻNE więc wpierdalać się:

   

   

 5. Witam wszystkich, mam do ogłoszenia informację. Dla mnie to bardzo ważna informacja, choć wszystkie emocje związane z nią przelały się przeze mnie już dawno temu. Po 1380 dniach sprawowania funkcji Wielkiego Avatara Luny (taki tytuł został mi nadany) rezygnuje z bycia administratorem na forum MLPPolska. Powodem jest brak czasu i emocji. Nie jestem w stanie poświęcić temu forum tyle ile chciałbym by być zadowolonym z tego co robię, żeby miało to sens. Dwa cztery na karku, już dawno mam w życiu ważniejsze sprawy. Ponałem na tym forum chyba wszystko co się da na internetowym forum i nie jestem w stanie już niczego więcej doświadczyć. Zdecydowana większość moich przyjaciół stąd już dawno się zmyła, przyszła kolej na mnie! Wbrew temu co obiecałem paru osobom, nie zamierzam niczego rozwalać odchodząc z forum. Miałem odejść z hukiem, ale to jest bez sensu. Nawet nie wiecie jaką frajdą ale też obowiązkiem było adminowanie na tym forum Z ręku na sercu przyznaje że już od dłuższego czasu trudno mówić tu o adminowaniu z mojej strony. Z drugiej strony przez około dwa lata bywałem tu codziennie wypruwając wiele godzin. Gazetka, tłumaczenia fanficów, proste kwestie techniczne, organizowanie konkursów, działów i poddziałów, petycje, rozwiązywanie problemów userów i dziesiątek innych rzeczy. Spróbowałem prawie wszystkiego. Chciałem podziękować setkom ludzi z którymi współtworzyłem MLPPolska, świetnie się bawiłem. Za mało czasu i pamięci by wymienić wszystkie ksywy. Jednak nawet najlepszą zabawę trzeba kiedyś przerwać. No i oczywiście środkowym palcem pozdrawiam tych paru malkontentów, którym aż do grobu nic się nie będzie podobać Chuj wam w dupę. No i chciałem przeprosić tych których zawiodłem, zwłaszcza w ostatnich miesiącach! A wszystkich tych którzy mają w głowie wspólne pozytywne akcje proszę o PW. Mam coś dla nas. Chciałbym jak facet walnąć tego posta i nie pojawić się tu już nigdy, niestety mam tu jeszcze parę projektów które prowadzę lub pomagam prowadzić. Mniej lub bardziej oficjalnie, chciałbym zakończyć to fair. Ostatnie życzenie - póki jeszcze mam tu konto, ustanawiam sobie rangę Ulubieniec Luny i proszę o jej respektowanie. Każdy kto mnie zna trochę lepiej wie o co chodzi To była długa droga, od przygotowań do matury po niezależne, dorosłe życie. Od głupawych gadek na chacie z dziwnymi nickami, po wizyty ludzi których widziało się pierwszy raz na oczy, a jednak się ich znało. MUSIAŁEM. Wasze zdrowie. 1661 dni na forum, po raz ostatni na niebiesko Pozdro słodziaki. Arjen.
 6. Rozpocząłem hodowlę mięty. Tak, mięty. Czy znajdują się tu userzy którzy znają się na temacie? Niekoniecznie mięty - ogólnie hodowli roślin w doniczkach.
 7. Ej forumę, najlepszego.

  1. Dolar84

   Dolar84

   Podpinam się pod życzenia :D Najlepszego dla forum :D

  2. Sosna

   Sosna

   Forume ma już 5 lat :party:

 8. Elegancko wjechałeś. Świetna płyta, zastanawiam się nad kupnem. Szad jak zwykle gęsto nawarstwione rymami, dobry klimat i gry słowne. I ten klip - świetny pomysł z tymi ujęciami puszczonymi od tyłu - zwłaszcza w momencie gdy mamy widok z lotu ptaka na fure. Kawałek naprawdę dobry, jako pierwszy singiel elegancko wprowadził mnie w koncept tej płyty. Zimny moonwalk. Moja kolej, utożsamiam się. Wudoe!
 9. Sprawdziłem na szybko te gierki z powyższej listy przyznam że dla mnie dwie pierwsze brzmią kozacko. @Onyx Jakby dało wyrwać jakiś z tych tytułów to normalnie masz u mnie browar. Nie wiem czy wymagania by wszystkim pasowały. Póki co mam problemy z połączeniem w rabbicie, ale pracuję nad tym.
 10. Jakby co służe pomocą w temacie.
 11. Myślę, że można by zapolować w ten sposób na jakiś tytuł, niekoniecznie BO3 ale sama idea jest świetna. Rocket League to doskonała gra na tą sytuację, ale jest dość droga. W sumie ogólnie staramy się żeby nikt nie musiał płacić. Wczoraj sobie gadałem z Sosną i wpadłem na pomysł odnośnie gry. Moim skromnym zdaniem świetny, a Sosna obiecał zastanowić się. A więc nie wszystko stracone! Moja propozycja to Starport: Galactic Empires. Powody: - Nie waży dużo - instalka to 36mb, gra oscyluje wokół 150mb - Pójdzie na wszystkim. Grafika nie razi brzydotą, ale nie radzę przybliżać xd - Darmowa - Jest nawet w klimatach NLR vs SE, można by zrobić frakcje i tak grać. - Wygoda. W tej grze mamy uniwersa stałe (które powstały lata temu i do dziś można dołączać i grać) oraz krótkoterminowe (np. Blitzkrieg). Moglibyśmy ustalić że startujemy równo z danym światem którego czas trwania wynosi powiedzmy dwa tygodnie (takowe są). Od tej pory każdy może grać ile chce i kiedy chce. Przy czym wiadomo - współpraca zwiększa szanse na wygraną. Po dwóch tygodniach zbierania punktów (i walki!) moglibyśmy zrobić epicką bitwę na sam koniec. - Różnorodność. W grze możesz być najemnikiem, piratem, handlarzem, złodziejem, twórcą kolonii, jednostką porządkową (coś jak policja), taksówkarzem, eskortą i kij wie kim jeszcze. Mamy do tego trochę statków do wyboru i spory świat. http://www.starportgame.com/ Mógłbym spróbować z rekrutować do tego większą ekipę.
 12. Cześć i chwała bohaterom! 72.

  1. Major Degtyarev

   Major Degtyarev

   Jedna kula jeden niemiec 

 13. Mięknie Żeby nie było że spam (pozdrawiam) - zaznaczam tu swoją gotowość bojową.
 14. Oczywiście, że tą którą kocham! Trzeba robić w co się wierzy, a przecież zawsze można spróbować być coraz lepszym w tym co robisz (dużo łatwiej gdy to kochasz, co nie?) i zacząć zgarniać większą flotę. Także: Skill + Czas = Hajs. Co byś zrobił/a gdyby metrowej długości jaszczurka wbiła Ci do chaty przez okno kuchenne? (Teraz jest na parapecie). Wiem, głupie. Ale ciekawi mnie