Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Arjen

Brony
 • Content Count

  2,134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Arjen last won the day on September 22

Arjen had the most liked content!

Community Reputation

539 Equestriańska Legenda

About Arjen

 • Rank
  Zorzocholik / Ulubieniec Luny

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Oceanus Procellarum
 • Zainteresowania
  New Lunar Republic.
  For the NLR!

  Uwielbiam brzoskwinie w syropie.

  Jeśli uzyskałeś/aś ode mnie pomoc - nie ma za co, mimo to dobrze usłyszeć klasyczne "dzięki" : )
  Jeśli stało się wręcz przeciwnie - opisz to w Księdze Wniosków i Zażaleń:

  http://mlppolska.pl/watek/2457-ksi%C4%99ga-wniosk%C3%B3w-i-za%C5%BCale%C5%84/page-10#entry349091
 • Ulubiona postać
  Księżycowa Piękność, Widniejąca Iskra Na Gwieździstym Niebie, Diament Nocy, Bogini Galaktyk, Szafir Gwiazdozbiorów, Ta w Której Pięknych Oczach Odbija się Księżyc i Której Grzywa Odzwierciedla Noce Niebo, Pani Której Łagodne Bicie Skrzydeł Sprowadza Sen, Perła Nieboskłonu, Władczyni Nocnej Equestrii w Chwale Rządząca Jej Majestat Księżniczka Luna.

Recent Profile Visitors

27,672 profile views
 1. Ale fajnie się tłumaczyło fanfici, o ja Cię! :lunasmile: I jeszcze się przydało.

 2. Arjen

  Podrapałem się po tyłku i czekałem 5 minut tylko po to żeby to napisać
 3. Najlepsze love story na tym forum (nie ujmując nic fanficom).

  NijGCzT.png

 4. Arjen

  Powiem Ci, że moje ananasy już dojrzały. Jest szansa na mały szkic? Co w ogóle u Ciebie?
 5. Arjen

  Oczywiście, że myje, moc jest mleczna Czy jakoś tak. Pozdrawiam i życzę smacznej rybki (jeśli dobrze kojarzę). Jestem gdzieś w to umoczony, to chociaż włóżcie mi jeden numer do trumny jak będę konał. O ile pamiętam stwierdziłem, że będę pisał tylko o Lunie. W tamtym czasie ilość odcinków w których występowała na ekranie można było policzyć na palcach jednej ręki. Dogłębne analizy każdego szczegółu mogły zamienić się w klasyczne lanie wody, a tego Lunarna Wariatka by mi nie wybaczyła A później ktoś na SB się sadził, że moja analiza psychologiczna daleka była od profesjonalnej. No wow! A skąd wiesz z czego ja Cię kojarzę? Z tej Love Parady? Nie no, przecież działaliśmy coś razem Było bardzo pisemnie pozytywnie Zawijasie.
 6. Airlocku drogi, co ta wspaniała, cytat "wieśniara" robi na Twoim profilu? Ciche dni tygodnie miesiące z diamentową? :ajhug:

 7. Arjen

  Oczywiście że żyje, Noc jest wieczna Ciśnij im tam z korektą, w tych czasach poprawnie napisany tekst cieszy podwójnie, a ja zawsze kibicowałem grammar nazi, w sumie sam chyba takowym jestem Nie powiem że jestem z was dumny, bo ch*** przyłożyłem a nie cegiełkę do ET, ale dobrze pamiętam że istniał tam taki... osobny mikroklimat. I to jest fajne. Dobrze was widzieć razem słodziaki, now kiss
 8. Arjen

  I pomyśleć, że zakładałem że to pismo skończy się po roku, góra dwóch. Biorę się za lekturę, bym się nie spodziewał. Obiecałem kiedyś Black Scrollowi, że przeczytam jeszcze jakieś wydanie. Albo mi się coś w zwojach popierniczyło... Pozdrawiam zespół redakcyjny, czytelników i tych co pamiętają konferencje ET na GG...
 9. Hej! Spóźnione ale szczere - najlepszego! :lunahug2: Jak myślisz, czy forum dobije do 10000 kont przed 2024? :lunathink:

  1. Elizabeth Eden

   Elizabeth Eden

   Dziękuję <3 

   Tego mu życzę!

  2. Decaded

   Decaded

   Cytat

   Jak myślisz, czy forum dobije do 10000 kont przed 2024

   Już dawno dobiło, a nawet przebiło 12k.

   Była czystka nieaktywnych na początku roku.

 10. Arjen

  Naprawdę fajnie to wygląda, widać że faktycznie się rozwijasz. Twoje umiejętności rosną, ale Ty też dzięki nim rośniesz. Dzisiaj to szycie pluszaków, ale możliwe że będziesz kiedyś miał dużo pożytku ze swoich umiejętności. Bardzo Ci kibicuje, życzę powodzenia i... dużo radości z szycia. Może To jest Twoja droga by któregoś dnia robić coś ciekawszego niż standardowa praca, kto wie? Umiejętności manualne są cenione, bo nie wszystko zrobią maszyny, zwłaszcza tam gdzie musi pojawiać się hmm... ludzie oko, wrażliwość, element artystyczny. Może pisze na wyrost, ale był tu kiedyś jeden typ co szył kapitalne pluszaki... miał w ksywce "hory". Myślę, że byłby dumny. Niech Księżniczka Nocy ześle Ci kreatywne sny we wrześniu No i uważaj na palce, to Twój skarb

 11. Proste że tak mordo :rainderp:

 12. Zacząłem grać w Destiny 2, ale dzięki za listę dziwnych gierek których może kiedyś spróbuję :luna: Jestem fanem Sci-Fi ale do Mass Effecta przekonywali mnie około 4 lata, co do gier Destiny to padłem w szóstym roku.
  Macie jakieś takie tytuły gier, książek filmów do których długo was trzeba było przekonać, i w sumie wchłonęło was to i przyznaliście z czasem rację? Ja prócz ME i Destiny to na pewno TLoS, Hunger Games czy Blade Runner :lunaeye:

 13. Arjen

  Można prosić pierwszą literkę nazwy? Serio mnie to frapuje. A z Luną na księżycu było kosmicznie, nie wiem co ona wydziwia teraz.
 14. Arjen

  Ostatni strzał. Harry Potter i Komnata Tajemnic? Chyba nie, oddaje głos do studia...
×
×
 • Create New...