Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Mates

[Projekt][Fandub]}"Dance Magic"- potrzebny mi tekściarz

Recommended Posts

Siemanko :D

Miałem (na razie) nie wywlekać tego projektu na światło dziennie, ale siła wyższa mnie zmusiła (tekst).

1. O co chodzi?

Już tłumaczę!

Zdecydowałem się wyreżyserować projekt polskiego fanduba piosenki z EG:FG pt. "Dance Magic"

Projekt jest ambitny, a to dlatego, że do dzisiaj nie powstała polska wersja tej piosenki ANI żaden fandub.

2. Kto się udzieli?

Powiem tyle- znacie mniej-więcej moje możliwości, no nie?^^ Znanych fandubberek nie zabraknie :D. W tej chwili mogę zdradzić jedynie, że 4/6 osób zaangażowanych przeze mnie w projekt potwierdziło swój udział ^^ Znalazłem nawet Pinkie, która mi zarapuje jej solówkę! :D

3. Czego potrzebuję od was?

Potrzebuję tekściarza, który sprawdzi poprawność mojego tekstu. Oto potrzebny plik:

https://www.dropbox.com/s/q2koti4saugu6a3/Dance%20Magic%20Fandub%20PL%20%28tekst%20i%20demko%20robocze%29.zip?dl=0

Znajduje się tam demo nagrania (ostrzegam: fałszuję xD), oraz teksty: oryginalny i moja wersja, razem z policzonymi sylabami. Problem jest jednak taki, iż nie wiem czy poprawnie policzyłem sylaby, oraz czy tekst będzie dobry, ponieważ nie mam doświadczenia jako tekściarz piszący fanduby :v

Docenię wszelką pomoc i nie zapomnę wspomnieć o Tobie w opisie filmu! :D

Czekam (i mam nadzieję) na wasze odpowiedzi :D

Pzdr

Edited by Mates
  • Upvote 1

Kurczę... Aż mnie powiało z marzeniami o tym utworze... Chciłbym pomóc, ale słyszę tu głównie głosy żeńskie, tak więc się nie przydam xD.

Tak czy siak powodenia /)

Mogę sprawdzić poprawność przetłumaczonego tekstu :). W pisaniu, tłumaczeniu tekstów  jestem dobra. Mam co prawda 12 lat, ale w tego typu jestem świetna, wiersze piszę już na poziomie. Tekst, poprawność, i tłumaczenie możesz zostawić mnie, z ang jestem genialna jak na kurdupla, takiego jak ja XD . Śpiewać dobrze nie śpiewam, bardziej mam głos do złych postaci :D. Ale służę pomocą, mogę tekst angielski ładnie przetłumaczyć, trochę pozmieniać na dobro sylab, i mam nadzieję że się do czegoś przydam. A czy mogę prosić kanał na youtube :D ?

• Upvote 1

13 godziny temu Scarlett napisał:

Mogę sprawdzić poprawność przetłumaczonego tekstu :). W pisaniu, tłumaczeniu tekstów  jestem dobra. Mam co prawda 12 lat, ale w tego typu jestem świetna, wiersze piszę już na poziomie. Tekst, poprawność, i tłumaczenie możesz zostawić mnie, z ang jestem genialna jak na kurdupla, takiego jak ja XD . Śpiewać dobrze nie śpiewam, bardziej mam głos do złych postaci :D. Ale służę pomocą, mogę tekst angielski ładnie przetłumaczyć, trochę pozmieniać na dobro sylab, i mam nadzieję że się do czegoś przydam. A czy mogę prosić kanał na youtube :D ?

Dzięki za odpowiedź, napisałem ci na PW