Jump to content

Silver Shield

Brony
 • Posts

  430
 • Joined

 • Last visited

About Silver Shield

 • Birthday 09/03/1990

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  23294114

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Wałbrzych
 • Zainteresowania
  Autobusy, Historia Wałbrzycha, My Little Pony
 • Ulubiona postać
  Wszystkie Pegazy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Silver Shield's Achievements

Nastoletni kucyk

Nastoletni kucyk (5/17)

28

Reputation

 1. No to teraz pozostało przerobić pastę Stonogi na pastę Celestii...
 2. >Zakaz Trollowania A Discord, to może?
 3. Dzięki za meet jeszcze raz
 4. Jak nazywa się ulubiona gra Molestii w gimnazjum? Słoneczko Jak nazywa się muzułmańska kukurydza? Alicorn. Idzie kobieta z miesiączką i widzi kucyka. Co mówi? Tampony. Dlaczego Derpy wyrzuciła monitor przez okno? Bo chciała zrobić zrzut ekranu.
 5. Koniec meeta przewidziany na wyjazd ostatnich ludzi, czyli, ok. 17. Brony House znajduje sie przy ul. Gwiezdnej 17. Zbyt marna wymowka.
 6. Administracja strony Silesia Inferior Bronies Dolny Śląsk i legniccy bronies zapraszają nia pierwszy ponymeet z nowej serii. Event odbędzie się w Legnickim Brony Housie przy ul. Gwiezdnej, 13 listopada o godz. 13. W programie przewidziane są gry, zabawy i panele dyskusyjne. Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/388320894846841/?ti=cl Serdecznie zapraszamy
 7. Cześć. Czas na kolejne żale Ostatnio mam wrażenie, że niektórzy w Fandomie traktują mnie jak powietrze, mimo, że nie zasłużyłem na to. Zdałem sobie sprawę z tego po VIII Wrocławskim, gdy takie osoby kompletnie nie zwracali na mnie uwagi, mimo, że kilka ponymeetòw temu rozmawialiśmy że sobą normalnie. Nie jestem atencyjną dziwką. Chcę jedynie prawdy o samym sobie. Ogromną wadą ludzi jest, że nie potrafią ci wytłumaczyć wprost co im leży na wątrobie, że nie potrafią ci powiedzieć nawet prostego "spier...", tylko udają że cię nie widzą, i trzymają się w swojej zamkniętym kręgu, mimo że jeszcze miesiąc temu byłeś częścią tego kręgu... Jeżeli uważacie, że tym postem szukam atencji, zrozumiem. Macie takie prawo, ale mimo to że mogłem przynajmniej zrzucić kamień, ktòry leżał mi na sercu od tygodnia. Nie zamierzam też dopytywać się zainteresowanych, bo wiem, że otrzymam wymijające odpowiedzi, lub ich brak. Nie wiem co jest co jest przyczyną takiego stanu rzeczy... Odpychający charakter? Poglądy? Być może, ale jeżeli rzeczywiście jest, to niech wiedzą, że się nie zmienie Z dedykacją dla Spidiego i Mroza.
 8. Miewam tak podobnie, ale mi na szczęście przechodzi. Im dłużej przebywasz z ludźmi (z fandomu, a nie z polską cebulą), Tym bardziej szansa na wyleczenie.
 9. Mi odcinek się podobał Maud Piejak zwykle wygrała
 10. No widzisz, a ja o tym nie wiedziałem.
 11. "W jakich odcinkach się pojawiła Daring Do"
 12. Tak więc... Mój pierwszy ponymeet odbył się w dniach od 4 do 6 lutego roku pańskiego 2013 w Legnicy. Zacząłem od wyjazdu Mirexem z Wałbrzycha, a potem przesiadłem się na szynobus do Legnicy. W jednostcę poznałem osobiście Coosha, którego znałem wcześniej z forum. Na miejscu poznałem resztę legnickiej ferajny, której w większości obecnie na meetach nie uświadczysz. Ogólnie na początku było drętwo, ale z czasem atmosfera stawała coraz zabawniejsza, a wszystko za sprawą Jagara - najzabawniejszej i najbardziej towarzyskiej postaci w tamtym czasie w fandomie. U Jagara potem przenocowałem. Za jego sprawą poznałem dwie nowe piosenki fandomowe i w ogóle lepiej poznałem fandom. Dzięki niemu mam do niego takie zaufanie. Dziś po tym wydarzeniu zostały tylko dwa zdjęcia i te dwie piosenki, które mi się z tym wydarzeniem kojarzą.
 13. Kurczę... Aż mnie powiało z marzeniami o tym utworze... Chciłbym pomóc, ale słyszę tu głównie głosy żeńskie, tak więc się nie przydam xD. Tak czy siak powodenia /)
 14. 1.Aktualnie o fandomie mam takie zdanie: Kiedyś było lepiej. 2. Głównie bronies i pegasisters dobrze traktują ludzi, jednak zdarzają się jednostki działające na niekorzyść grupy. 3. Tak, czuję dumę 4. Byłem aktualnie na 168 meetach. Który mam ocenić? 5. Kiedyś rysowałem 6. Gwiżdżę na to. 7. Nie gram w gry. 8. Planuję pisać recenzje i relacje z ponymeetów 9. Miałem kiedyś taką sytuację i stanąłem wtedy w obronie koleżanki. Gdybym miał do czynienia z podobną sytuacją. Postąpiłbym identycznie.
×
×
 • Create New...