Skocz do zawartości

Youtube - FaithFire


FaithFire

Recommended Posts

Witajcie potrzebuję pomocy na moim kanale jakiś czas temu wrzuciłem filmik (jedyny :P) i tu pojawia się moja prośba może ktoś mi powiedzieć jak mogę usunąć te buczenie które się tam pojawia? Bo próbowałem wielu rzeczy ale nie mogę się tego pozbyć (zakładam że to mój komputer który chyba powinien wylądować na złomie -_-). Z góry dzięki za odpowiedzi.

http://www.youtube.com/watch?v=6DoX5csVH7w&feature=plcp

Link do komentarza

Moim zdaniem to nie komputer tylko mikrofon . Jeśli masz Windows 7 to ten problem nie powinien występować jeśli XP albo Vista to musisz poszukać jakiegoś programu do obróbki dźwięku . Ja mam 7 więc nie wiem jakie teraz są programy ale jak miałem XP to do obróbki dźwięku używałem Goldwave - http://www.goldwave.com/ darmowy więc możesz ściągnąć . PS. Szum może zostać ale będzie wyciszony . Zapoznaj się z opcjami , trochę się pobaw i zapewniam że uda ci się zagłuszyć szum głosem , muzyką z gry lub czymkolwiek . EDIT: Aha ... jeszcze możesz zmienić mikrofon , wiem że to kosztuje no ale cóż ... i możesz nagrywać w większej rozdzielczości ? Jakość nagrania jest co najmniej średnia . Tu masz darmowe alternatywy Frapsa : Taski , CamStudio , GameCam , Growler Guncam , WeGame, xfire . Jako że Fraps kosztuje możesz przetestować te . Nie są złe , chociaż i tak wole Frapsa :P

Link do komentarza

Nagrywam mikrofonem ze słuchawkami (esperanza) za podsunięcie programu dziękuję i zaraz sprawdzam, jakość ech wiem ale starałem się zmniejszyć jego wagę by nie ważył tony dodatkowo zostałem przez frapsa zmuszony do nagrywania na 2 programach na audacity (głos) i na właśnie frapsie (film) a wszystko połączyłem VirtualDJ. Mam system XP.

Link do komentarza

Tyle że ja mam problem z frapsem gdyż nie mogę rejestrować nim dźwięku z mikrofonu :/ Szczerze mam drugi komp który ma na podkładzie 7 ale na nim nie jestem w stanie nagrać nic w audacity ani innych programach, ktoś tak inteligentnie zrobił głośniki że mają tylko przejście obejmujące głośniczki słuchawek a nie ma wejścia dla mikro natomiast inne wejścia w komputerze nie rejestrują dźwięku :/ Co do mikrofonu mam zamiar kupić nowy (dla rodziców to będzie odmiana zamiast kupowania ostatnio nowych gier :P).

Link do komentarza

Wiem o co ci chodzi i robiłem to już niestety rejestrował (i to tragicznie) dźwięk z gry.

Co do dźwięków z gry nic nie poradzę *na razie* ale jeśli chodzi o dźwięk z mikrofonu to musisz w zakładce "General" poszukać "record voice" zaznacz i powinno działać .

Co mam rozumieć przez "rejestrował (i to tragicznie)" czy że było bardzo cicho czy że skrzeczało , piszczało itd... ?

Link do komentarza

Wilk niestety w "General" nie posiadam takiej opcji zakładam że to przez to iż mam XP a ta opcja jest tylko na Vistę i 7. Chief bardzo dziękuję za pomoc w usunięciu próbowałem czegoś takiego w GoldWave ale dopiero uczę się bawić tym więc nie wychodzi mi to za bardzo. Dziękuję wszystkim za waszą pomoc i szybką reakcję. :)

Link do komentarza

Mi to ewidentnie brzmi jak odgłos chłodzenia z komputera. Usuwanie takich szumów może nie dać dobrych rezultatów, bo niestety mikrofony ze słuchawek tej klasy są niskiej jakości. Jeśli szukasz w miarę dobrego i taniego mikrofonu, to ze swojej strony mogę polecić Zalmana ZM-MIC1 - najlepiej popytać znajomych i sprawdzić przed zakupem. ;)

Link do komentarza
  • 10 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...