Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

FaithFire

Brony
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutral

About FaithFire

 • Rank
  Kucyk
 • Birthday 05/23/1997

Kontakt

 • Skype
  proboszcz3g

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Guzów
 • Ulubiona postać
  Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć to mnie zapytaj.

Recent Profile Visitors

5,466 profile views
 1. Heh ile to już lat :D

  Hej dawno mnie tu nie było. Chciałem podziękować ludziom z forum, chodź możliwe że nikt mnie nie pamięta. Gdy tu dołączałem miałem problemy z samym sobą. Nie widziałem sensu w staraniu się o cokolwiek a znajomi nie zachęcali do zmiany podejścia. Czasem przechodziły mi koło głowy myśli samobójcze. To między innymi dzięki Wam w ogóle mi się zachciało. Dzisiaj już jestem ogarnięty. Ukończyłem niedawno studia, mam dość dobrą pracę i dziewczynę której zamierzam się w te wakacje oświadczyć. Myślę, że ciężko byłoby mi to wszystko zrobić gdyby nie Wy. Naprawdę dziękuję.

  1. BiP
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Gratki za wyjście z bagna. 

  3. DiscorsBass

   DiscorsBass

   ja pamiętam ;x nie chwaląc się ;x 
   Gratuluję sukcesów w życiu!! ^^

 2. Wszystkiego Najlepszego :3

 3. FaithFire

  Jakoś tak nie grałem, zawsze polegałem na własnej armii. Najemnicy byli jeśli sytuacja delikatnie wyślizgiwała mi się z rąk np. jak miałem 2 wojny i nie mogłem walczyć od tak na 2 frontach lub gdy musiałem przełamać armię wasali podczas buntu.
 4. FaithFire

  Ok masz rację. Natomiast same jednostki najemników tylko z początku są silniejsze niż poborowe. Z czasem będziemy posiadać lepiej wyszkolone, liczniejsze i ostatecznie niestety niewiele tańsze jednostki poborowe Na sam koniec i tak będzie się brało armię poborową prawdopodobnie dlatego bo jest jej więcej i od razu ma pełne morale
 5. FaithFire

  Może, tyle, że najemnicy są o wiele drożsi niż armia poborowa, więc w ostateczności koszta mogą być takie same.
 6. FaithFire

  Wolę poczekać na przejęcie zamku chyba, że mam 10-krotną przewagę tak to mi się nie śpieszy
 7. FaithFire

  Albo trza wpompować dużo pięniędzy we własną infrastrukturę by mieć dobrze zorganizowaną własną armię poborową. Osobiście wolę mieć na zawołanie całe własne księstwo wypełnione armią niż polegać na najemnikach czy wasalach.
 8. FaithFire

  Oczywiście masz rację, lecz łączenie dynastii to dość czasochłonny proces, trzeba mieć farta i wielu przyjaciół w pożądanym kraju by móc "usunąć" wszelkie niedogodności dodatkowo ta stabilizacja kraju po zmianie władcy.
 9. FaithFire

  Polska od morza do morza jest do zrobienia jak startujesz w 769 jako poganin i wtedy ujarzmienie, ewentualnie można jako chrześcijanin i holy warami tak mieć (nawet będzie szybciej). Po 1066 ciężko jest zrobić sobię taką Polskę bo trzeba przejść po Węgrach i Wołoszczyźnie co nie jest aż tak łatwe przez taką samą wiarę.
 10. FaithFire

  769 trochę mało jak na ten rok ale jakoś nie chciałem mieć nie wiadomo jak wielkiego państwa Tutaj wrzucam inną rozgrywkę Polską też z 769 bez pośpiechu Musiałem trochę popchnąć decyzję o utworzeniu Cesarstwa Francji by mieć jakiego silnego wroga obok ŚCR wyszło jakoś tak samo potem bez mojej "pomocy" mam nadzieję, że to samo uda mi się ze Szwecją na północy i powstanie Skandynawia
 11. FaithFire

  Dlatego ja nie zamierzam kupować CK2 chyba że będzie w ultra niskiej cenie. Cena CK i dodatków może dojść do 700 zł xD W EU4 też grałem ale za mało by coś ogarniać na porządnie.
 12. FaithFire

  Jeszcze ktoś w to gra czy tylko kopię bez sensu? Polska plemienna jeszcze nie miałem dodatku rada. Bardziej opłacało mi się brać ich jako suzeren niż samemu męczyć się z ich ziemiami. Miałem jedynie królestwo Polski i Wołoszczyzny. Byłem też zwierzchnikiem Saksonii, Litwy, Pomorza, części Halicza, Wołynia, Podlasia (Jaćwigów), Panonii (Węgier), Chorwacji, Serbii, Bizancjum i Czech ale to widać na mapie xD
 13. FaithFire

  Ktoś w to jeszcze gra?
 14. Szukam grupy ASG w okolicach Sochaczew, Żyrardów. :)

  1. WilczeK

   WilczeK

   To raczej na wmasg.

  2. FaithFire

   FaithFire

   Ale wiesz zapytać zawsze można :D

 15. No...e...tego 1000 odwiedzin.

  1. Eter

   Eter

   Sprzedam opla

×
×
 • Create New...