Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kamiiru

XIV Lubelski Ponymeet

Recommended Posts

text3994.png

Drodzy Bronies i Pegasis

Nareszcie rozpoczęły się wakacje , z tej okazji grupa "Lubelscy Bronies " ma zaszczyt

zaprosić was na kolejny 14 Lubelski Ponymeet który wyjątkowo odbędzie się w Lubartowie i będzie trwać 2 dni od 10 do 11 Lipca.

Będzie to częściowo meet plenerowy który będzie takim before party przed III Rocznicowym Lubelskim Ponymeetem.
Spotykamy się przy schodach pod zamkiem o godzinie 17-tej, a następnie jedziemy do Lubartowa tam zrobić małe zakupy i na wiatę grillową.
Po grillu impreza przeniesie się do jednego z członków grupy gdzie odbędzie się nocleg.
Każdy kto się chcę wybrać musi być pewny na 100% i się zadeklarować poprzez napisanie komentarza później w tym temacie, aby mieć pewność na ile samochodów będziemy jechać

Standardowo w trakcie imprezy odbędzie się Karaoke, wolne granie w CCG i niezliczone dyskusje na temat MLP.

A więc jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w Fandomowym Grillu to weźcie koc lub karimatę, jakiś namiot  , trochę fandomowego humoru i rezerwujcie swój czas na 10-11 Lipca .
Do zobaczenia na grillu .

Brohoof.

Do Ponymeetu pozostały już tylko godziny. Gorąco zapraszam wszystkich niezdecydowanych.

Jednocześnie przypominam aby zainteresowani potwierdzili swoje przybycie lub chęć chodzi o ilość potrzebnych samochodów .

Natomiast jeśli ktoś z was zechce późnej przyjechać to niech napisze do mnie na priv lub na priv do fanpage lubelskich bronies  (link jest w mojej sygnaturze pod postem) to dam adres miejsca imprezy. Do zobaczenia na meecie. :pinkie4: