Kamiiru

Brony
 • Zawartość

  1885
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

228 Wzorowa

O Kamiiru

 • Ranga
  Dawniej KamilPL 94
 • Urodziny 01.01.1994

Kontakt

 • Strona www
  http://kamilpl94.deviantart.com/
 • Skype
  kamilpl_94-1
 • Discord ID
  Kamiiru#5478

Informacje profilowe

 • Płeć
  Neko
 • Zainteresowania
  Stare Motocykle\Fotografia
 • Ulubiona postać
  Wszystkie po trochu. Ale najbardziej Pinkie Pie.

Ostatnio na profilu byli

8695 wyświetleń profilu
 1. Zapraszam na kolejny meet 4/17. Tym razem będzie dodatkowe wyjście więc sama impreza zapowiada się ciekawie. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu:https://www.facebook.com/events/1664224950256507/?hc_location=ufi
 2. Uwaga!!! Informujmy że II Oficjalny Spis Lubelskich Bronies będzie trwał do jutra do godziny 23:59. Tak więc jeśli jesteś z Lubelskiego a nie miałeś/aś okazji a chciałbyś/aś wsiąść w nim udział to gorąco zapraszamy.
 3. Facebook prawdopodobnie skasował Grupę Lubelskich broniaczy. Więcej informacji znajdziecie w temacie

   

 4. Uwaga ważny komunikat!!!!! Z przykrością zawiadamiamy że z nieznanych nam powodów grupa została zlikwidowana . Zdarzenie został odkryte kilka godzin temu , support facebooka został o tym powiadomiony. Jednak dopóki sprawa się nie wyjaśni funkcje grupy przejmuje nasz serwer na Discordzie. Decyzja ta pozostaje w mocy do odwołania. Link zaproszenia na serwer: https://discordapp.com/invite/F6s6MX Dziękujemy i za utrudnienia przepraszamy. Ekipa Lubelskich Bronies.
 5. Zapraszam na kolejny meet 3/17. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/516291915410109/?acontext={"ref"%3A"4"%2C"feed_story_type"%3A"308"%2C"action_history"%3A"null"}
 6. Do najbliższego Lubelskiego ponymeetu postały już tylko 4 dni . Przypominam że na meecie odbędzie się Ponygiełda na której będzie możliwość wymiany , sprzedaży bądź kupna kucykowych gadżetów .
 7. Witam was wszystkich i zapraszam na serię regularnych meetów pół zorganizowanych. Spotkania będę miały miejsce co dwa tygodnie w soboty w klubie Astoria na Al. Racławickich 2a, choć miejsce z czasem może ulec zmianie. Do planu będą należeć - oglądanie odcinka - gry planszowe i sesje RPG - rozmowy o fandomie jak i samym serialu - karaoke I wiele innych O samych ponymeetach będziemy was informować w formie wrzucania linków do wydarzenia na Facebooku. Najbliższy Ponymeet odbędzie się 23 Września Link do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/878430342332664/?acontext={"ref"%3A"4"%2C"feed_story_type"%3A"308"%2C"action_history"%3A"null"} Także zapakujcie jakieś przypinki i figurki (zawsze jest szansa wymiany z kimś na inne gadżety bądź "kupony" Narodowego Banku Polskiego ) oraz dobry humoru i widzimy się w sobotę.
 8. Drodzy Bronies i Pegasis . Od ostatniego spisu minęło już trochę czasu i stał się trochę nieaktualny . Z tego powodu grupa Lubelscy Bronies zaprasza do wzięcia udziału w drugim oficjalnym Spisie Lubelskich Bronies. Spis ten obejmuje tylko i wyłącznie Bronies i Pegasis z Woj Lubelskiego. Link do Spisu: https://goo.gl/forms/usF1Fom5yd5KGKg02 Gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w spisie . Pokażmy ilu nas jest . Brohoof.
 9. W końcu pojechałem na strzelnice i postrzelałem sobie z RPK i Mosina .
 10. Oto Plan III Rocznicowego Lubelskiego Ponymeetu nad J. Białym Plan jest w wersji beta i może ulec lekkim zmianom, choć takowe nie są przewidywane. I Dzień: 11:30 - 12:30 - Before Party i w międzyczasie zbiórka na teranie Ponymeetu 12:30 - 13:40 - Rozpoczęcie III Rocznicowego Lubelskiego Ponymeetu nad J. Białym. 12:40 - 13:00 - "Przedstaw się" - Czyli małe zapoznanie. 13:15 – 14:15 – Quo Vadis Lubelscy Bronies – Czyli podsumowanie ubiegłego roku i o naszych Planach na Kolejny 14:30- 15:00 - Zajęcia z Fanartu 15:00 – 17:00 – Przerwa -Czas wolny / Wolne granie MLP CCG i Fighting is magic 17:00 - 21:30 – Turniej Karaoke Ultrastar 21:40 - 1:00 - Ognisko 1:00 - 4:00 - Maraton filmowy – MLP II Dzień 9:00 - 10:30 – 1 z 10 czyli Quiz MLP 10:40 - 12:00 Dyskusja „Czy Fandom Umiera” 12:00 - 13:00 Dyskusja na temat muzyki Fandomowej. 13:00 - Zakończenie Ponymeetu Tradycyjnie zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w Ponymeecie.
 11. Ogłoszenie parafialne. Z przyjemnością informuje iż najpóźniej do 25 Lipca zostanie opublikowany Plan naszego Ponymeetu. Tradycyjnie z góry zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w Ponymeecie.
 12. Do Ponymeetu pozostały już tylko godziny. Gorąco zapraszam wszystkich niezdecydowanych. Jednocześnie przypominam aby zainteresowani potwierdzili swoje przybycie lub chęć chodzi o ilość potrzebnych samochodów . Natomiast jeśli ktoś z was zechce późnej przyjechać to niech napisze do mnie na priv lub na priv do fanpage lubelskich bronies (link jest w mojej sygnaturze pod postem) to dam adres miejsca imprezy. Do zobaczenia na meecie.
 13. Hej wszystkim Już niedługo stowarzyszenie Lubelscy Bronies będzie obchodzić trzecią rocznicę swojej działalności , z tej okazji pragniemy zaprosić was wszystkich na III Rocznicowy Lubelski Ponymeet który jednocześnie będzie pierwszym "Brony Camp" . Sam meet odbędzie się tam gdzie wszystko się zaczęło a mianowicie w Ośrodku wypoczynkowym PKS nad J.Białym w Okunince / k Włodawy. Sam Ponymeet będzie trwać 2 dni od 5 do 6 sierpnia. W ośrodku do dyspozycji jest wydzielona Plaża z pomostem, boisko ,sala i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Więc myślę że to dość ciekawe miejsce. w czasie owego meetu przewidzianych będzie sporo atrakcji włącznie z ogniskiem ,licznymi dyskusjami i karaoke . Jeśli ktoś z was chciał by poprowadzić jakieś zajęcia, dyskusje na jakiś temat to bardzo chętnie każda, inicjatywa na Meecie będzie mile widziana. Także Drodzy Bronies i Pegasis , z bliska i z daleka, z województwa Lubelskiego i z poza. Przybywajcie bo warto. Jeśli chodzi o nocleg to do dyspozycji są domki kempingowe tzw"Trójkąty" lub pole namiotowe. Według mnie fajniejszym rozwianiem było by właśnie pole namiotowe ponieważ w tedy mieli byśmy Ponymeet w stylu biwaku. Także jeśli jesteście zainteresowani Ponymeetem typu Biwak , to weźcie ze sobą namiot, karimatę i dużooo dobrego fandomowego humoru. Ceny noclegu ( pole namiotowe z natryskami itp) to 17zł + 5zł jeśli ktoś z was wybierze się samochodem.(Parking) Lub domek za 35-40zł od osoby (jeśli będzie 8 osób).
 14. Drodzy Bronies i Pegasis Nareszcie rozpoczęły się wakacje , z tej okazji grupa "Lubelscy Bronies " ma zaszczyt zaprosić was na kolejny 14 Lubelski Ponymeet który wyjątkowo odbędzie się w Lubartowie i będzie trwać 2 dni od 10 do 11 Lipca. Będzie to częściowo meet plenerowy który będzie takim before party przed III Rocznicowym Lubelskim Ponymeetem. Spotykamy się przy schodach pod zamkiem o godzinie 17-tej, a następnie jedziemy do Lubartowa tam zrobić małe zakupy i na wiatę grillową. Po grillu impreza przeniesie się do jednego z członków grupy gdzie odbędzie się nocleg. Każdy kto się chcę wybrać musi być pewny na 100% i się zadeklarować poprzez napisanie komentarza później w tym temacie, aby mieć pewność na ile samochodów będziemy jechać Standardowo w trakcie imprezy odbędzie się Karaoke, wolne granie w CCG i niezliczone dyskusje na temat MLP. A więc jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w Fandomowym Grillu to weźcie koc lub karimatę, jakiś namiot , trochę fandomowego humoru i rezerwujcie swój czas na 10-11 Lipca . Do zobaczenia na grillu . Brohoof.
 15. Wreszcie się obudziłem po tym jak dotarłem do domu o 8 rano. Samo spotkanie było bardzo fajne i udane . Pochodziliśmy trochę po atrakcjach (głownie na zamku) i pooglądaliśmy instalacje artystyczne wzdłuż starego miasta. A teraz mam dla was jak zwykle garść statystyk. Wyjście trwało od godziny 19 do godziny 6 rano. Uczestniczyło w nim 7 osób . W mojej ocenie spotkanie było całkiem udane. Niedługo będzie planowane kolejne Wyjście w ramach projektu "#Lubelscybronies2017 " także oczkujcie wydarzenia.