Skocz do zawartości

Moje bazgroły


Perszing

Recommended Posts

Używasz baz? Ostatni rysunek dał mi takie wrażenie. I jeszcze, jaki masz program do rysowania?

 

Co do rysunków, uważam, że anatomia jest w miarę dobra, chociaż pierwszy rysunek (portret) ma dziwnie ułożone oczy. Ale ten ostatni już jest mocno w stylu kreskówki :> 

Akurat nie cieniujesz właściwie wcale, wiem, że w show też jest mało cieni, ale to po to, aby łatwiejsza była animacja. Chociaż te tylnie nogi cieniuj. Nie wychodzi ci badziewnie, nie o to chodzi. Ale głównym problemem jest to, że tylko nawalasz kolor w lineart i jakieś proste tło. Syndrom kolorowanki tak to nazywam. Najbardziej podoba mi się druga praca, w której widać, że rysowałeś bez bazy. 

Moja rada to poćwiczyć cieniowanie i je dodać (i ewentualnie zmienić program albo rysować na kartce). Wiem, że to będzie dosyć trudne, bo najprawdopodobniej robisz to myszką ;)

Krótko mówiąc - ćwiczyć!

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, po prostu myślałam, że to Paint XD Chociaż w sumie moje pierwsze prace w SAIu były podobne.Ja akurat rysowałam mnóstwo razy i dalej to robię bo jaram się tym jak pochodnia XD

Podziwiaj XD

Eee...nightmare?

 

Edytowano przez EmilySparkE
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...