Skocz do zawartości

Moje rysunki


Recommended Posts

Rysunków nie będę wstawiał bo jest bardzo dużo ich i do tego wymaga mniejszej pojemności! Więc wstawię linka do mojego devianta żebyście tam mogli zobaczyć rysunki ale nie tylko...też jest parodia komiksowa i taki jeden przetłumaczony komiks(jak chcecie to możecie przeczytać też).:rdblink:

Mój DeviantArt

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja galeria jest ogromna i delikatnie chaotyczna.
Proponowałbym, żebyś wrzucił tutaj prace, które były przełomowe na drodze rozwoju, wymagały od ciebie najwięcej, czy po prostu z których jesteś dumny. :aj5:
Co do samych komiksów spróbuj rozwinąć płaszczyznę dostępności, będzie przy tym trochę roboty.
Na Da przyjęło się, że komiksy w opisie mają linki kolejno do następnej części, poprzedniej i folderu ze wszystkimi częściami danej serii.
Pomoże to przy zachęceniu czytelnika do kontynuacji serii.

Kwestia dotyku edycji graficznej.
Przy edycji dymków staraj się oddać pierwotny ich kolor, nie na oko oczywiście, w zależności od programu którego używałeś, powinieneś mieć tzw. "kroplomierz", wykorzystaj go.
Dalej idąc sam tekst. Warto zaangażować więcej osób; w przypadku jakichkolwiek publikacji, łatwo o błędy, czy to będzie literówka, czy samo łamanie tekstu. (Tracking, dobór czcionek, wypełnienie pełnej przestrzeni dymków)

Sumując, masz parcie, patrzysz w kierunku gwiazd, ale będziesz potrzebował małej pomocy c:
Polecę ci zajrzeć do serii "Rysowanie to magia" Moonlight, w magazynie Equestria Times (od numeru 16)

Edytowano przez Pisklakozaur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...