Jakubas18

Brony
 • Zawartość

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

135 Świetna (Great and Powerful Reputation)

O Jakubas18

 • Ranga
  Pegazi Lotnik Wonderboltsów
 • Urodziny 05/22/1999

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  Uwielbiam grać na komputerze, lubię rysować i słuchać muzyki
 • Ulubiona postać
  Applejack, Rainbow Dash, Scootaloo, Trixie, Zecora, Sunset Shimmer, Lyra Heartstrings, Księżniczka Luna, Thorax i Król Sombra
 1. Muzyka bardzo przyjemna, spokojna i wciągająca do gry serii Heroes:
 2. Życzę ci wszystkiego najlepszego oraz zdrowia i radości!:pinkiehug:

  1. Anoax

   Anoax

   Dziękuję <3

 3. Witam, w tym temacie każdy będzie mógł się udostępniać postacie z gry serii Heroesów, oryginalnie ale nie tylko..mogą być też to jako kucyki i kiriny.Więc ja zaczynam jako pierwszy: Paladyn(oryginał z gry): Paladyn(jako kucyk): Elf(oryginał z gry): Elf(jako kirin): Czarci Lord(oryginał z gry): Czarci Lord(jako kucyk): Wampir(oryginał z gry): Wampir(jako kucyk):
 4. Witaj na forum Defiler! Czy wpadłbyś na mój kanał yt?
 5. Kilka piosenek fajnych, polecam!
 6. Nowy obrazek mojego OC'a, bardziej wyrazisty:
 7. Śnieżne, masz na myśli "Kronverk" chyba. Myślę że ostatni zamek będzie napewno śnieżny, ale to jeszcze się zobaczy co tam twórcy wymyślą.
 8. Oh yeah!W następnej aktualizacji Hota pojawi się kolejny zamek, Faktoria bazowany na dzikim zachodzie. To jest już drugi zamek w Hotcie, ciekaw jestem...jaki będzie ostatni(trzeci chyba)? Oto moje 3 propozycje na ostatni zamek: - Warownia, miasto krasnoludów z AvLee którzy osiedlili się w górach na północy w Bracadzie. - Iglica, miasto śnieżnych elfów którzy zamieszkują ośnieżoną wyspę Vori. - ???, miasto mrocznych elfów, to elfy które się zbuntowały i zamieszkują podziemia. Na nazwę zamku mrocznych elfów nie mam pomysłu. A co do krasnoludów..to w Bastionie mogli by nimi zastąpić hippogryfy albo tygrysy? Hm..
 9. Witaj NigiTV i baw się dobrze!
 10. Witaj Syn Spike, baw się dobrze na forum!
 11. Dobra... to ja daję moją kolekcję pluszową z Sonica. Sonic the Hedgehog, ponadźwiękowy jeż który jest głównym bohaterem z tej serii. Miles "Tails" Prower, lis który jest jego najlepszym przyjacielem tego głównego bohatera. Amy Rose, jeżyca która jest jego dziewczyną, naszego Sonica. Knuckles the Echidna, kolczatka który jest jego dawnym rywalem, obecnie teraz przyjaciel jego ale nie za bardzo. Shadow the Hedgehog, jeż znany jako "najwyższa forma życia", został on stworzony przez profesora Geralda Robotnika który jest dziadkiem głównego złoczyńcy czyli Dr. Eggmana. Nie lubi on się z Soniciem.
 12. Po raz 3 pytania ode mnie Triste: 1. Czy masz jakieś przemyślenia na temat jaki może mieć znaczek Flurry Heart? 2. Lubisz może podmieńce i hipogryfy? 3. Co sądzisz o Trixie?
 13. Witam! Dziś właśnie stworzyłem moda do MC(nie do końca szczerze mówiąc), który dodaje wymiar Nieumarłych gdzie powinni się pojawić tylko i wyłącznie moby Nieumarłe czyli np. szkielety, zombie, wampiry itp. Mod jest tworzony pod wersję 1.12.2, zapraszam do dyskutowania oraz do przetestowania go. Link znajduje się poniżej w spoilerze, powodzenia!
 14. Kolejne pytania ode mnie Triste: 1. Czy zamierzasz mieć Minecrafta na PC? 2. Kogo lubisz ze Znaczkowej Ligii? 3. Lubisz mnie i czy chciałbyś poznać mnie w realu?
 15. Pytania ode mnie Triste: 1. Wolisz Sunset czy Starlight? 2. Jaką rasą chciałbyś być w Equestrii? 3. Czy często odwiedzasz mój kanał yt? Podałem jeszcze raz, bo może zapomniałeś jak się nazywa mój kanał.