Skocz do zawartości

Zapisy do dywizji


Gość Ziomisz12

Recommended Posts

Zapisy do dywizji podania składamy tutaj. Wzór: 1.Imie 2.Wiek 3.Skype 4.Elo 5.Nick w lolu 6.LvL 7.Twoje Postacie 8.Pozycja (Solo ,jungla ,support) 9.Kiedy jesteś przy kompie. 10.ESL 11. Coś o sobie GL and HF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór:

1.Imie - Michał (AntymateriaPL)

2.Wiek - 16

3.Skype - mój net nie pozwala mi niestety na korzystanie ze skype'a, jedynie ts3.

4.Elo - max. 1350, teraz ok. 1280

5.LvL - 30 lvl

6.Twoje Postacie - Moja top 15: Riven, Rumble, Graves, Soraka, Sona, Gangplank Supp (brzmi głupio, lecz efekty fajne :D), Anivia, Akali, Orianna, Lee Sin, Trundle, Skarner, Kog'Maw, Miss Fortune, Caitlyn (niestety, ostatniej trójki nie posiadam, aktualnie zbieram na nich IP).

7.Pozycja - zazwyczaj solo top, rzadziej ad carry

8.Kiedy jesteś przy kompie - 16-22, w weekendy różnie bywa.

9.ESL - Chyba nie byłoby problemu :P

10. Coś o sobie - Zawsze miałem problemy z tą częścią w jakichkolwiek podaniach do czegokolwiek :P

Przyjęty

Mała edytka w postaciach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Imie-Maciek

2.Wiek-15

3.Skype-.,.,.,/fafajka

4.Elo-ciągle unranked jeszcze 10 nie zagrałem :P

5.LvL-30

6.Twoje Postacie-Akali, Alistar, Amumu, Annie, Brand, Cho, GP, Garen, Irelia, Jax, Kayle, Kog, Morde, Nasus, Noc, Nunu, Orianna, Singed, Soraka, Tristiana, Trynda

7.Pozycja - jungla

8.Kiedy jesteś przy kompie.- Bardzo często

9.ESL-Tia

10. Coś o sobie- Coś o mnie.

Przyjęty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Imie Kuba

2.Wiek 14

3.Skype Jest

4.Elo było 1550, ale teraz 1267

5.Nick w lolu Kuba Dmode Coke

6.LvL 30

7.Twoje Postacie - Dużo ok. 50, ale preferuje w GP, WW, Nasus, Irelia, Teemo, Vayne, Udyr, Lee Sin, Akali itd.

8.Pozycja (Solo ,jungla ,support) Solo, jungla (nigdy support)

9.Kiedy jesteś przy kompie. (15-22) w weekendy wcześniej i dłuzej

10.ESL eee... Yup!

11. Coś o sobie - I like trains.

Przyjęty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

1.Edek 2.16 3.mencol24 4.1100 caly czas pne się w góre bo mam z kim grac rankedy ...( AFk on game bg) 5.ManLaZooPL 6.30 7.Mam wszystkie postacie ( oprucz 7 dokładnie championów ) Gram wszystkim wymiatam wszystkim! 8.Tak gdzie jestem zawsze wygrywam 9.Jestem codziennie w godzinach od 14 w zwysz 10.ESL nie ma problemu 11.Uczyłem się od najlepszych byłem na zawodach z kolega sezon 1 1k.winow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Przepraszam bracie, ale to jest już chyba nie aktualne (To znaczy z mojej strony, bo ja już tego nie prowadzę od dawna, ale może ktoś inny) Ale sam będę robił klan w październiku podajże, więc będziesz mógł wstapić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...