Skocz do zawartości

Doctor Who i spinoffy


Recommended Posts

cóż mamy na forum na temat DR.Whoovesem więc w końcu przyszła pora na Temat poświęcony Serialowi który liczy sobie już prawie 50 lat i w Wielkiej Brytanii Stał się kultowy. Mówię rzecz jasna o Serialu Doctor Who.,ale do rzeczy. Moja przygoda z Doktorem zaczęła się w 2008 roku kiedy to Cartoon Network Polska zaczynało emitować 1 sezon spin offu Przygody Sary Jane obejrzałem 1 odcinek tak właściwie od niechcenia bo mówiąc szczerze SF nigdy nie było moim ulubionym gatunkiem ,ale ten serial mnie zaciekawił bowiem fabuła była pełna tajemnic, a elementów SF nie było na szczęście wiele, bardziej się liczył wątek Detektywistyczny,. Przez cały czas zadawałem sobie pytanie kim jest "Doktor", dlaczego zostawił Sarę Jane zamiast zostać z nią i gdzie podróżuje ?,, a gdy w końcu postać Doktora pojawia się na ekranie, to na część pytań dostałem odpowiedź, ale pojawiły się nowe na które seria mi nie nie odpowiedziała bo CN wyemitował tylko 2 1 sezony ,ale wtedy myślałem że tyle liczy serial ogólnie i zapomniałem o Doktorze, ale po 2 latach znowu natknąłem się na kolejny Spin off "K-9". Nie byłem, do tej serii przekonany nie podobała mi się, była za bardzo SF,. Ale bratu się spodobało więc chcąc nie chcąc Oglądałem, i mnie wciągnęło,/ A jak u was zaczęła się przygoda z Doktorem ? Macie jakieś ulubione odcinki ? Bo moje to na pewno Inwazja Bane'ów i Duch Klauna oraz Ostatni dąb i Szczęki Orthusa no i głównej serii odcinek Dalek

Link do komentarza

Nie było wcześniej tematu o doktorze? O zgrozo.

który to już niedługo zagości na naszych "ekranach" (top hats are cool). Widze silne nawiazania do Ebenezera Scroodge'a(pewnie zle to napisalem) z Opowiesci Wigilijnej. To na razie tyle. Wypowiem sie pewnie jeszcze, teraz jednak trzeba by sie przespac.
Link do komentarza

Nie było wcześniej tematu o doktorze? O zgrozo.

który to już niedługo zagości na naszych "ekranach" (top hats are cool). Widze silne nawiazania do Ebenezera Scroodge'a(pewnie zle to napisalem) z Opowiesci Wigilijnej. To na razie tyle. Wypowiem sie pewnie jeszcze, teraz jednak trzeba by sie przespac.

Nawiązujący do opowieści wigilijnej Chrismas Special już był, tutaj jak już będą jednak chcieli zmienić Doctora, chodź ja sądze, że więcej w tym odcinku może być z Conan Doyle'a niż z Dickensa. Dzięki poza tym za przypomnienie ze dawno nie zaglądałem na forum Doctorowe.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...