Skocz do zawartości

Regulamin ogólny


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Regulamin ogólny

P.1 Regulamin Forum MLPPolska{click}

P.2 Zasady ogólne;

-Macie się dobrze bawić ok?

-Chcę widzieć szacunek każdego do innych

-Nie narzucam nikomu ale(do starszych użytkowników)dbajcie o młodszych, oni się uczą i powinni mieć dobry przykład od innych.

-Żadnego spamu. Nie chcę tu widzieć głupich wyzwisk,złośliwych docinek, łamiania regulaminu forum itp.

-Proszę powstrzymać się od niepotrzebnych postów.

-Każde przewinienie ukarzę surowo poprzez skreślenie z listy uczniów.(chyba że uratuje Was ktoś i przekona mnie iż ta osoba zasługuje na drugą szansę, lecz znając życie administracja i tak go upomni.I nic nie poradzę jak ktoś nabroi, oni wypełnią swoje obowiązki)

Więc pilnujcie się nawzajem bo ma to być zabawa dla każdego.

-Na waszych słodkich pyszczkach chcę widzieć uśmiechy.

-W zabawie będą rozdawane punkty do reputacji ale też odejmowane za przewinienia.

(Punkty przyznawać będą Awatarzy jak i ja)

I zaznaczam(po raz drugi)że za poważne naruszenie zasad czeka Was dywanik i wydalenie ze szkoły.

-Podania piszecie w postach, bądź na PW do mnie czy do Avatara grającego postać MLP

(Awatarzy są proszeni o zgody na wiadomości prywatne do nich)

-Do czasu rozpoczęcia zadania, aż do momentu jego zakończenia, posty mogą pisać Avatarzy, Regenci,i Administracja Forum+ Dyr.adm. Uniwersytetu Canterlockiego i uczniowie zapisani w zabawie (inaczej Discord będzie miał uciechę z chaosu)

-O wynikach i zakończeniu zadania decyduje Avatar/Regent postaci

-Lista przyjętych zostanie wyświetlona w odpowiednim poście i będzie aktualizowana wraz z nowymi uczestnikami

-Jako dyrektor zastrzegam sobie prawo do usuwania bądź dodawania nowych graczy i postaci

( Po konsultacji z Regentami i Avatarami)

-Każdy gracz może zapisać się do kilku nauczycieli.

-W zabawie gracz opisuje swoją wizję, tak jak był byli na zajęciach, swoją wizję, uczucia, emocje, co robi co chce zrobić.Może nawet narysować.

(Ograniczenia=wyobraźnia.)

-Po zakończeniu wstępnej rekrutacji i rozpoczęcia zajęć przez jednego z nauczycieli, proszę zgłaszać swoje podania o przyjęcie do szkoły, bądź wszelkie w odpowiednim poddziale/sekcji

-Podczas zadań proszę pisać na zadany temat od prowadzących zajęcia wykładowców.

-Po zakończeniu zadania, zostaną ogłoszone wyniki i następny wykładowca poda nowe zadanie.


31-12-2012

Prośba do wszystkich, przed zrobieniem jekiegokolwiek nowego tematu proszę wpierw mnie zapytać, bądź jednego z Avatarów/Regentów, bo inaczej będzie tutaj samowolka, i chaos godny Discorda.


Regulamin jest nadal w trakcie dopracowywania, i będzie aktualizowany, każda zmiana zostanie ogłoszona.Wszelkie uwagi proszę kierować poprzez PW, GG(44473169)

Zatwierdzono i podpisano

Dyrektor Administracyjny Uniwersytetu Canterlockiego

~Celestor

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...