Skocz do zawartości

Moje OC - Crimson Heart oraz Doodle Sketch


Middida

Recommended Posts

Tak jak w temacie Dołączona grafika

Crimson Heart - Z pozoru brutalna, szczera, zimna i bezczelna, księżniczka zaginionego królestwa. Jednakże wewnątrz serca, jest skrzywdzoną przez los, małą klacz, która nigdy nie poznała ciepła, miłości i przyjaźni. Przez to jej serce stało się czarne jak smoła, a jej wrogów, zawsze spotykał ten sam los. Stąd też przybrała imię Szkarłatne Serce, nienawiścią napędzana a siostrzaną miłością, pokonana.

"Ukrywałam się przez tysiące lat, by dokonać pewnych spraw, teraz wyszłam na powierzchnię, by pokonać wroga śpiesznie. Celestia dłużej rządzić nie będzie, czas jej w końcu nadejdzie, gdy Szkarłatne serce przebije jej serce i pokaże kto okaże kucykom miłosierdzie. Elementy Harmonii to bzdura, zwykłe kamyczki, ot co, więc potrzebna wam będzie siła, która ochroni was przed nią. Ukryjcie się moje małe kucyki śpiesznie, Szkarłatne Serce zniszczy was wreszcie..."

Mój rysunek :Dołączona grafika

( Wybaczcie za to że jest przekręcony, teraz niestety nie mam czasu na zrobienie nowego zdjęcia :P )

Doodle Sketch - Normalny jednorożec, klacz, która uwielbia rysować. Poświęciła połowę jej dotychczasowego życia na ćwiczenia i praktykę. Jest sympatyczna, lubi praktycznie wszystkie stworzenia na świecie. Jest lekko zwariowana i nie przewidywalna, trochę nieznośna, ale mimo to, czarująca. Nie jest związana z Crimson.

I znowu mój rysunek xD :

Dołączona grafika

( Wiem że wygląda jak Sweetie zmieszana z Bon Bon i Lyrą, były główną inspiracją;) )

Ten post będzie jeszcze zedytowany ;)

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...