Jump to content

Deezee

Brony
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Szczekanie w nocy, czepianie się
 • Ulubiona postać
  Lyra, Pinkie Pie, Derpy

Deezee's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

0

Reputation

 1. Głupie komary.

 2. Upiecz babeczki, na pewno przyjdą. MEDYK! Nie mam mózgu!
 3. Nie mam pojęcia. Mój talent to chyba, em... Szybko uczę się języków obcych? Kilka osób już stwierdziło, że mam "talent do języków" Nie wiem, jak to mogłoby wyglądać, może usta. Ewentualnie pióro, bo lubię pisać (talentu raczej do tego nie mam, ale cóż...).
 4. Deezee popatrzyła na Twilight, która nie wyglądała zbyt pewnie. Była ciekawa, czy ona również słyszała to, co ona. Nie, to moja wyobraźnia, stwierdziła i popatrzyła na towarzyszy bardziej pewnie. – Uważaj na siebie – powiedziała do Subtle Sense'a. Uśmiechnęła się do niego, ale jednocześnie trochę martwiła. Tak, to tylko pójście po drewno, ale są przecież w lesie Everfree... Właściwie, to cieszyła się, że to nie ona musi iść po drewno, bo chyba strach by ją zabił szybciej niż potwory, których się bała. Usiadła na ziemi. Nadal była trochę zmartwiona i dalej słyszała jakieś odgłosy. Prawie krzyknęła, kiedy usłyszała pęknięcie gałązki. W ostatniej chwili się powstrzymała, bo nie chciała przyciągać jakichś stworów. Popatrzyła zaniepokojona w tył i zastanawiała się, czy mówić o tym Twilight. Stwierdziła, że może nie będzie straszyć ich niepotrzebnie, przecież bardzo prawdopodobne jest, że to ktoś z nich przez przypadek na nią nadepnął... Potrząsnęła głową. To tylko gałązka! Ogarnij się, bo wariujesz!
 5. Deezee spojrzała na Twilight. Mimo wszystko nadal czuła się niepewnie i miała wrażenie, że coś na nią wyskoczy... Rozglądała się nerwowo. – Tak, warto teraz coś zjeść. Mój brzuch również się zgadza... – Rozglądnęła się po drzewach, jakby myślała, że coś zaraz zza nich wyskoczy. Przestań się bać, pomyślała. Twilight ma rację, w tej bibliotece może być naprawdę wiele ważnych ksiąg. Tu wcale nie ma żadnych stworów...
 6. One Direction jest pop-metalem, czujecie to?! (tak, mam mnóstwo rzeczy do zrobienia, więc nie robię kompletnie nic)

  1. Elizabeth Eden

   Elizabeth Eden

   One Direction metalem??.... aha...

  2. Deezee

   Deezee

   No właśnie, to samo pomyślałam. (żart, ja nie myślę)

 7. Klacz trochę się bała, ale starała się tego nie pokazywać. Starała się nie myśleć o tym, co może ją tam czekać, bo jeszcze bardziej by się przestraszyła. Mimo to, okropne obrazy nasuwały się jej na myśl... Nie wiadomo, co tak naprawdę mogą tu spotkać. Miała nadzieję, że obecność innych kucyków jej pomoże, ale gdy zobaczyła, że Subtle Sense również się boi, pomyślała nawet nad odejściem... – Nie musisz się bać, mamy to szczęście, że jesteśmy z Twilight. – Starała się uśmiechnąć, ale wyszedł jej tylko grymas. – Miejmy tylko nadzieję, że nie spotkamy... – Zatkała kopytem usta. – Ja nic nie mówię!
 8. ...Pękł również jej mózg. Wtedy Pinkie....
 9. Odkurzę OC, bo mi na nim kurz osiadł.
 10. Deezee

  Dark Shadow

  Ach, ta długa historia, charakter, zwroty akcji! Te wybuchy! Tak serio. Z takim imieniem spotykam się po raz enty. Jeśli chodzi o rodziców, to chyba ze mnie kpisz. Mary Sue jak się patrzy. W takim krótkim tekście (o ile mogę to tak nazwać) jest dużo błędów. Radzę czytać kilka razy to, co publikujesz. Dlaczego ona niby jest podmieńcem? Ani Sombra, ani Twilight nim nie jest.
 11. Rainbow potrzebuje pieniędzy Czyżby Rainbow Dash, najlepszej lotniczce w Ponyville, brakowało pieniędzy? Doszły nas słuchy, że Dash nie starcza pieniędzy, więc poszukuje nowej pracy! Rarity nam powiedziała: "Rainbow prosiła mnie o to, żebym pomogła jej. Oczywiście, pierwsze, co mi przyszło na myśl, to projektowanie. Zaproponowałam jej pomoc, ale ona poprosiła tylko, żebym jej udostępniła swoje materiały". Twilight Sparkle i Applejack próbowały odwieść przyjaciółkę od tego pomysłu, ale, jak widać, nie udało im się to. Sparkle mówi nam: "Jako przyjaciółka powinnam wspierać ją, więc mimo że jej... kreacja nie jest dobra, postanowiłam jej pomóc". Rainbow, chcąc wypromować swoje ubrania, została modelką. Mimo pomocy Rarity, efekty są raczej marne. Od pewnych klaczy usłyszałam, że kolekcja Z wiadrem we włosach ma pojawić się w sklepach za parę tygodni, ale już za niedługo możemy ją kupić w butiku Rarity!
×
×
 • Create New...