Skocz do zawartości

Seria"Dom Nocy" P.C. Cast i Kristin Cast


Recommended Posts

Nie dawno przeczytałam parę części tej serii, a tera czekam aż oddadzą ostatnią część. Według mnie bardzo fajna, a na dodatek tak śmiesznie się składa z tymi facetami Zoey. W pierwszej części ma jednego, w następnej drugiego, a w przed ostatniej trzech, ale pod koniec wszystkich straciła. Nie myślcie, że jestem osobą bez serca, ale należało jej się. Wodziła ich wszystkich za nosy.

Z tego co wiem to ma ta seria dobrą opinię i powiem, że się z tym zgadzam. Co prawda nie za bardzo pociągają mnie książki w stylu "Zmierzchu", ale ta mi przypadła do gustu.

A wy co o tej serii sądzicie?

Link do komentarza

Przeczytałam wszystkie do bodajże "Przeznaczonej" i stwierdziłam, że to już nie to samo, co kiedyś. Seria straciła dla mnie ten swój niepowtarzalny, magiczny klimat. W sumie zaczął się on psuć całkiem szybko, jednak jakoś dawałam radę... ale później już po prostu nie mogłam się zmusić do dalszego czytania.

Mimo wszystko wspominam tę serię bardzo dobrze. Ostatnio do niej wróciłam i kończę czytać "Zdradzoną", bo mi się nudzi :P Pamiętam, że kupiłam pierwsze dwie części, gdy byłam na wakacjach nad morzem.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...