Skocz do zawartości

Music Extasy:D


MiXer

Recommended Posts

out.php?i=496307_music-extasy.jpg

Imię:Music Extasy

Hobby:Muzyka(można się domyślić;p)

Jest to klacz.

Kolor : błękitny, zielone włosy

Lubi słuchać muzyki ;p

Jest miła i przyjazna

update:

Wiek:13 lat

Jest nowym kucykiem w PonyVille...

Uwielbia słuchać muzyki.

Jej cutiemark to equalizer.

Jest śmiała i lubi imprezy z pinkie pie :D

_______________________________

Tylko tyle zdołałem wymyślić :D

Link do komentarza

Rysunek jest dosyć krzywy i wymagałby poprawek.

I nawet mi by to nie przeszkadzało, gdyby historia była ciekawa. Ale tu nie ma żadnej historii. Po prostu nie ma co oceniać :cyg:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Rysunek rysunkiem.. Wysokich lotów nie jest, ale dobra. Wieeelki minus za brak historii z mej strony, nic o niej nie wiemy praktycznie. Historia powinna być, bo to podstawa w takich rzeczach jest.. Wybacz, jednak trzeba to poprawić :dunno:

Link do komentarza

Wygląd nawet fajny, coś innego niż ponycreator punkt za to, że to nie kolejny alicorn, aczkolwiek gdzie jakaś historia?

Nie miałem czasu pracuje nad grą.

Ale jak dopadnie mnie wena to coś sensownego pewnie wydukam :D


Rysunek rysunkiem.. Wysokich lotów nie jest, ale dobra. Wieeelki minus za brak historii z mej strony, nic o niej nie wiemy praktycznie. Historia powinna być, bo to podstawa w takich rzeczach jest.. Wybacz, jednak trzeba to poprawić :dunno:

Wiem ja tam dobrzm grafikiem nie jestem :D

Link do komentarza

Przygotuj się na krytykę

Z tym rysunkiem jest coś nie tak. Przednia noga jest jakaś dziwna. Cutie Mak jest za wysoko i w złym miejscu w stosunku do perspektywy, w jakiej postać stoi. Dalej...oczy. Klacze zwykle mają rzęsy. Na ogonie przydałyby się te kreski, które są widoczne na grzywie. Poza tym wygląda jakby miała oddzielnie...nos...? Nie obraź się, ale patrząc na taki rysunek wolę jednak Pony Creator.

O historii pisać nie będę, bo jej tu zwyczajnie nie ma. Odnośnie samego charakteru, do oryginalności Ci brakuje. Tu jest pełno OC, które są miłe i przyjazne, tak naprawdę nie daje nam to wyobrażenia postaci.

Trzynastoletni kucyk to jeszcze dziecko, prawda? Więc czemu na rysunku wygląda jak dorosły?

Tyle ode mnie. Enjoy.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...