Skocz do zawartości

Wielki Konkurs!


Kirara

Recommended Posts

KvTqBXF.png

Tak jest! Tego brakowało!

Wspaniały konkurs na miarę tego fantastycznego Eventu, jakim jest Dzień Derpy!

A więc... Róbcie to, co potraficie najlepiej! Twórzcie! Sztuka wszelaka - od rysunków, po wycinanki, kompozycje muzyczne, figurki z plasteliny, pluszaki, opowiadania, fraszki, wierszyki... Słowem! Wszystko, co tylko przyjdzie Wam do głowy!

Jedno jest pewne... Prace muszą być schludne! A ich główną bohaterką ma być nie kto inny, jak... Derpy Hooves!

Macie czas od dziś - to jest - od 1.03 do 6.03.

W finalnym dniu naszego forumowego Eventu przyznamy Wam fantastyczną nagrodę, jaką jest... cfBrp3e.png taka oto odznaka Zwycięzcy Konkursu w Dniu Derpy!

Życzymy wszystkim powodzenia! :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No dobrze... w drodze wyjątku, przedłużę czas trwania konkursu do 8 marca.

A w sobotę ogłoszę wyniki :)

Yey! Wielkie dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za udział w Konkursie! Prace są prześliczne, Derpy była nimi zachwycona nie mniej niż ja i Jury!

A oto i wyniki konkursu...

Zacne miejsce III zajmuje... Pisklakozaur! Twoja praca jest prześliczna i starannie wykonana. Chylę czoła i mam nadzieję, że nadal będziesz się rozwijać graficznie :derp2:

Miejsce II... Zukori! Pluszowe Derpy! :lunaderp: Są takie mięciusie i fajniusie... aż żal, że nie możemy żadnej przytulić :derp: Ale i tak są śliczne, udowodniłaś, że potrafisz robić naprawdę niesamowite rzeczy! Gratulujemy!

No i miejsce I... Pragnę pogratulować TURONIOWI! :derp2:

Twój rysunek jest FAN-TA-STY-CZNY! Derpy jest na nim przedstawiona naprawdę uroczo i... nie mogę się na niego napatrzeć... :lunaderp:

Nim podjęliśmy decyzję o wyborze zwycięzcy konkursu... 8 marca wybrałam się na zakupy i stwierdziłam, że wygraną w konkursie nie będzie tylko muffinowa odznaka, lecz losowo wybrany blindbag. Trafiłam na falę piątą.

Zatem... Turoń... Bardzo proszę o kontakt na PW. Chciałabym ustalić Twój adres i przesłać Ci drobny upominek w nagrodę :)

Dziękuję raz jeszcze za udział w konkursie! Prace były naprawdę udane i liczę, że za rok znów się spotkamy w kolejnej edycji!

A oto zwycięska praca:

derp_by_turonie-d5x6udj.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...