Skocz do zawartości

Zapytaj Bad Rose


Leah

Recommended Posts

Witamy wszystkich! Ja i ja (Bad Rose).

Jest to miejsce na pytania do mojej OC. Pytajcie o co chcecie, ale przestrzegajcie regulaminu:

1. W całym wątku obowiązuje REGULAMIN FORUM.

2. Proszę nie zadawać pytań typu "lubisz placki?"

3. Bardzo proszę. Wysilcie się i przeczytajcie pytania innych, żeby ich nie powtarzać i tym samym nie robić bałaganu.

4. Nie jest to miejsce na komentowanie samej postaci. Od tego jest normalny wątek (link w sygnaturze).

No to start!

Temat zatwierdzony przez Arjena.

Link do komentarza

1.Jak zdobyłaś CM?

2.Umiesz ładnie śpiewać?

3.Byłaś kiedyś w Canterlot'cie?

4.Jaka jest twoja ulubiona pora roku?

To tyle ode mnie :)

1. Mój CM zdobyłam przypadkiem. Byłam w lesie szukając drewna na ognisko (ponieważ było to podczas mojej podróży) i znalazłam piękny krzak róży. Chciałam jedną zerwać więc wzięłam ją lewitacją, ale nagle coś się stało. Róża zmieniła kolor i kształt, była teraz większa, bardziej rozwinięta i niebieska. Z wrażenia ją upuściłam, a gdy spojrzałam na swój bok zobaczyłam CM. Potem próbowałam różnych zaklęć i zaczęłam to bardziej kontrolować :fluttershy4: W notesie zawsze zapisuję jakie i w jaki sposób wytworzyłam róże.

2. Nie wiem czy ładnie :twilight3: ale cośtam umiem :twilight2:

3. Niestety nie. Bardzo chciałabym tam pojechać ale boję się jak zareagują kucyki na mój widok...

4. Wiosna. Wszystkie kwiaty (w tym róże) budzą się do życia, przyroda jest taka... świeża. Poza tym lubię sprzątać razem z mieszkańcami Ponyville po zimie.

Czekam na więcej pytań!

A ja przepraszam że tak długo... po prostu przez długo nikt nic nie pisał i nie spodziewałam się że się to zmieni. Ale jednak :fluttershy4:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...