Skocz do zawartości

Kucykowa twórczość.


Recommended Posts

Chyba nie muszę ukrywać, że rysunek jest efektem nudy, bo i tak to widać na pierwszy rzut oka.

Jak można zauważyć (dzięki napisowi) przedstawia on małego, smoczego kucyka. Gdyby ktoś miał wątpliwości co do jego płci... Tak, to jest ogier.

kucyk.jpg

Wspominałam, że ja i kredki się nie lubimy? :bonbon2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze, przy zdjęciach najbardziej zadziwia i imponuje tło albo bohater drugo albo trzecioplanowy :pinkie4thwall:

I tak wystąpiło i u ciebie. :D

Co do rysunku, super kartka :cGfSS:

Nie, nie pisałam tego z sarkazmem. :tom:

Teraz spytaj czy nie kłamię :tom:

Nie no, nie kłamie. Na serio bez sarkazmu. ( nie smarkazmu, wiele ludzi się z tym :tom: )

Smoczy kucyk, smoczy kucyk ( Udaję Twil :qKFPC: )

Na serio, fajnie to narysowałeś. :fluttershy5:

Nawet nie musiałam się nad tym głowić, że to ogier, lecz miałam pewne wątpliwości (żart. xd).

Eeem, o ile się nie myle ( a to się często zdarza xd) to ten kucolajsmok jest mały i wychodzi ze swojej skorupki? :djTyy:

Ohh, ile ja tegoż napisałam i to jeszcze bez najmniejszego sensu. :nK2Q1:

Ale ogółem :

Rysunek bardzo pomysłowy, narysowany i łatwo można wpaść co jest czym. :discord2:

Liczę na kolejne prace :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm sorry. Nie posiadam innych kartek, blok mi się wczoraj skończył. (Lepiej nie pytać, co rysowałam.) Póki co, więc jestem zmuszona do rysowania na takich w kratkę, bo choroba nie pozwala mi wyjść z domu.

A tu jeszcze niepokolorowany rysunek. Mama małego smoczego kucyka. (Tak, on wychodził ze skorupki. xD)

Niedługo pojawi się także ojciec.

smoczyca.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie można uznać, że smocza rodzina jest już w pełnym składzie.

Oto mamusia, która niezbyt dobrze wygląda... Tak to się dzieje, kiedy o 02.00 w nocy kolorujesz i robisz ponad kilka innych czynności. Jeszcze tłustymi paluchami kartkę ubrudziłam. xD

mama.jpg

Teraz pora na tatusia, który wygląda. Też niezbyt ciekawie, głównie przez to, że kiepsko został pokolorowany. Także dziecko nocy, tzn. dzieło nocy.

ojciec.jpg

A tutaj zdjęcie mamusi i tatusia 'razem'. Nawet ładnie razem wyglądają, moim skromnym zdaniem.

rodzice.jpg

Także, póki co, żegnam się ze smoczą twórczością, nad czym niezwykle ubolewam. Wrzucam teraz dwa nowe 'szkice', które zapewne nie doczekają się pokolorowania.

Ku chwale Raity. Koci kucyk.

kot.jpg

I ku chwale... Ku chwale Świętego Mikołaja (xD) 'reniferowy kucyk'.

renifer.jpg

Ach, ta choroba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah. Rysunki coraz pikniejsze *.*

Teraz dopiero zapaczyłam, jak ja tymi emotkami na spamiłam. xd

Mamuśka ma kolorową grzywę i włosy na ogonie, jak dobrze zapaczyłam. :djTyy:

Szlicznie :twilight2:

Tatulko zaś zielonkawą. Czyż nie? :pinkiederpy:

Bawię się w sprytne gały, jakoś tego od dłuższego czasu nie ćwiczyłam :ming: i jakoś się w tym opóźniłam. :derptongue:

Nie to że coś nie wyraźnie, ale JA mam problemy. :drurrp:

Oczętka tych kuców, są inne niż zazwyczaj były rysowane.

Oryginalność - plus 20 punktów. xD

Co do kolorowania.

Ty się kurdwa ciesz, że nie musisz próbować malowania. :derp2:

Ja to taki malarz jestem, że chyba tylko do tapet na ściany. :forever_alone:

Tłuste paluszki na kartce.

Nie widać, ja musiałam się paczeć przez 10 minut, żeby zobaczyć te paluchy. :flutterblush:

Kucyk renifer, ni ma oczu? O.o Ale kociek kucz, ma oczka nię? :3

A czo z tym nie kuczykiem? Supcio. *.* Przerysowywałaś, czy tak samo do Ciebie przyszło? xD

Siekam (a nawet szczekam :cadancetwi2:) na kolejne twe rysunki.

Ahaś. I czy pokolorujesz te szkice? :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...