Skocz do zawartości

HellPonies - czyli kim są i jak się tutaj znaleźli


Peacy

Recommended Posts

Witajcie...

Jak wiadomo jestem Peacy... należę do Organizacji... Idei o nazwie Hell Ponies. Nie wiem czy taki temat jest, ale wiem, że należy powiększać nasze szeregi :rd8:

Otóż może opiszę moje spotkanie z HP:

Pierwszy raz zarejestrowałem się na forum kucykowym (nie powiem jakie forum, żeby nie było reklamy itp. ale może ktoś pozna jeśli zna :rd6: ) Drugiego dnia zobaczyłem, że jeszcze wtedy tajemniczy dla mnie kuc mnie dodał do znajomych. 'Ok, no nic, może pomyłka... albo lubi znajomych jak Pinkie :pinkiehappy: ' Więc rozpisałem się, ładnie przedstawiłem, na Shout Bo'ie poznałem kilka kucy... Ok. godzinę później na sb wszedł owy kuc, ale wtedy zapomniałem, że to właśnie on. Jego ksywka brzmiała: 'Rainer221'. Mój OC był pegazem, a właśnie dowiedziałem się, że Rain robi babeczki z pegazów. Od razu ucieczka, później znowu zobaczyłem jak gada z innymi kucami coś o HP, okazało się, że jest ich więcej, wdałem się w dyskusję 'nakrzyczałem' na nich: 'Nie lubicie pegazów, odejdźcie źli ludzie!' Ale kolejny, Celofyz, czy KoH... nie wiem któryś mi wytłumaczył, że tylko Rainer nie lubi pegazów, lecz nawet ich przywódca sam nim jest. Pomyślałem: 'No, w sumie racja... równi z nich goście... O, mam pomysł...' Tak więc wszedłem na temat dot. HP, napisałem przeprosiny, Sama Księżniczka Luna mi pogratulowała, (A swoją drogą w NLR też jestem :aj3: ) Gdyż jedną z najważniejszych zalet jest umieć przyznać się do winy... Tak więc po jakimś czasie dołączyłem, w tym samym czasie dołączył jeszcze jeden mój... nie wiem jak go nazwać... Jedyny w swoim rodzaju VieneŚ (właść. VieneS)... Tak wyglądały moje początki.

Objaśnienie Ras:

-hellpony (kuc ziemski ale w wersji piekielnej, nie pomylić z HellPonies[HP])

- Hell Pegasus(Pegaz w wersji Piekielnej -.-)

-Hell Unicorn ( Jednorożec w wersji piekielnej )

-Hell Alicorn (Alicorn w wersji piekielnej. NIKT TEJ RANGI NIE MIAŁ, ale ona Była) )

- Piekielny Niewolnik ( każda rasa, najrzadziej to Alicorn, byli porywani z miast, czasami zostawali przerobieni przez styl CUPCAKES) (Napisane przez Rainera)

Jak na razie tyle, aha, jeszcze Główni HP:

-Wizzardzik}

-Celofyz} }Rada

-King of Hills}

-Rainer221

Link do komentarza
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...