solaris

Brony
 • Zawartość

  492
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

139 Świetna (Great and Powerful Reputation)

O solaris

 • Ranga
  Forumowa Służba Bezpieczeństwa
 • Urodziny 07/22/1990

Kontakt

 • Strona www
  http://forum.arija.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier

Ostatnio na profilu byli

4317 wyświetleń profilu
 1. Zagłosowałem za przejściem na nowy silnik. Pracuję w firmie, która jest powiązana z rynkiem komputerowym i wiem, że to, co wygląda z zewnątrz na ładne i przyjemne z wnętrza może wyglądać zupełnie odwrotnie. Jeśli Siper i Decu mówią, że silnik ledwo zipie i może się wyłożyć w każdej chwili, to moim zdaniem nie ma co trzymać i pudrować trupa, a z godnością go pożegnać poprzez archiwizację. Mnie interesuje stricte sam silnik i chętnie bym poznał możliwe wybory z opisem jakie są zalety i wady każdego z nich, żeby móc wspólnie podjąć decyzję o tym z resztą userów.
 2. Kiedy kolejny rozdział? Dzisiaj. A dokładniej trzy rozdziały V-VII ^^
 3. Po konsultacji z Dolarem publikuję IV rozdział "Zepsutej Zabawki".
 4. Update: Obecnie skończona jest korekta IV rozdziału (czekam obecnie na zatwierdzenie od Dolara czy IV rozdział wciąć może być opublikowany w publicznym dziale), SoulsTornado zaczął V rozdział, Cahan obecnie skończyła rozdział VIII. Co do spin offów: Jak już wspominałem wcześniej ukończone zostały tłumaczenia: * Historia pewnej miłości * Róże i Pistolety Obecnie jestem w połowie tłumaczenia "Słońca w plecaku". Okazuje się, że jest więcej spin offów: * Przebudzenie * Wszystkie blaski życia * Droga z żółtej cegły
 5. @Youkai20, chętnie przytulę Beyond Good & Evil i sprawdzę czy jeszcze działą ^^
 6. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 9. Nie wiem czy to akurat dobre porównanie. Głuchowski jest raczej miernym pisarzem, na dodatek plagiatorem. Zresztą jego kolejne książki oraz powieści innych pisarzy z Uniwersum Metro 2033 (choćby "Korzenie niebios" Tullio Avoledo) demaskują jaki tak naprawdę poziom prezentuje. Poziom literatury do poczytania w klozecie, równie pasjonującej, co etykieta na odświeżaczu powietrza. Co się zaś tyczy Zepsutej Zabawki - tłumaczenie drugiego spin-offu zostało ukończone. Obecnie zacząłem tłumaczenie trzeciego i ostatniego ze spin-offów, "Słońca w plecaku" (w spoilerze okładka)
 10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 14. Krótki update: prereading ruszył, Cahan jest na VI rozdziale, zmieniłem też korektora, od IV rozdziału będzie nim SoulsTornado. Dodatkowo mogę poinformować, że zakończyłem tłumaczenie pierwszego spin-offu - "Pistolety i Róże".
 15. Póki odbywa się prereading i korekta głównego fanfika (a przynajmniej jak Cahan się z tym ruszy, a ja znajdę nowego korektora), tłumaczę trzy spin-offy serii. Obecnie ich robocze tytuły to "Pistolety i Róże", "Słońce w plecaku" i " Historia miłości".