Skocz do zawartości

Beauty Rule.


Beauty

Recommended Posts

post-3343-0-09174400-1368126590_thumb.jp

Przepraszam że już to pisałam ale tak wyszło ze usunęłam pierwszy post zamiast drugiego i wszystko się skasowało.

Ogólne:Beuty pochodzi z bogatej rodziny.Jej mama jest stylistką mody a tata doradcą finansowym.Wcześniej mieszkali w Manehatten ale przeprowadzili się do canterlotu by rozwinąć jako taki interes.

Imię:Beauty

Nazwisko:Rule

Wiek:17

Płeć:klacz

Rasa:kucyk ziemny

Znaczek:korona

Talenty:Zarządzanie i planowanie.Świetnie radzi sobie też przy dobieraniu dodatków.

Zainteresowania:Interesuje się modą,lubi się ścigać i rywalizować.

Charakter:Jest miła i spokojna,choć zdarza się że zaciekle walczy o to na czym jej zależy.Zawsze stara się pomagać i mieć pozytywne nastawienie do sytuacji.

Rodzina

Mama:Biały jednorożec z czerwoną grzywą.

Tata:Szary kucyk ziemny z rudą grzywą.

Historia zdobycia CM:Pewnego dnia jej rodzice musieli jechać gdzieś pozałatwiać ważne sprawy.Jej mama poprosiła swoją dobrą przyjaciółkę by przypilnowała sklepu.Niestety miała to do siebie że nie bardzo umiała obchodzić się z interesami.W niedługim czasie w sklepie zapanował chaos.Wszyscy pchali się na siłę do kasy a co poniektórzy wyrywali sobie nawzajem ubrania.Nie miała już nawet pojęcia gdzie co leżało.Wtedy ze swojego spaceru wróciła Beauty.Mimo początkowej niechęci przyjaciółki jej mamy klacz pomogła prowadzić sklep.Od razu ustawił klientów w kolejkę.I wprowadziła ważną zasadę.Kto pierwszy coś weźmie temu się należy ale jeśli to odłoży to każdy ma do tego prawo.Szybko sklep doszedł do ładu.Obsłużyły ostatnich klientów i w końcu zamknęły.Po całym ty natłoku zdarzeń Beauty dopiero zauważyła że na jej boku pojawił się znaczek w kształcie korony,który symbolizowała jej talent do zarządzania.

post-3722-13662250325267_thumb.png

Link do komentarza

Fakt w tekście jest trochę błędów, ale ogólnie OC niczego sobie. Plus za to, że nie jest to kolejny aircorn :bonbon2: Tylko mam małą uwagę, co do rysunku, bo na przednim kopytku (tym, które jest zgięte) nie ma buta. Nie wiem czy to specjalnie, czy niechcący, ale przykuło moją uwagę. Właściwie historia całkiem ciekawa. Miło się czyta, ale jest dosyć krótka.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...