Skocz do zawartości

Zapytaj się Irona


Recommended Posts

Siemanko Elitarny Strażnik Equestrii Iron Shield zgłasza się do raportu.

Jak dobrze wiecie jestem tu dość długo. (Stary weteran na forum)Widziałem wiele tematów oraz wielu z użytkowników pamiętam jak zalogowali się pierwszy raz. Dodatkowo pisze FF który opowiada o E.S.E. Lecz nie zajmujemy się tylko trupami. Jesteście ciekawi czym jeszcze?

zapraszam do pytania mnie o co chcecie.

A tak by zachęcić was do ciekawostek oto cos dla fanów mrocznej przyszłości królestwa. Autor jest niezwykły. Jednakże czekam na wasze oceny.

http://pooryorickda.deviantart.com/art/Equestria-Divided-Map-of-Equestria-307519794?q=gallery%3Apooryorickda%2F37506217&qo=6

24g35tg.jpg

~Domine

Link do komentarza
-Czemu nie przepadasz za Shining armorem?

-Nie będę o tym gadał. on już wie za co.......

:shiarmor: -Siemka Iron właśnie przyszedłem do ciebie i.......

-Precz to prywatna rozmowa a jeśli nie rozumiesz masz to

:shiarmor: -Jaaaaaaaaaaaaa.....

- Może kiedyś wam wyjaśnię,lecz na razie musicie spekulować sami.

Link do komentarza

1.Jaki jest twój ulubiony kolor?

2.Jak mieli na imię twoi rodzice?

3.Jak zdobyłaś swój znaczek?

-Lubisz ten znaczek?

-Gdybyś miał mieć inny znaczek to jaki?

4.Jaki jest Twój największy talent?

5.Twój ulubiony\a OC to...

6.Kto jest dla Ciebie wzorem?

Dziękuje!

Miłego wieczora! :fluttershy5:

Chyba że przeczytasz to w południe... :twilight3:

W takim razie miłego dnia! :fluttershy5:

Link do komentarza
1.Jaki jest twój ulubiony kolor?

2.Jak mieli na imię twoi rodzice?

3.Jak zdobyłaś swój znaczek?

-Lubisz ten znaczek?

-Gdybyś miał mieć inny znaczek to jaki?

4.Jaki jest Twój największy talent?

5.Twój ulubiony\a OC to...

6.Kto jest dla Ciebie wzorem?

Dziękuje!

Dobrze więc odpowiem po kolej.

-Mym ulubionym kolorem jest czerwień. Jednakże uwielbiam wszystkie kolory które widzę każdy jest wspaniały na swój sposób.

-Wiec mój ojciec ma na imię Goodbiznes i prowadzi jedna z najlepiej prosperujących firm w Equestrii. Natomiast matka moja zwie się Goldamber. Dba o pomniejsze wioski oraz zbiera na nie darowizny.

-Wiec mój znaczek to tarcza na której jest książka roztwarta a miedzy stronami znajduje się miecz. Zdobyłem go.....śmieszna sprawa. tak naprawdę już przy narodzinach go miałem. pisali o tym w gazetach. (Jakby to iż urodził się Alicorn nie było dziwne wystarczająco)Jestem z niego dumny. wiedziałem iż od urodzenia jest mi pisane bronić ojczyzny. Raczej bym nie chciał go zmienić. Dumny jestem z niego. chociaż szkoda iż nie zdobyłem go jak inni.

-Potrafię walczyć. Moja defensywę niewielu umie złamać. dzięki niezwykłemu zaklęciu który umiem wykonywać od zawsze potrafię stworzyć pole w kształcie tarczy. Za każdym razem gdy ktoś w nią uderzy ona absorbuje energie, lecz gdy zbierze jej dość oddaje w przeciwnika uderzenie zwiększone o dodatek mojej własnej siły. Wiele razy pokonywałem wrogów za pomocą jej.

-*rumieniec* proszę o wybaczenie lecz pominę to pytanie...............

-Moim wzorcem jest mój dziadek Wood Shield. Był on Elitarnym Gwardzistą Equestrii. Jest to najwyższe wyróżnienie dla żołnierza, strażnika, Lotnika, Marynarza. Niewielu może się poszczycić tym iż je zdobyło. Jeśli chcecie wiedzieć w naszej 1000 Historii tylko 13 kucyków zdobyło ten tytuł. Większość dostaje je pośmiertnie. Dziadek natomiast jako jedyny dostał ten tytuł za życia. Pragnę również zdobyć ten tytuł.*spoważnienie* niestety by tego dokonać trzeba więcej niż to co ja uczyniłem. Już prawie go miałem ........lecz to innym razem opowiem.

Mam nadzieje iż odpowiedziałem na twe pytania tak by zaspokoić twój głód wiedzy.

*Salut* Elitarny Strażnik Equestrii Iron Shield dziękuje

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...