Skocz do zawartości

Atimkos


ATIMKOS

Recommended Posts

Imię: Atimkos, Neial
Płeć: Ogier
Rodzaj: Kuc ziemny
Wiek: Nieznany
Umiejętności: Teleportowanie się na niewielką odległość, przejmowanie umiejętności innych na 24H poprzez picie ich krwi
CM: Ludzka czaszka
Rodzina: Brak
Miejsce zamieszkania: Las Everfree
Wygląd: Jako że brak mi zdolności plastycznych, a i w pony creatorze jakoś nie znalazłem odpowiednich elementów to daje tu zdjęcie mojego modelu do Garry's Moda (zrobionego z gotowych części) przedstawiające jego
ca2714222818d565ce6fa0fac99477e0.png

Historia:Atimkos jest przybyszem z innego wymiaru, jest on w nim jedną z najpotężniejszych istot. Uważa siebie za demona ponieważ jako jedyny uciekł z piekła po swojej śmierci. Do Equestri trafił podczas jednej ze swoich wypraw po innych wymiarach w których szuka najsilniejszych żywych istot których moc i energię mógłby wchłonąć. Pierwszym kucykiem którego spotkał była Pinkie Pie, która to te spotkanie przypłaciła prawie życiem. Nie zginęła tylko dla tego że Atimkos usłyszał głosy Twilight i RD szukających Pinkie. Ponieważ Atimkos nie chciał się ujawniać przed kolejnymi mieszkańcami Ponyvile i dowiedzieć się czegoś o krainie w której się znalazł wyssał z różowej klaczy nieco energii po to żeby móc zmienić się w kuca. Po tym wydarzeniu podróżował nieco po Ponyvile gdzie odwiedził bibliotekę Twilight, w której z paru ksiąg dowiedział się nieco o Equestri i jej chistori, oraz po Canterlocie w którym odnalazł posąg Discorda i przywrócił go do życia. Po tych i paru innych wydarzeniach ujawnił się w końcu i stanął do walki z Mane6 z której nie wyszedł zwycięsko - dzięki mocy elementów harmonii został zmieniony w kucyka na stałe przy czym też stracił prawie całą swoją moc i umiejętności co go bardzo wkurzyło. Pod wpływem emocji rzucił się na Celestię, której i tak miał zamiar zrobić krzywdę. Księżniczka w ostatniej chwili wysłało go na księżyc ( :P ), a przynajmniej tak myślała. Atimkos skojarzył że zaraz stanie się z nim raczej coś niedobrego i w ostatniej chwili teleportował się. Trafił do lasu Everfree gdzie obecnie mieszka i planuję zemstę na Celesti i mane6.

Edytowano przez ATIMKOS
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...