Skocz do zawartości

Blue Star


Violet Star

Recommended Posts

Imię: Blue

Nazwisko: Star

Gatunek: pegaz

Wiek: źrebię 7lat

Imię ojca: Moon

Imię matki: Cristal

Imię siostry: Violet

CM: brak

Miejsce zamieszkania: Ponnyville

Miejsce urodzenia: Canterlot

Historia:

Urodziłam się w Canterlocie. Jestem siostrą bliźniaczką Violet Star, którą już poznaliście. Obie się tam wychowałyśmy. W dzieciństwie nas i naszych rodziców często nachodziła pewna zła klacz imieniem Dark Horn. Była okropna! Co prawda ja już mało co z tej historii pamiętam i u Violet znajdziecie więcej prawdy o Dark Horn. Uprawiała ona czarną magię i z dotąd nieznanych mi powodów nachodziła naszą rodzinę i próbowała uprowadzić mnie i moją siostrę. Ale to już przeszłość od kiedy razem z mamą i Violet wyjechaliśmy do Ponnyville. Teraz mieszkamy właśnie tam w pięknym domku przy puszczy nazywanej lasem Everfree. Violet często tam chodzi i to bez wiedzy mamy. Przyprowadzając się nasz tata musiał zostać w Canterlocie, aby pracować. Smutno tu trochę bez niego, ale żyje się dalej. Moją najgorszą cechą jest lęk wysokości. Cóż kto powiedział, że pegaz ma latać 3m nad ziemią? Albo po co w ogóle latać? Można sobie przecież poplątać grzywę! Zawsze można pójść sobie gdzieś piechotką i nie ma problemu. Wiem, że kiedyś zostanę wielką gwiazdą modelingu, więc muszę o siebie dbać! Mogłabym się tak rozpisywać i rozpisywać, bo chociaż nie przepadam za książkami pisanie i rysowanie jest fajne. Chodzę teraz do szkoły. Naszą klasę prowadzi pani Cheerliee. Bardzo miła z niej osoba. Teraz pewnie zastanawiacie się jak ja i Violet możemy być bliźniaczkami? To oczywiste, że przeciwności przyciągają się do siebie tworząc pary. Jak na siedem lat jestem bardzo mądra co nie?

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...