Skocz do zawartości

Walking&Pinka Nieudani Poeci i ich twórczość


Walking

Recommended Posts

Od paru tygodni naszło mnie na poznawanie sztuki pisania wierszy i ich autorów.

To jeden z moich pierwszych wierszy plus dwie zwrotki od Pinkie :)

Chyba wiecie która Pinkie xD ------- > Pinka De Pie :>

Czekam na ocenę, jeżeli przypadnie wam do gustu to dodamy więcej

Troszkę się zbierałem na to, ale po przekonywaniach Pinkie (:pinkie2:) zdecydowałem się nie pisać jedynie ,,do szuflady" :flutterblush:

Miłego czytania.

XXI wiek.

Link do komentarza

Nie jestem fanem wierszy. Zostało mi to jeszcze ze szkoły. Nigdy nie lubiłem analizować,mówić i jak to zwykle bywa pisać wypracowanie na podstawie fragmentu lub całości wiersza.

Dlatego muszę przyznać, że przeczytałem i spodobało mi się. Poruszasz bardzo ciekawy temat. Ludzie coraz częściej myślą tylko o sobie, a inny dostrzegają tylko jeżeli mają z tego jakąś korzyść. Pędzimy w pogoni za pieniędzmi, które są nam potrzebne do tego aby funkcjonować, a nie celem samym w sobie. Brakuje takiej prostej ludzkiej troski i życzliwości, miłości, zrozumienia i przyjaźni.

Z przyjemnością przeczytam kolejne twoje dzieło.

Powodzenia w pisaniu.

Link do komentarza
Gość Littlebart

Idea wiersza piękna tak jak kolega wyżej, w analizowaniu wierszy zawsze byłem i będę pewnie słaby, nie jest to wiersz, trudny do zinterpetowania i moim zdaniem takie wiersze są najlepsze. Nie lubie poezji, w której trzeba się doszukiwać co autor ma/miał na myśli. Jeżeli moim zdaniem robisz/robicie :lol: już rymowane wiersze, to róbcie do końca, ponieważ moim skromnym zdaniem dziwnie to wygląda.

"To my wszyscy,

Drodzy Bronies i Pegazis"

Tak więc zmień może albo staraj się przy następnych wierszach jak zaczynasz takie rymy, to już kończ takimi jakimi zacząłeś :)

A co do wiersza, to bardzo życiowy, podobają mi się takie ^^

Pozdrawiam :D

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...