Jump to content

grik1

Brony
 • Posts

  323
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About grik1

 • Birthday 01/01/1986

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  47166832

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Głuchołazy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

grik1's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

13

Reputation

 1. Najlepszego z okazji urodzin i nowego roku :)

 2. Koniec urlopu. Zabieram się za czytanie waszych prac.

 3. Ja oczywiście będę. Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć "takiego wariata" na żywo. Wybieram się razem z osobami z grupy Bronies Opole. Liczę na poznanie przynajmniej kilku nowych fajnych osób i nawiązanie nowych przyjaźni. Turoń piękne prace. Niestety nie widzę nic co nadawało by się dla mnie.
 4. Śmieszne opowiadanie, ale sam przestraszyłbym się takiego "dużego" pająka. Jest to tłumaczenie i nie można mieć jakiś uwag co do treści utworu. Nie rozumiem tylko dlaczego autor wspomina o czołgach i dinozaurach. Nikt nie powinien ich tutaj znać.
 5. Rozdział jest krótki i spokojny. Ma za zadanie wprowadzić czytelnika w sytuację w jakiej znalazła się bohaterka. Pomysł z FAQ jest interesujący. Pytanie drugie jest najlepsze. Znalazłem też ciekawe nawiązanie do Astrolabium jego zastosowanie ciekawię nawiązuję do roli doradczyni księżniczki. Znalezione błędy zostały zaznaczone.
 6. Niestety mam pewne zaległości w czytaniu. Nareszcie udało mi się przeczytać i poprawić( W sensie zaznaczyć w komentarzach) ogrom błędów jakie znalazłem w rozdziale VIII części I i II. Czytało mi się nawet przyjemnie. Pomijam fakt, że zajęło mi to kilka godzin. Dodatkowo będę miał okazję cieszyć się z ogromnej ilości spamu na poczcie. Osobą odpowiedzialnym za korektę tekstu napiszę tylko tyle. - Weźcie się do pracy. Ogrom przeoczonych błędów jest po prostu straszny. Zdaje sobie doskonalę sprawę jak niewdzięczne jest to zadanie. Sam to robię i jeżeli mam jakieś wątpliwości to staram się uzupełnić moją wiedzę. Do poprawy nadal pozostała półpauza. Nie wszędzie jest oddzielona spacją( " - ").
 7. Zapraszam chętne osoby do dołączenia do grona znajomych na FB - Łukasz Grik.

  1. Kruczek
  2. Verard

   Verard

   Każde zło jest do spacyfikowania ;3

 8. Witam serdecznie wszystkie te osoby, które jak ja próbują znaleźć przydatne informację w tym temacie. Proszę o informację do kogo mam się zwrócić w sprawię noclegów i biletów na MLK? Czy jest już gotowy plan imprezy? Osoby z województwa Opolskiego zainteresowane wyjazdem proszę o kontakt. Aktualnie jadę sam, a z przyjemnością pojechałbym w szerszym gronie. Do zobaczenia na MLK. Pozdrowienia.
 9. Urlopu w pracy ciąg dalszy.

 10. I znów upłynął kolejny miesiąc czekania i na brodę Celestii nic z tego nie wynikło. Czy mamy szanse przeczytać VIII rozdział jeszcze w tym kwartale?
 11. Oczekiwanie na kolejny rozdział trochę trwało, ale było warto. Zaskoczyła mnie scena w sypialni. Myślałem, że pocałunek jest prawdziwy, a tutaj ... taki numer. Zaskoczenie Twi i jej reakcja na zaproszenie Twinkie została świetnie opisana. Rozdział czytałem z wielką przyjemnością. Ewentualne uwagi i znalezione błędy umieściłem w komentarzach.
×
×
 • Create New...