Skocz do zawartości

Rysunki Campera ^^


camper1997

Recommended Posts

Ale ja mogę nawet rok czekać. Zrób Doktorka i Vinyl (może razem? :ming:), ja nie popędzam. Chcę tylko zobaczyć jak ten art wýjdzie spod twojego kopytka... eee... ręki :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Wow, te rysunki są wyczepiste twoja wyobraźnia stoi na wysokim poziomie jak i umiejętności, do perfekcji troszkę brakuje, ale przyjdzie z czasem ! Rysunek z Pinkie i Darylem, coś magicznego ! Czy mógłbys wykonać rysunek coś z gubernatorem, już twoja inwencja, oczywiście jak się zgodzisz na taki rysunek, bo chętnie bym zobaczył jak Ci to wyjdzie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odświeżam temat...Dawno mnie nie było.Przepraszam ale miałem remont itd. i niestety wena jakoś nie chciała wracać...

Ale wczoraj mi mała iskra zaświeciła....Widać że mała bo rysunek jest nędzny ^^ ale..coś mi się w nim podoba.

Mam nadzieje że uda mi się coś fajniejszego jeszcze nabazgrać

 

 

zeskalowane.png

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brzydko i kijowo Camperze :) Nie masz talentu. Wszystko popiujesz z neta a nic sam ne wymyslasz ........ zmien pasje bo ta tylko ego ci podwyższa <3


Wow, te rysunki są wyczepiste twoja wyobraźnia stoi na wysokim poziomie jak i umiejętności, do perfekcji troszkę brakuje, ale przyjdzie z czasem ! Rysunek z Pinkie i Darylem, coś magicznego ! Czy mógłbys wykonać rysunek coś z gubernatorem, już twoja inwencja, oczywiście jak się zgodzisz na taki rysunek, bo chętnie bym zobaczył jak Ci to wyjdzie ^^

On to z neta kopiuje ................. obejrzał devianart i kozaczy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Bardzo brzydko i kijowo Camperze :) Nie masz talentu. Wszystko popiujesz z neta a nic sam ne wymyslasz ........ zmien pasje bo ta tylko ego ci podwyższa <3

On to z neta kopiuje ................. obejrzał devianart i kozaczy .

 

Poparłbyś to jakimiś dowodami, bo tak to są głupie i bezpodstawne oskarżenia. Wygląda to jakbyś nie lubił tego użytkownika i specjalnie wylewał swoją zawiść na niego. Jeżeli już chcesz kogoś oskarżać podaj jakieś uzasadnienie do tego. Widać że konto zostało założone dzisiaj i jest to z pewnością drugie (multi konto) któregoś użytkownika z tego forum. Na miejscu admina, sprawdziłbym kto korzysta jeszcze z tego ip :twilight8:

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(domyślam się że to mój ukochany kumpel z klasy...)

 

Tak to prawda. Niektóre rysunki (60%) Rysuje na podstawie innych rysunków. Ale piszę o tym (uprzedzam pod każdym rysunkiem czy pomysł mój czy też nie)

Ale są tu też oryginały!!! Więc proszę na przyszłość zwrócić na to uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Bardzo brzydko i kijowo Camperze :) Nie masz talentu. Wszystko popiujesz z neta a nic sam ne wymyslasz ........ zmien pasje bo ta tylko ego ci podwyższa <3

On to z neta kopiuje ................. obejrzał devianart i kozaczy .

Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się nie odzywaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucyki i tak ma rację. Znamy Campera i wiemy ,że to jego kolejna zajawka . Widzimy jak rysuje bez ściąg i można się załamać. Camper wszystko ściąga z Devian Art lub google grafika. Wy go nie znacie a się mądrujecie ,.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucyki i tak ma rację. Znamy Campera i wiemy ,że to jego kolejna zajawka . Widzimy jak rysuje bez ściąg i można się załamać. Camper wszystko ściąga z Devian Art lub google grafika. Wy go nie znacie a się mądrujecie ,.

Całkowicie się z tobą zgadzam Boonie, Camper ściąga..... to widać!!

Nie wiem czym wy się zachwycacie, spójrzcie na jego ostatni rysunek............ to jest jakaś masakra!!!!! :fluttersad:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie camper dlaczego ty nie wymyślasz własnych rysunków jak inni tylko wszystko ściągasz z neta?


siema to znowu ja tak szczerze <twój asasyn jest <CHOOJOWY> z pozdrowieniami twój fan nr.1 :pbft:


ps. twoje auto jest jeszcze gorsze :giggle:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...