Skocz do zawartości

Poradnik rysowania by Camper cz.1


camper1997

Recommended Posts

Też tam uważam :>

Nie wiem co w tym złego, że nasz kolega Camper dzieli się z innymi swoim doświadczeniem. Dla początkujących uważam,że tutorial zły nie jest. Ja zawsze podziwiam,  szanuje takie osoby które dzielą się swoimi umiejętnościami w dobrej wierze z innymi. Bo są tu jakiekolwiek złe intencje naszego kolegi? Jak najbardziej ich nie widzę, wręcz przeciwnie. Proszę więc o szacunek, bo już patrzeć nie mogę jak ktoś Camperowi ubliża, bo za co? Za to, że chciał pomóc? Za to że chciał podzielic się rysunkami? Jeśli komuś się poradnik nie podoba, to niech nie korzysta,ewentualnie powie co powinno się w nim zmienić,dodać, ale nie ubliżać! To z ubliżaniem to też bardziej było widoczne w temacie z jego pracami, ewidentnie widać że nie chodzi tu o jakąś ocenę, a czystą złośliwość. Ja wolę ludzi motywować, to że teraz jego prace nię są jakieś wybujałe w kosmos, to nic nie znaczy, ba znaczy tyle że Camper się rozwija, ale jak ktoś tak go demotywuje to jeśli on się tym przejmie to jeszcze przestanie się rozwijać i będzie klops. A każdy rysownik musi kiedyś zacząć, NIGDY nie jest tak ze zacznie i będzie śmigał jak nie wiadomo kto. Camper, ja za Ciebie trzymam kciuki, niestety jakoś dziwnie ten świat dziś funkcjonuje,że gdy ktoś chce dobrze, to wiecej mu się obrywa. Ale ja to cenię! Mam nadzieje że wkrótce znow zobaczę jakieś nowe prace Twojego autorstwa i to na kolejnym wyższym poziomie!

W którym miejscu mojej wypowiedzi ubliżyłem koledze? Powiedziałem tylko, że się pośpieszył z tutorialem, bo jeszcze nie wyrobił sobie kreski na tyle, żeby tutek był wiarygodny (To jest tak, jak bym uczył innych wyczynowej jazdy na rowerze, podczas gdy wcześniej przejechałem się na nim tylko parę razy). Mówisz, że negatywna ocena jest zła? Nie będziesz się rozwijał, jeśli ciągle będziesz tylko klepany po plecach, bo spoczniesz na laurach. Jeśli Camper się z tego powodu załamie i to rzuci, to  jest jego sprawa, to jego życie. Albo się poddajesz bo jesteś miękki, albo idziesz dalej na przekór innym i zwyciężasz.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu mojej wypowiedzi ubliżyłem koledze? Powiedziałem tylko, że się pośpieszył z tutorialem, bo jeszcze nie wyrobił sobie kreski na tyle, żeby tutek był wiarygodny (To jest tak, jak bym uczył innych wyczynowej jazdy na rowerze, podczas gdy wcześniej przejechałem się na nim tylko parę razy). Mówisz, że negatywna ocena jest zła? Nie będziesz się rozwijał, jeśli ciągle będziesz tylko klepany po plecach, bo spoczniesz na laurach. Jeśli Camper się z tego powodu załamie i to rzuci, to  jest jego sprawa, to jego życie. Albo się poddajesz bo jesteś miękki, albo idziesz dalej na przekór innym i zwyciężasz.

O masz, nie o Tobie ja mówię :P Co o Tobię było pisane to to że się z Tobą zgadzam 

Trochę się pośpieszyłeś z robieniem tutoriali :P Ale dzielenie się każdym doświadczeniem jest jak najbardziej OK :yay:

I już było przeze mnie wspominane, 

 Jeśli komuś się poradnik nie podoba, to niech nie korzysta,ewentualnie powie co powinno się w nim zmienić,dodać, ale nie ubliżać!

Ja jak najbardziej jestem za uwagami co poprawiać, co jest nie tak, bo jeśli daje się tylko komentarze typu "super nic nie zmieniaj" keidy w rysunku warto coś zmienić by był lepsiejszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się tymi którzy mi ubliżają...Są to przeważnie osoby które nic nie osiągnęły w życiu i ich sens bycia polega na tym by negować wszystko co udało się innym albo próbują coś robić. A druga rzecz to ....są znajomi z mojej klasy...i piszą to po to by mnie zdenerwować.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się tymi którzy mi ubliżają...Są to przeważnie osoby które nic nie osiągnęły w życiu i ich sens bycia polega na tym by negować wszystko co udało się innym albo próbują coś robić. A druga rzecz to ....są znajomi z mojej klasy...i piszą to po to by mnie zdenerwować.

 Po pierwsze nikt Ci nie ubliżył, a po drugie to co zostało powiedziane ma na celu zwrócenie Twojej uwagi na to, że zwyczajnie za słabo rysujesz, żeby pisać poradniki... Taka jest przynajmniej ogólna opinia, która została Ci tu przekazana. To nie jest ubliżanie, tylko wyrażanie opinii. Po prostu nie jest to dobra i pochlebna opinia :dunno:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...