Skocz do zawartości

Pociesz Pinkamenę: Dyskusja


Lemuur

Recommended Posts

Jak obiecałem... Temat poświęcony wszelkim dyskusjom na temat zabawy: "Pociesz Pinkamenę".

Podobało wam się? Macie jakieś sugestie? Powinienem to kontynuować? A może macie też jakieś uwagi?

Zapraszam do dyskusji i odpowiadania w ankiecie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, co FFQ proponował na gg, ale jestem za tym pomysłem. Tylko zrób trochę trudniejsze, bo z wiedzy teoretycznej i nieco praktycznej wiem, że nawet osobie z dołem trudniej pomóc - a co dopiero jakąś depresją paranoidalną, którą chyba ma Pinkamena mieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie kontynuacja zabawy "Pociesz Pinkamenę". Forma ta sama, tylko pojawi się nowy problem (inny powód depresji Pinkameny). Większy poziom trudności polegał zaś będzie na tym, że jeszcze bardziej pozbawiona będzie nadziei i zaufania, tak więc znacznie trudniej będzie na nią wpłynąć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Co do tego, że pojawi się kontynuacja nie ma już żadnych wątpliwości... 100% na tak, nie spodziewałem się, że aż tak wam się ta zabawa spodoba xD.

Zastanawiam się jeszcze trochę nad poziomem trudności, ale jak na razie wszystko idzie w stronę zdecydowanego utrudnienia.

Co do samego problemu mam propozycję FFQ i kilka własnych wyobrażeń, tak więc nie będzie z tym kłopotu.

Ogłaszam, że do weekendu pojawi się już druga edycja zabawy :D!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra, ponownie otwieram dyskusję, albowiem ciekawi mnie wasza opinia. Który styl Pocieszania Pinkameny bardziej wam się podobał, normalny dialog, czy raczej ten przypominający sesję?

Jeśli podoba wam się aktualny styl mogę zrobić trzecią edycję w formie minisesji. Patrząc na zainteresowanie zabawą 3 edycja wydaje się nieunikniona :P. Słucham zatem, wolicie sesję, czy dialog?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się podniosła atmosfera zrobiła. Teraz to już sesja pełną gębą. Aż pomyślałem "proszę wstać. Sąd idzie. Rozprawę poprowadzi sędzia Celestia" xD Chyba już nikt nie ma wątpliwości, co do utrzymania formy sesji :D Teraz będą chyba najbardziej emocjonujące chwile! YAY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...