Skocz do zawartości

{zapisy do gry} Babs Seed Freestyle Battle Arena


Recommended Posts

Elo wszytki chciałem jakoś uświęcić m\yp że jestem teraz oficjalnie Avatarem Babs Seed i członkiem CMC

Ej hola hola nie zagalopowaleś się trochę  Zandi

No może Babsi ale jetem Szczęśliwy jak skowronek Mniejsza jednak o to  Mozę powiemy jej o nasze zabawie co ?

Pewnie uwielbiam ten pomysł z rymowaniem i HH który mi pokazałeś ^przytula się^      

Ah jak cieplutko ,ale wygadałaś się czego dotyczy zabawa a dotyczy rymowania zwanego freestylem. konwencja przypomina trochę pojedynki magiczne w dziale :Twilight  : 2 zawodników staje do bitwy na rymy i wygrywa ten który "zatka" przeciwnika 

Zasady

 

1, wszystkie posty mają być rymowane
2. nie przeklinamy i nie obrażamy innych (dopuszczam lekki diss, ale należy umieścic go w spoiler)
3. wygrywa ten zawodnik który zaserwuje rym na który nikt nie będzie wstanie odpowiedzieć
  lub zostanie wykorzystany limit postów i ten z najlepszym z nich wygrywa

4. pojedynkują się 2 zawodnicy, każdy może napisać maksymalnie 5 postów
5. w razie remisu  i braku zgodności jury o wygranej w pojedynku decyduje publiczność
6 rymy mogą być maksymalnie 4 zdaniowe

Jury to wszyscy awatarzy działu  logiczne

Więc kto się zgłasza do 1 pierwszego pojedynku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Ja, Pinkamena Diane Pie oświadczam uroczyście wszem i wobec że bardzo chętnie wezmę udział w tym oto pojedynku mimo iż nie mam żadnego pojęcia o rymach i odpadnę na starcie. Jednakże jest to tylko zabawa więc proszę o wpisanie mnie na listę uczestników!
Czyli że ja chcę :D

  • +1 1
Link do komentarza

Lista Freestylowców (zawodników )

Grupa 1

Pinkamena Diane Pie

LocaLoba

KreeoLe

Grupa 2

 

Grupa 3

 

Grupa 4

 

Grupa 5

 

 

 

Organizacja

Eliminacje 20 pojedynków 5 grup po 4 zawodników : pojedynki 1 VS 1 2 pierwsze miejsca z grupy przechodzą do 1/2

1/2 10 1V1 pojedynków: zwycięzca grupy 1 walczy z 2 miejscem grupy 2 natomiast 2 miejsce grupy 1 walczy z 1 miejscem 2 grupy itd

Mały Finał : Bitwa 5 przegranych z pojedynków 1/2 Zasady podobne jak w wielkim finale tylko tytuł mniejszy

Finał: Wielka Bitwa 5 zwycięzców z pojedynków 1/2 czas odpowiedzi na post przeciwnika 15 minut wgrywa najlepszy rym albo ten kto zostanie ostatni na scenie i zostanie Bigfristem Equestrii

Link do komentarza

Zgłaszam się też, bo chodź pada ze strony przeciwnika atak to odpieram go słowami i wymyślnymi rymami. Rymy to bajka moja, w niej czuje się jak na wodzie boja. I nie boję się przeciwnika, bo dużo w glowie słów mam i użyje je tam. Tam, czyli na arenie gdzie walczyć na rymy będziemy, gdzie ktoś przegra, zwycięży z osób dwóch jedna. Kurka, coś się słabo zrymowało, idę ćwiczyć, bajo.

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Dlaczego nikt się nie zapisuje, przecież tak fajnie jest, gdy się rymuje. Chyba reklamę zapodać trzeba, bo uczestnicy nie spadną nam z nieba.
Dlaczego od dnia 6 maja, nikt się nie zgłasza i nie zagaja. Dlaczego nikt nie chce się zmierzyć rymami, czyżbyście wszyscy byli wszyscy tchórzami, zostawiam was tutaj z żalem i pozdrowieniami. B000m ! ;D

  • +1 1
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...