Skocz do zawartości

Crystalline


Fikus

Recommended Posts

mlp_fim___crystal_vector_by_drawingdye-d

Imię: Crystalline

Wiek: 24 lata

Historia: Crystalline jest klaczką urodzoną w Manehattanie. Od małego ciągnęło ją do różnych ozdób i innych wyrobów jubilerskich. Miała szczęśliwą rodzinę. Jej mama była projektantką mody a ojciec- górnikiem.

Nigdy nie miała problemów w szkole.Można byłoby powiedzieć, że uczyła się wzorowo. Mała Crystal często wybierała się z tatą do kopalni po kamienie szlachetne dla jej mamy. Oczywiście zawsze zawsze miała małe opory do wejścia do tej ciemnej,ogromnej i bardzo brudnej kopalni ale mimo wszystko lubiła tam chodzić.
Lubiła też pomagać swojej matce w wyrobie sukni a dokładniej w ozdabianiu ich. Uwielbiała dopasowywać kolory, dobierać ozdoby do skukni jej mamy. W wieku lat dwunastu zrobiła swój pierwszy najszyjnik zrobiony z pióra sikorki i kilku czerwonych kolarików
zawieszonych na skórzanym, brązowym sznurku i dzięki temu zdobyła swój uroczy znaczek- srebrny naszyjnik z malutkim, fioletowym kamieniem szlachetnym. W wieku lat piętnastu została wysłana do akademii jubilerskiej w Canterlocie. Tam ćwiczyła swoje umiejętności a gdy ukończyła osiemnaście lat
zamieszkała na stałe na Canterlocie i znalazła pracę u jubliera , który robił biżuterię dla księżniczek. Dzisiaj Crystal ma dwadzieścia cztery lata i jest szczęśliwą, dojrzałą klaczą.

 

Cechy charakteru: Nieśmiała, spokojna, miła, nieufna, strachliwa

Edytowano przez Insanity
Link do komentarza
Gość Littlebart

Hmm, zacznijmy od arta. Rysunek jest bardzo ładny, super kolorystyka pasująca do imienia - lecz o imieniu później.  Najbardziej podobają mi się włosy, są poprostu EKSTRA, ogonek też niczego sobie. Informacje ogólnikowe, rozpocznę od imienia standardowo, nazwa oceka jak spojrzałem od razu wiedziałem, że będzie to coś krystalicznego, choć do nazwy się nie przyczepiam chyba że byłoby to "SUPER-SHADOW-DRAGON", tak więc imię jak najbardziej w porządku. Wiadomości o charakterze, wiek - nie mam ztastrzeżen standardowy OC.

Historia, historia jakich wiele w tym dziale OCKÓW - przeciętna. Nie widzę tutaj nic ciekawego w historii, co by mnie zmusiło do jakichś chociażby małych refleksji.

 

Tak ogólnikowo - jak na pierwszy OCEK może być, ale staraj się pisać lepsze historię :spin:

 

 

Wypiszę + i - teraz

 

 

+ Ładny art

+ Podoba mi się imię

+ Kreatywność - 0 generatora

 

- Historia

 

Ogólna ocena : 4/5

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...