Skocz do zawartości

WhiteWolf


Recommended Posts

To zacznijmy od podstaw

Imię : White Wolf

Wiek : 16

Rasa : Pegaz

<-----Wygląd: Całkiem biały z niebieskim pasem na grzywie i ogonie

CM: Miecz

Cechy pozytywne : Honorowy , można mu zaufać , dotrzymuje wszelkich obietnic. porażki przyjmuje z godnością

Cechy negatywne : Łatwo można go zdenerwować, a wtedy średnio na sobą panuje. Działa bardzo chaotycznie i lekkomyślnie , nie potrafi się szczerze uśmiechać ( cieszyć )

 

Historia ( nudna ale zawsze jakaś :D ) : 

  

    Wolf był zwyczajnym kucykiem z zamiłowaniem do walki przez co jego matka zapisała go do szkoły szermierki w której radził sobie dość dobrze wygrał nawet kilka zawodów . Kilka lat później przeprowadził się do Ponyville poznał 2 przyjaciół z którymi często chadzał do lasu Everfree lecz pewnego razu gdy jak zwykle byli w lesie zaatakowała ich Chimera cała dwójka zaczęła uciekać oprócz wolf'a który wcześniej przysiągł sobie że nigdy nie ucieknie próbował się bronić lecz po około 10 minutach dostał szybki cios w bok przez co stracił przytomność. Obudził się kilka godzin później w szpitalu otoczony przez swoich kumpli i pielęgniarkę. Po kilku godzinach został wypisany . Lecz nawet to wydarzenie nie spowodowało że zaniechali spacerów do lasu  wręcz przeciwnie spowodowało że wolf chętniej tam chodził z nadzieją że następnym razem uda mu się pokonać Chimerę.

Edytowano przez WhiteWolf
Link do komentarza
Gość Littlebart

Na początku się zdecyduj czy opisujesz wilka - drapieżnego ssaka czy kucyka bo sądząc po imieniu to możliwe że mama tego kucyko-drapieżnika "puściła" się chyba z patyko wilkiem z lasu Everfree. To byłoby tyle na temat imienia. Sądząc po historii jak lubi tam chodzić to całkiem możliwe, że odziedziczył tę cechę po mamusi :yay: 

W Twojej historii jest masa błędów, zaczynając od takich jak przecinek po spacji. Wydaje mi się, że takie działanie denerwuje każdego, chociaż może tylko ja mam na to uczulenie. Znalazłem jeszcze masę błędów takich jak np. źle rozpoczynające się zdania, imię pisane z małej litery, brak przecinków.

 

Opowieść moim zdaniem denna, ile ja to już razy czytałem historyjki o kucyko-szermierzach i zawsze wychodziło to słabo. Możesz mi wytłumaczyć jak można dostać szybki cios po 10 minutach walki xD? Wydaje mi się że ta chimera chyba była trochę niepełnosprawna jak ta historia. Resztę nie będę komentował bo jest poprostu słaba.

 

Obrazek zapewne z generatora?

 

Dodaje specjalnie dla Ciebie taki mały rebusik do rozwiązania, dokończ ten rebus...

 

 

 

To czego mi brakuje to ..... kreatywnosc-rebus.png

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...