Skocz do zawartości

World of Warcraft & Smite!


Vorczu

Recommended Posts

Witam. Z czystej ciekawości chciałem zapytać czy jeszcze ktoś interesuje się tak starym i zacnym dziadkiem jak WoW? Ba! może nawet ktoś myka jako "test gamer" na polskim serwerze Studni Słońca ? ;]

No i Smite!!! Mało kto słyszał ten zacny tyt. MOBA a może jednak ktoś pocina? Dla zainteresowanych DotA2 lub LoL'em dodam że tutaj mamy do czynienia z podobnym zamysłem jak to w MOBA bywa lecz w czystym 3d oraz osadzonym w mitologiach nordyckich, greckich i innych, polecam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o takim serwerze, ja gram na Sunwell, serwer wotlk 3.3.5a polski serwer online jest około 2.5k w godzinach popołudniowych.

Gram po stronie przymierza, jakbyś chciał zagrać to zapraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proponowałbym rozdzielenie tematów, gdyż obie gry są innych gatunków... wow to mmorpg a smite to moba...

2. Nie wiem kto do jasnej :yay: wyrzuca tematy gier do archiwum, ale były 2 czy 3 dla wowa i 1 dla smite'a

 

3. Gram w wow'a, ale zmartwię was... Nie gram na pirackich serwerach...

Moje postaci, wszystkie na realmie Bronzebeard (serwer europejski):

Kuoth - Mój main, Dwarf warrior 90

Tarreth - Druga postać, pandaren hunter, chwilowo w okolicach 64

Skysplot - Człeczyna warlock, poziom 39

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o takim serwerze, ja gram na Sunwell, serwer wotlk 3.3.5a polski serwer online jest około 2.5k w godzinach popołudniowych.

Gram po stronie przymierza, jakbyś chciał zagrać to zapraszam :)

No i właśnie o Sunwellu tu mowa ;]

 

1. Proponowałbym rozdzielenie tematów, gdyż obie gry są innych gatunków... wow to mmorpg a smite to moba...

2. Nie wiem kto do jasnej :yay: wyrzuca tematy gier do archiwum, ale były 2 czy 3 dla wowa i 1 dla smite'a

 

3. Gram w wow'a, ale zmartwię was... Nie gram na pirackich serwerach...

Moje postaci, wszystkie na realmie Bronzebeard (serwer europejski):

Kuoth - Mój main, Dwarf warrior 90

Tarreth - Druga postać, pandaren hunter, chwilowo w okolicach 64

Skysplot - Człeczyna warlock, poziom 39

 

1. To temat typowo zapoznawczy z tematem. Raczej nie myślałem że będzie tu jakikolwiek ruch więc postanowiłem dać i WoW'a i SMITE do jednego worka.

 

2. No szkoda, pewnie z automatu są dodawane do archiwum.

3. Nie każdego stać, a i nie każdy chce płacić Blizzkowi za pogranie sobie parę godzin w tyg. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...