Jump to content

Spoiler Cat

Brony
 • Posts

  1203
 • Joined

 • Last visited

About Spoiler Cat

 • Birthday 05/30/1994

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Gdzieś w Polsce
 • Ulubiona postać
  Dużo... ponad 180 anime obejrzanych i raczej ciężko wybrać jedną...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Spoiler Cat's Achievements

Stary koń

Stary koń (7/17)

47

Reputation

 1. Żeś przyboostował chory człowieku... Może nie ma ładnego A/S, ale i tak ładnie zagrane... ZA ROK TEŻ TAK ZAGRAM Żeby nie było offtopu wrzucę stary score... Edit: Dorzucam dzisiejszego Thanatosa, próba poprawa acc i ratio
 2. *randomowo wpada z problemem na miarę wiadra ketchupu* ten kawałek kodu ma zapisać w mniejszej tablicy macierz pomniejszoną o rząd i kolumnę elementu matrix[0] (stąd j od 1) ale coś się tu posypało i nie działa. Pomocy?
 3. Pół roku, 2000 stron, 50 ofiar raka później: "A może jednak by założyć zewnętrzny czat podobny do xyzowego"
 4. Kuoś dalej kaleczy manię, tym razem 7k dwie mapki, Modren wypowiedz się jak mi idzie https://youtu.be/tmsqRbxLh2w
 5. Niklas nie chce dostać rybą, dlatego ma irc za raka.
 6. Długo mnie nie było, a tu dalej zastępcze SB... nie lepiej już jakiegoś irca postawić?
 7. Ale hitsoundy ze skina f1rstlove'a są idealne dla mnie pod ctb D: Anyway, dzięki za poradę
 8. Radnomowe napieprzanie w klawisze mam gdy gram 7k, kizamu miejscami było randomowo, albo najzwyczajniej w rytm nie weszło
 9. Kuoth kaleczy manie, ale coś czuję że pewien kamień milowy został pokonany...
 10. Wszystkiego najlepszego. :3

 11. Hmmm... Wymiary w sensie wymiary czy wymiary w sensie przestrzeni równoległe... To dwie różne rzeczy. Wymiary... żyjemy w trójwymiarowym świecie i tylko 3 wymiary jesteśmy w stanie 'doznać' (na upartego 4 wymiar to czas, ale przyjmijmy że nie). Matematyka potrafi zrozumieć zjawiska w R^n (dla uproszczenia, żyjemy w R^3). Jeśli chodzi o światy równoległe to nie wiadomo. Jeżeli istnieje chociaż jeden i będziemy w stanie to udowodnić, to indukcją matematyczną zapewne będzie się dało udowodnić istnienie n innych światów. Jednak trzeba najpierw udowodnić istnienie jednego. Do tego czasu możemy gdybać, albo samemu próbować to udowodnić. Dziękuję.
 12. To i ja wrzucę coś. Taki mały shitpass Downdraught Normale się gra dla beki w kombinacji HD+FL Miło spotkać na tym forum kogoś jeszcze od CTB. Jakbyś chciał kiedyś pograć mapy dla koreańców (taki twilight, genryuu kaiko czy inne overdose) pisz śmiało. Może akurat będe mógł pograć D:
 13. just few shitplays Pączki dalej stoją, jak stały ale forma powoli wraca. Mania nie taka straszna... jak wszystko na normal, AiAe HD robię może 3/4 ;_; jak widzę staircase'y to dostaję pierdolca oczopląsu.
×
×
 • Create New...