Spoiler Cat

Brony
 • Zawartość

  1223
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

49 Dobra

O Spoiler Cat

 • Ranga
  <insert title here>
 • Urodziny 05/30/1994

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Gdzieś w Polsce
 • Ulubiona postać
  Dużo... ponad 180 anime obejrzanych i raczej ciężko wybrać jedną...
 1. Żeś przyboostował chory człowieku... Może nie ma ładnego A/S, ale i tak ładnie zagrane... ZA ROK TEŻ TAK ZAGRAM Żeby nie było offtopu wrzucę stary score... Edit: Dorzucam dzisiejszego Thanatosa, próba poprawa acc i ratio
 2. O to chodzi?
 3. Kuoś dalej kaleczy manię, tym razem 7k dwie mapki, Modren wypowiedz się jak mi idzie https://youtu.be/tmsqRbxLh2w
 4. Ale hitsoundy ze skina f1rstlove'a są idealne dla mnie pod ctb D: Anyway, dzięki za poradę
 5. Radnomowe napieprzanie w klawisze mam gdy gram 7k, kizamu miejscami było randomowo, albo najzwyczajniej w rytm nie weszło
 6. Kuoth kaleczy manie, ale coś czuję że pewien kamień milowy został pokonany...
 7. Wszystkiego najlepszego. :3

 8. Hmmm... Wymiary w sensie wymiary czy wymiary w sensie przestrzeni równoległe... To dwie różne rzeczy. Wymiary... żyjemy w trójwymiarowym świecie i tylko 3 wymiary jesteśmy w stanie 'doznać' (na upartego 4 wymiar to czas, ale przyjmijmy że nie). Matematyka potrafi zrozumieć zjawiska w R^n (dla uproszczenia, żyjemy w R^3). Jeśli chodzi o światy równoległe to nie wiadomo. Jeżeli istnieje chociaż jeden i będziemy w stanie to udowodnić, to indukcją matematyczną zapewne będzie się dało udowodnić istnienie n innych światów. Jednak trzeba najpierw udowodnić istnienie jednego. Do tego czasu możemy gdybać, albo samemu próbować to udowodnić. Dziękuję.
 9. To i ja wrzucę coś. Taki mały shitpass Downdraught Normale się gra dla beki w kombinacji HD+FL Miło spotkać na tym forum kogoś jeszcze od CTB. Jakbyś chciał kiedyś pograć mapy dla koreańców (taki twilight, genryuu kaiko czy inne overdose) pisz śmiało. Może akurat będe mógł pograć D:
 10. just few shitplays Pączki dalej stoją, jak stały ale forma powoli wraca. Mania nie taka straszna... jak wszystko na normal, AiAe HD robię może 3/4 ;_; jak widzę staircase'y to dostaję pierdolca oczopląsu.
 11. Wrzuciłbym coś, gdyby mi cholernie forma nie skakała (chyba, że zadowala kogoś shitplay halozy - genryuu kaiko ctb diff z combo 300) Najtrudniejsza mapka jaką udało mi się na fc w ctb zrobić to aimi - link (tv size) [insane], co jest raczej średniakiem, do tego prawie miesiąć temu, od tamtego czasu nic.
 12. W ramach poprawy swojego angielskiego stwierdziłem, że przetłumaczę (w wolnych chwilach) serię książek. Z początku wszystko było dobrze, ale po pewnym czasie zacząłem się irytować koniecznością przewijania okna z oryginałem co kilka akapitów. Tu rodzi się moje pytanie. Zna ktoś program, który przewija tekst tłumaczony wraz z postępem tłumaczenia? Coś co zaznacza zdanie, które w tej chwili tłumaczysz i przy jego skończeniu przechodzi do następnego, albo coś koło tego?
 13. Nikt się nie spodziewa inkwizycji w admińskiej rzyci
 14. W sumie tak jakoś nagle mi skill podskoczył, zacząłem męczyć ar7 z HR i ar10, trochę overdose, na tych mapach w sumie i tak mi nie szło, ale chyba coś dało. W sumie tylko jedną mapę AR10 umiem przejść bez NF ;_;