Skocz do zawartości

Eevee rysa rysunki...


Recommended Posts

Siemanko chciałam podzielić się z wami moimi rysunkami a więc:

 

http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2013/154/e/a/untitled_by_eeveex3-d67nvw2.jpg

Losse  w stroju bawarskim z warkaczami ^^

 

 http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/154/b/b/untitled_by_eeveex3-d67nxsh.jpg -Mój niesławny Oc zmieszany z pokemonami.

 

http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2013/154/5/3/untitled_by_eeveex3-d67nyfj.jpg- To nikt inny jak ja ^^

 

 

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2013/154/5/b/untitled_by_eeveex3-d67nz1j.jpg- Moja najlepsza przyjaciółka Kinga ^^

 

Zabieram się za ołówek i rysam!

 

 

 

Edytowano przez Eevee :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładnie umiesz rysnąć xD

Kucałkę ładna, anatomia się lekko kłania :discord2:

Ludziowate, są spoko, ale mam wrażenie, ze nie ma nóg :aj5:

Rysaj dalej, bo Ci to wychodzi!

 

Ludziałki nie mają stup ,bo nie potrafię ich rysać i tylko leciutko je szkicuje czego już aparat nie wyłapuje ;/

O i jak mogłam zapomnieć ! :

 

Nasz rodzynek Kubuś ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Powiem że rysujesz lepiej odemnie, a ja jestem beztalenciem czyli rysuje jak załóżmy dziewczynka z przedszkola, która ma trudności nawet z narysowaniem okręgu.

 

1. Rysunek nie jest to dzieło sztuki, ale dużo rzeczy leży. Przede wszystkim nogi, tak jak we wszystkich rysunkach. Jedynie co mi się podoba to "kiecka" :yay:  i jej fajne falbanki. Flaga też trochę taka dziwna, wszystko wyjechane za linię.

 

2. Komentowałem, ale powiem Ci, że oczy i trochę anatomia leży. Pyszczek osobiście mi się podoba. Źle jest narysowana od ogona, do włosów (ta linia zbyt prosta [?]) Włosy by były ładne gdyby nie było wyjechane za linię, oducz się tego robić.

 

3. Znów nie podobają mi się nogi, lecz z rękami jest według mnie lepiej tylko że jedna jest większa od drugiej. Tak samo z twarzą i włosami, poprawa na lepsze. Ćwicz rysowanie nóg.

 

4. Włosy znowu teraz nie przypadły mi do gustu, jedna ręka trochę grubsza od drugiej, tak samo nogi.

 

 

Ogólnie to wyobraźnie jakąś tam masz, jeśli poćwiczysz tę anatomię będą Ci wychodzić spoko rysunki. Pociesz się tym, że ja naprzykład nawet nie umiem narysować takich rysunków jakie ty teraz na papierze :fluttershy5:

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Losse w stroju bawarskim całkiem ładnie, dobrze narysowany strój, tylko flaga kuje w oczy, ale to pewnie dlatego że nienawidzę Niemiec.
Twój niesławny OC to jedna z największych słodyczy pośród rysunków na tym forum, no po prostu mnie to ujęło :)
Ty, chmmm, troszkę tajemniczo, chociaż ta piękna koszulka sugerująca pewnie JESTEM NUMEREM 1 ! dodaje uroku.
Tutaj Littlebart ma trochę racji, te nogi i rączki nie wyszły.
Nie umiem krytykować rysunków, gdyż sama nigdy lepiej nie malowałam.
Tak więc, rysuj dalej, cały czas do przodu, nie oglądaj się za siebie, zjedz snickersa, 3maj się, trzymaj fason, trzymaj gardę, pilnuj się, STAŁA CZUJNOŚĆ (Alastor Szalonooki Moody), różdżki w gotowosci, nigdy się nie poddawaj, never give up, You can see me, Buyaka buyaka, never say never, trzymaj się ramy to się nie usramy.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że rysujesz lepiej odemnie, a ja jestem beztalenciem czyli rysuje jak załóżmy dziewczynka z przedszkola, która ma trudności nawet z narysowaniem okręgu.

 

1. Rysunek nie jest to dzieło sztuki, ale dużo rzeczy leży. Przede wszystkim nogi, tak jak we wszystkich rysunkach. Jedynie co mi się podoba to "kiecka" :yay:  i jej fajne falbanki. Flaga też trochę taka dziwna, wszystko wyjechane za linię.

 

2. Komentowałem, ale powiem Ci, że oczy i trochę anatomia leży. Pyszczek osobiście mi się podoba. Źle jest narysowana od ogona, do włosów (ta linia zbyt prosta [?]) Włosy by były ładne gdyby nie było wyjechane za linię, oducz się tego robić.

 

3. Znów nie podobają mi się nogi, lecz z rękami jest według mnie lepiej tylko że jedna jest większa od drugiej. Tak samo z twarzą i włosami, poprawa na lepsze. Ćwicz rysowanie nóg.

 

4. Włosy znowu teraz nie przypadły mi do gustu, jedna ręka trochę grubsza od drugiej, tak samo nogi.

 

 

Ogólnie to wyobraźnie jakąś tam masz, jeśli poćwiczysz tę anatomię będą Ci wychodzić spoko rysunki. Pociesz się tym, że ja naprzykład nawet nie umiem narysować takich rysunków jakie ty teraz na papierze :fluttershy5:

 

Huehue ta niesymetryczność jest taka trochę specjalnie normalnie rysuję inaczej ,a te obrazki to takie 'karykaturki' mojej klasy xD

Już się dzisiaj taplam w tych ludkach to macie jeszcze parę ludków

 

Taka tam inna Kinga z naszej klasy

 

I Patryczek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

:3 lol leprze niż gronostaje Spinwide'a (ale mu tego nie mówcie bo się obrazi :3)

 

Przepraszam Cię, no ale według mnie takimi postami nie pomagasz autorce rysunków. Ona za pewnę chciałaby usłyszeć jakichś cennych rad, krytyki aby rysować lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad postaciami ludzkimi musisz jeszcze popracować , ale kuce z tego co wiedzę wyglądają naprawę dobrze! Ćwicz dalej bo jest po co, bowiem widzę że masz chrapkę do rysowania,trochę pracy i będzie naprawdę super! Polecam robić dużo takich małych szkiców, studiów częsci ciał jak np stopy, spróbuj narysować je z różnych perspektyw, tak samo dłonie itd, jest sporo tutoriali które z pewnością mołyby ci dużo pomóc w internecie, np na deviantartcie. Trzymam kciuki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh dear.

Przynieście defibrylator, zaraz umrę z powodu tych uroczych pracek...

Ładnie ci to nawet wychodzi, choć te nogi u ludzi to momentami mi się wydają patyczkami O.o

Mimo to coś w tym jest... Słodko to wygląda ♥

Rysuj dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...